Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Mark Bogataj (M21E)

Orientacijski klub Azimut
Primerjaj z:

DP

8 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
2 srebrni medalji
srebrna srebrna
2 bronasti medalji
bronasta bronasta
Ostalo:

IOF

2 zlati medalji
zlata zlata
Ostalo:

SOL

12 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
3 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna
4 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:
  • SOL srednja, 10. 10. 2015 (M18/H15-18): 6. mesto
    Črni les pri Lenartu
  • SOL dolga, 9. 8. 2015 (M18): 5. mesto
    Komenda
  • SOL dolga, 26. 4. 2015 (M18): 8. mesto
    Bukovniško jezero
  • SOL srednja, 11. 4. 2015 (M18): 4. mesto
    Lome
  • SOL dolga, 8. 3. 2015 (M18): 23. mesto
    Lipica
  • SOL dolga, 13. 4. 2014 (M16): 6. mesto
    Dobravlje na Krasu
  • SOL srednja, 6. 4. 2014 (M16): 7. mesto
    Mavhinje

Ostale mednarodne tekme

3 zlate medalje
zlata zlata zlata
  • OO Cup 3.dan - srednja, 26. 7. 2017 (M20), Ljubljana - Rakitna
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (M18), Črni Vrh nad Idrijo
  • Slovenia in 3 days / Pokal Slovenije - srednja, 20. 6. 2014 (M16), Ljubljana
3 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna
  • OO Cup 5.dan - srednja, 28. 7. 2017 (M20), Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 1.dan - dolga, 24. 7. 2017 (M20), Ljubljana - Rakitna
  • Cerkno Cup, DAN 1 - srednja, 22. 7. 2016 (M18), Kalce
5 bronastih medalj
bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta
  • OO Cup 2.dan - srednja, 25. 7. 2017 (M20), Ljubljana - Rakitna
  • Easter4 4. etapa - srednja, 28. 3. 2016 (M18),
  • Easter4 3. etapa - srednja, 27. 3. 2016 (M18),
  • Easter4 2. etapa - srednja, 26. 3. 2016 (M18),
  • Easter4 1. etapa - srednja, 25. 3. 2016 (M18),
Ostalo:
  • Bubo Cup 2. dan - srednja, 2. 8. 2017 (M21E): 6. mesto
    Cres
  • OO Cup 4.dan - srednja, 27. 7. 2017 (M20): 4. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • Lipica Open 2016 4.etapa - srednja, 15. 3. 2016 (M18): 9. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2106 3.etapa - srednja, 14. 3. 2016 (M18): 13. mesto
    Krajna vas
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (M18): 8. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (M18): 4. mesto
    Vranja Peč
  • Cerkno Cup - sprint - sprint, 8. 8. 2015 (M21): 6. mesto
    Kamnik
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (M18): 4. mesto
    Trzin
  • Cerkno Cup - dolga, 20. 7. 2014 (M16): 6. mesto
    Lome
  • Cerkno Cup, sprint - sprint, 19. 7. 2014 (M21): 6. mesto
    Idrija

OLP, ZL, drugo

6 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata
7 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
4 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo: