Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Irma Pretnar (Ž45)

Kamniški orientacijski klub
Primerjaj z:

DP

4 zlate medalje
zlata zlata zlata zlata
4 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna srebrna
4 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:

IOF

Ostalo:

SOL

3 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna
3 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta
Ostalo:
  • SOL srednja, 27. 5. 2018 (Ž35): 5. mesto
    Rupe
  • SOL sprint, 26. 11. 2017 (W35): 15. mesto
    Milje, Italija
  • SOL dolga, 12. 3. 2017 (W35): 25. mesto
    Krajna vas
  • SOL sprint, 18. 12. 2016 (Ž35): 6. mesto
    Vipavski Križ
  • SOL srednja, 24. 7. 2016 (W35): 7. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • SOL srednja, 28. 5. 2016 (Ž35): 4. mesto
    Tolmin
  • SOL dolga, 17. 4. 2016 (Ž35): 5. mesto
    Bitnje, Kranj
  • SOL dolga, 13. 3. 2016 (W35): 31. mesto
    Veliki Dol
  • SOL srednja, 10. 10. 2015 (W35): 7. mesto
    Črni les pri Lenartu
  • SOL dolga, 9. 8. 2015 (W35): 5. mesto
    Komenda
  • SOL srednja, 6. 6. 2015 (W35): 8. mesto
    Ig
  • SOL dolga, 26. 4. 2015 (Ž35): 5. mesto
    Bukovniško jezero
  • SOL dolga, 8. 3. 2015 (W35): 33. mesto
    Lipica
  • SOL dolga, 7. 9. 2014 (Ž35): 4. mesto
    Jelovica
  • SOL dolga, 13. 4. 2014 (Ž35): 4. mesto
    Dobravlje na Krasu
  • SOL srednja, 6. 4. 2014 (W35): 5. mesto
    Mavhinje
  • SOL dolga, 9. 3. 2014 (W35): 21. mesto
    Lipica
  • SOL dolga, 27. 4. 2013 (W35): 11. mesto
    Komenda
  • SOL srednja, 10. 3. 2013 (W35): 15. mesto
    Lipica
  • SOL srednja, 25. 8. 2012 (Ž35): 4. mesto
    Bohinj (Gozdna šola ZTS)
  • SOL srednja, 18. 8. 2012 (W35): 4. mesto
    Idrija
  • SOL srednja, 1. 4. 2012 (Ž35): 6. mesto
    Hum
  • SOL sprint, 14. 5. 2011 (Ž35): 4. mesto
    Rogla
  • SOL dolga, 27. 10. 2007 (Ž21B): 6. mesto
    Volčje

Ostale mednarodne tekme

Ostalo:
  • Easter4 - 4. dan - srednja, 17. 4. 2017 (W45): 25. mesto
    Ajdovščina
  • Easter4 - 2. dan - srednja, 15. 4. 2017 (W45): 18. mesto
    Hrušica - Podgrad
  • Easter4 - 1. dan - sprint, 14. 4. 2017 (W45): 26. mesto
    Koper
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (W35): 7. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • Cerkno Cup, DAN 1 - srednja, 22. 7. 2016 (W35): 5. mesto
    Kalce
  • Easter4 4. etapa - srednja, 28. 3. 2016 (W45): 25. mesto
  • Easter4 3. etapa - srednja, 27. 3. 2016 (W45): 21. mesto
  • Easter4 2. etapa - srednja, 26. 3. 2016 (W45): 20. mesto
  • Easter4 1. etapa - srednja, 25. 3. 2016 (W45): 23. mesto
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (W35): 31. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (W35): 6. mesto
    Vranja Peč
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (W35): 6. mesto
    Trzin

OLP, ZL, drugo

1 srebrna medalja
srebrna
Ostalo: