Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Patricija Primožič (Ž18)

Orientacijski klub Komenda
Primerjaj z:

DP

2 bronasti medalji
bronasta bronasta
Ostalo:

IOF

Ostalo:

SOL

2 srebrni medalji
srebrna srebrna
6 bronastih medalj
bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:
  • SOL sprint, 26. 11. 2017 (W18): 4. mesto
    Milje, Italija
  • SOL sprint, 17. 6. 2017 (W18): 10. mesto
    Tivoli, Ljubljana
  • SOL srednja, 8. 4. 2017 (Ž18): 4. mesto
    Crngrob
  • SOL dolga, 12. 3. 2017 (W18): 27. mesto
    Krajna vas
  • SOL sprint, 18. 12. 2016 (Ž18): 4. mesto
    Vipavski Križ
  • SOL srednja, 24. 7. 2016 (W16): 6. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • SOL sprint, 29. 5. 2016 (Ž16): 8. mesto
    Tolmin
  • SOL srednja, 28. 5. 2016 (Ž16): 6. mesto
    Tolmin
  • SOL dolga, 17. 4. 2016 (Ž16): 5. mesto
    Bitnje, Kranj
  • SOL srednja, 3. 4. 2016 (W16): 4. mesto
    Črni Križ, Hrastovec
  • SOL dolga, 13. 3. 2016 (W16): 29. mesto
    Veliki Dol
  • SOL sprint, 31. 1. 2016 (Z16): 8. mesto
    Ajdovščina
  • SOL sprint, 22. 11. 2015 (Ž16): 8. mesto
    Koper / Capodistria
  • SOL dolga, 9. 8. 2015 (W16): 10. mesto
    Komenda
  • SOL srednja, 11. 4. 2015 (Ž16): 4. mesto
    Lome
  • SOL dolga, 8. 3. 2015 (W16): 35. mesto
    Lipica
  • SOL srednja, 21. 6. 2014 (W14): 7. mesto
    Dobeno

Ostale mednarodne tekme

Ostalo:
  • OO Cup 5.dan - srednja, 28. 7. 2017 (W18): 10. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 4.dan - srednja, 27. 7. 2017 (W18): 10. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 3.dan - srednja, 26. 7. 2017 (W18): 17. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 2.dan - srednja, 25. 7. 2017 (W18): 18. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 1.dan - dolga, 24. 7. 2017 (W18): 9. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • Easter4 - 4. dan - srednja, 17. 4. 2017 (W18): 15. mesto
    Ajdovščina
  • Easter4 - 2. dan - srednja, 15. 4. 2017 (W18): 15. mesto
    Hrušica - Podgrad
  • Easter4 - 1. dan - sprint, 14. 4. 2017 (W18): 15. mesto
    Koper
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (W16): 5. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • Cerkno Cup, DAN 1 - srednja, 22. 7. 2016 (W16): 5. mesto
    Kalce
  • Easter4 4. etapa - srednja, 28. 3. 2016 (W16): 7. mesto
  • Easter4 3. etapa - srednja, 27. 3. 2016 (W16): 8. mesto
  • Easter4 2. etapa - srednja, 26. 3. 2016 (W16): 5. mesto
  • Easter4 1. etapa - srednja, 25. 3. 2016 (W16): 8. mesto
  • Lipica Open 2016 5.etapa - srednja, 16. 3. 2016 (W16): 14. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2016 4.etapa - srednja, 15. 3. 2016 (W16): 13. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2106 3.etapa - srednja, 14. 3. 2016 (W16): 15. mesto
    Krajna vas
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (W16): 34. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (W16): 6. mesto
    Vranja Peč
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (W16): 7. mesto
    Trzin
  • Slovenia in 3 days / Pokal Slovenije - srednja, 20. 6. 2014 (W14): 4. mesto
    Ljubljana

OLP, ZL, drugo

1 zlata medalja
zlata
1 srebrna medalja
srebrna
1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo: