Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Barbara Kmetec (Ž21E)

Kamniški orientacijski klub
Primerjaj z:

DP

1 zlata medalja
zlata
1 srebrna medalja
srebrna
Ostalo:

IOF

1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo:

SOL

3 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna
2 bronasti medalji
bronasta bronasta
Ostalo:
  • SOL srednja, 22. 8. 2018 (W21A): 6. mesto
    Cerkno
  • SOL srednja, 27. 5. 2018 (Ž21E): 4. mesto
    Rupe
  • SOL sprint, 25. 3. 2018 (Ž21): 7. mesto
    Spodnja Idrija
  • SOL dolga, 11. 3. 2018 (W21E): 30. mesto
    Lokev
  • SOL sprint, 27. 1. 2018 (Ž21): 10. mesto
    Kranj
  • SOL sprint, 9. 12. 2017 (Ž 21): 9. mesto
    Slovenj Gradec
  • SOL sprint, 26. 11. 2017 (W21): 9. mesto
    Milje, Italija
  • SOL dolga, 7. 10. 2017 (Ž21E): 6. mesto
    Rogla
  • SOL srednja, 9. 9. 2017 (Ž21E): 6. mesto
    Zgornji Podvin
  • SOL sprint, 17. 6. 2017 (W21): 21. mesto
    Tivoli, Ljubljana
  • SOL srednja, 7. 5. 2017 (Ž21E): 5. mesto
    Prenje
  • SOL dolga, 12. 3. 2017 (W21E): 29. mesto
    Krajna vas
  • SOL sprint, 18. 12. 2016 (Ž21): 7. mesto
    Vipavski Križ
  • SOL sprint, 11. 12. 2016 (Ž21): 6. mesto
    Domžale
  • SOL srednja, 28. 8. 2016 (Ž21E): 4. mesto
    Bohinj
  • SOL srednja, 24. 7. 2016 (W21E): 12. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • SOL sprint, 29. 5. 2016 (Ž21): 9. mesto
    Tolmin
  • SOL srednja, 3. 4. 2016 (W21E): 4. mesto
    Črni Križ, Hrastovec
  • SOL dolga, 13. 3. 2016 (W21A): 27. mesto
    Veliki Dol
  • SOL sprint, 31. 1. 2016 (Z21): 7. mesto
    Ajdovščina
  • SOL sprint, 13. 12. 2015 (Ž21): 7. mesto
    Cerkno
  • SOL sprint, 22. 11. 2015 (Ž21): 8. mesto
    Koper / Capodistria
  • SOL dolga, 26. 4. 2015 (Ž21B): 5. mesto
    Bukovniško jezero
  • SOL dolga, 8. 3. 2015 (W21B): 4. mesto
    Lipica
  • SOL dolga, 7. 9. 2014 (Ž21B): 6. mesto
    Jelovica
  • SOL srednja, 21. 6. 2014 (W21B): 5. mesto
    Dobeno
  • SOL dolga, 13. 4. 2014 (Ž21B): 9. mesto
    Dobravlje na Krasu
  • SOL srednja, 6. 4. 2014 (W21B): 8. mesto
    Mavhinje
  • SOL dolga, 9. 3. 2014 (W21B): 4. mesto
    Lipica

Ostale mednarodne tekme

1 srebrna medalja
srebrna
  • Slovenia in 3 days / Pokal Slovenije - srednja, 20. 6. 2014 (W21B), Ljubljana
1 bronasta medalja
bronasta
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (W21B), Vranja Peč
Ostalo:
  • Cerkno Cup - E5 - srednja, 27. 8. 2018 (W21A): 7. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (W21E): 7. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • Cerkno Cup, DAN 1 - srednja, 22. 7. 2016 (W21E): 10. mesto
    Kalce
  • Easter4 4. etapa - srednja, 28. 3. 2016 (W21A): 8. mesto
  • Easter4 3. etapa - srednja, 27. 3. 2016 (W21A): 8. mesto
  • Easter4 2. etapa - srednja, 26. 3. 2016 (W21A): 8. mesto
  • Easter4 1. etapa - srednja, 25. 3. 2016 (W21A): 8. mesto
  • Lipica Open 2016 5.etapa - srednja, 16. 3. 2016 (W21A): 12. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2016 4.etapa - srednja, 15. 3. 2016 (W21A): 13. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2106 3.etapa - srednja, 14. 3. 2016 (W21A): 16. mesto
    Krajna vas
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (W21A): 28. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - sprint - sprint, 8. 8. 2015 (W21): 19. mesto
    Kamnik
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (W21B): 6. mesto
    Trzin
  • Cerkno Cup - dolga, 20. 7. 2014 (W21B): 7. mesto
    Lome
  • Cerkno Cup, sprint - sprint, 19. 7. 2014 (W21): 31. mesto
    Idrija
  • Cerkno Cup - 1. dan - srednja, 18. 7. 2014 (W21B): 5. mesto
    Dole nad Idrijo

OLP, ZL, drugo

1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo: