Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Romana Zupan (Ž45)

Orientacijski klub Komenda
Primerjaj z:

DP

2 srebrni medalji
srebrna srebrna
4 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:

IOF

1 zlata medalja
zlata
1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo:

SOL

7 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
5 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
4 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:
  • SOL dolga, 6. 10. 2018 (Ž35): 4. mesto
    Mali Boršt
  • SOL srednja, 8. 9. 2018 (Z35): 5. mesto
    Vinička vas
  • SOL dolga, 11. 3. 2018 (W35): 10. mesto
    Lokev
  • SOL sprint, 9. 12. 2017 (Ž 35): 6. mesto
    Slovenj Gradec
  • SOL sprint, 26. 11. 2017 (W35): 6. mesto
    Milje, Italija
  • SOL sprint, 17. 6. 2017 (W35): 5. mesto
    Tivoli, Ljubljana
  • SOL dolga, 12. 3. 2017 (W21B): 6. mesto
    Krajna vas
  • SOL sprint, 18. 12. 2016 (Ž35): 4. mesto
    Vipavski Križ
  • SOL sprint, 11. 12. 2016 (Ž35): 5. mesto
    Domžale
  • SOL srednja, 28. 8. 2016 (Ž21B): 4. mesto
    Bohinj
  • SOL dolga, 13. 3. 2016 (W21B): 6. mesto
    Veliki Dol
  • SOL sprint, 31. 1. 2016 (Z35): 7. mesto
    Ajdovščina
  • SOL sprint, 22. 11. 2015 (ZAČETNIKI): 4. mesto
    Koper / Capodistria
  • SOL srednja, 10. 10. 2015 (W21B/D19B): 5. mesto
    Črni les pri Lenartu
  • SOL srednja, 20. 9. 2015 (Ž21B): 5. mesto
    Tolsti Vrh
  • SOL dolga, 9. 8. 2015 (W21B): 4. mesto
    Komenda
  • SOL dolga, 26. 4. 2015 (Ž21B): 4. mesto
    Bukovniško jezero
  • SOL dolga, 8. 3. 2015 (W21B): 15. mesto
    Lipica

Ostale mednarodne tekme

2 zlati medalji
zlata zlata
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (W21B), Črni Vrh nad Idrijo
  • Cerkno Cup, DAN 1 - srednja, 22. 7. 2016 (W21B), Kalce
2 bronasti medalji
bronasta bronasta
  • Cerkno Cup - dolga, 20. 7. 2014 (BEG), Lome
  • Slovenia in 3 days / Pokal Slovenije - srednja, 20. 6. 2014 (BEG), Ljubljana
Ostalo:
  • Easter4 - 3. dan - dolga, 16. 4. 2017 (W21B): 6. mesto
    Hrušica - Podgrad
  • Easter4 2. etapa - srednja, 26. 3. 2016 (W21B): 4. mesto
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (W21B): 13. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (W21B): 5. mesto
    Vranja Peč
  • Cerkno Cup - sprint - sprint, 8. 8. 2015 (W21): 18. mesto
    Kamnik
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (W21B): 5. mesto
    Trzin

OLP, ZL, drugo

1 zlata medalja
zlata
4 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna srebrna
2 bronasti medalji
bronasta bronasta
Ostalo: