Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Zimska liga 2016/2017

Zimska liga 2016/2017

A

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14ZL15Sk.
1Žan Ravnikar
OK Komenda
1133
0:46:59 (1)
1092112511441133110711335642
2Janez Pretnar
Kamniški OK
107511611108111710215482
3Blaž Kölner
OK Komenda
1023
0:58:46 (2)
10459621079108110235190
4Valentin Eržen
OK Azimut
986101611171018101610139535180
5Klemen Kenda
OK Azimut
890794946854834972893106910304910
6Mojca Flerin
Kamniški OK
949898106294910204878
7Miha Škarabot
OK Polaris
9428978879419199961039-4837
8Matic Blaž
OK Komenda
12001092118511784655
9Tjaž Gantar
OK Azimut
950753-93710179824639
10Matej Škarabot
OK Polaris
82991510579888384627
11Peter Tušar
OK Azimut
--11981103108011754556
12Tomaž Pust
OK Komenda
847
1:17:41 (12)
7475598349896799008628474432
13Boris Eržen
OK Polaris
70310429618647875564357
14Gregor Zupan
OK Komenda
90083110175829254255
15Zala Zavrl
OK Komenda
899
1:12:06 (9)
523-799737791-874-8994100
16Miran Kolman
OK Azimut
1161100086410374062
17Stanko Čufer
PD Ajdovščina
9087478566908603675974061
18Dušan Petrovič
OK Polaris
962
1:05:17 (3)
94210178619623782
19Valter Foški
OK Polaris
70199387110413606
20Tomáš Kubelka
OK Kare
1250121311333596
21Rok Močnik
OK Azimut
855
1:16:49 (11)
8378809258553497
22Jaka Piltaver
OK Brežice
1017115212723441
23Aljaž Černe
OK Tivoli
903
1:11:40 (6)
6598549279033343
24Ambrož Rupnik
OK Azimut
7987537579823290
25Robert Kunc
OK Tivoli
902
1:11:43 (7)
798714-7709023184
26Tomaž Kremžar
ind.
952
1:06:23 (4)
602659-8759523088
27Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
580
1:46:13 (13)
8297858325803026
28Aleš Zupan
OK Polaris
8405387207892887
29Matjaž Štanfel
OK Ris Delnice
136412032567
30Jan Dovč
OK Tivoli
114712532400
31David Čufer
PD Ajdovščina
7476949252366
32Gregor Hvala
OK Azimut
10981117-2215
33Mark Bogataj
OK Azimut
108110932174
34Simon Stanonik
OK Azimut
109310492142
35Jernej Zorman
OK Komenda
102610392065
36Aleš Poljanšek
OK Azimut
9449441888
37Franc Knap
OK Azimut
9279441871
38Ivo Kete
PD Ajdovščina
376266-3678321841
39Blaž Šimenc
OK Tivoli
9237971720
40Gašper Čopi
OK Azimut
7249831707
41Katja Dovč
OK Tivoli
8268141640
42Gregor Kunc
OK Tivoli
7148931607
43Mauro Clemente
SSDAŠZ GAJA
7408581598
44Nika Poljanšek
OK Azimut
7398321571
45Deja Razpet
OK Azimut
7398321571
46Simon Čopi
OK Azimut
45110421493
47Gregor Pavlič
SSD Gaja Sezione Orientamento
7217321453
48Nejc Močnik
OK Azimut
6088311439
49Ivan Nagy
DROT
11971197
50Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
1109-1109
51Jošt Lapajne
OK Azimut
11071107
52Iztok Hadalin
OK Azimut
11031103
53Vid Bogovič
OK Brežice
10621062
54Tomaž Cankar
ŠOK
10621062
55Boris Bauman
Mariborski OK
10601060
56Iztok Rojc
OK Polaris
10561056
57Žiga Taljat
OK Azimut
10541054
58Gašper Petrovič
OK Polaris
-10361036
59Tihomir Salopek
OK Azimut
10001000
60Andrej Cimerman
OK Polaris
983983
61Tajda Foški
OK Polaris
951951
62Sandi Kmetič
OK Polaris
951951
63Blaž Kolner
OK Komenda
945945
64Stefano Collodet
friuli mtb orienteering asd
939939
65Andrea Rivetta
Semiperdo Maniago
931931
66Andrej Borštnik
OK Tivoli
917917
67Matija Jesenko
OK Tivoli
915915
68Soteskar S L A V L J E N E C
OK Polaris
906906
69Filip Herbs
ind.
906
1:11:21 (5)
906906
70Sergio Palusa
punto k orienteering asd
904904
71Gregor Anderluh
OK Polaris
900
1:12:00 (8)
900900
72Clizia Zambiasi
Semiperdo Orienteering Maniago
900900
73Suzana Drevenšek
Kamniški OK
898898
74Brina Foški
OK Polaris
891891
75Elio Golja
OK Polaris
887887
76Daniele Martignago
ok montello asd
882882
77Carlo Patini
asd semiperdo orienteering maniago
872872
78Matej Sedej
OK Azimut
868
1:15:22 (10)
868868
79Paolo Pizzamus
aŠz ssd gaja
864864
80Andrea Foschian
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
863863
81Jernej Vidali
aŠz ssd gaja
861861
82Tomaž Groff
OK Azimut
859859
83Silvij Močnik
OK Azimut
856856
84Cesare Tarabocchia
OK Azimut
855855
85Alessia Albano
PUNTO K ORIENTEERING ASD
827827
86Roberto Larotella
ORIENTEERING TRIESTE ASD
826826
87Maurizio Marussig
friuli mtb orienteering asd
825825
88Marko Deluisa
aŠz ssd gaja
809809
89Michael Tremul
punto k orienteering asd
806806
90Monika Ravnikar
OK Komenda
800800
91Andrea Margiore
orienteering trieste asd
800800
92Nejc Kodrič
PD Ajdovščina
785785
93Luca Patini
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
779779
94Fabio Toffanin
aŠz ssd gaja
776776
95Gianluca Leoni
SSD Gaja
765765
96Aleš Borštnik
OK Tivoli
758758
97Marco Ongaro
us primiero asd
757757
98Gianfranco Siega
SSD Gaja
749749
99Giada Franz
ikp
748748
100Armando Martignago
ok montello asd
745745
101Kristjan Kalc
aŠz ssd gaja
741741
102Luca Ruini
punto k orienteering asd
717717
103Pako Delgado
OK Variopintos ZG
708708
104Urban Gregorc
PD Ajdovščina
-707707
105Carlo Giacometti
SSD Gaja
694694
106Andrea Bernardi
PUNTO K ORIENTEERING ASD
694694
107Denis Mitri
friuli mtb orienteering asd
691691
108Marta Canal
FRIULI MTB amp
685685
109Michela Degrassi
PUNTO K ORIENTEERING ASD
683683
110Irene Cibin
PUNTO K ORIENTEERING ASD
673673
111Michele Cafagna
ORIENTEERING TRIESTE ASD
658658
112Barbara Kmetec
Kamniški OK
650650
113Aljoša Rebolj
OK Polaris
628628
114Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
597597
115Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
597597
116Matej Pistor
OK Slovenj Gradec
597597
117Marko Dudič
OK Slovenj Gradec
597597
118Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
597597
119Zavrl Maja
Brez kluba
596596
120Špela Strasser
Mariborski OK
596596
121Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
596596
122Igor Bončina
OK Azimut
596596
123Grega Andrejc
OK Slovenj Gradec
596596
124Maja Visinski A
OK Slovenj Gradec
595595
125Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
593593
126Cristina Ruini
punto k orienteering asd
565565
127Marko Obid
OK Azimut
560560
128Boštjan Bogataj
OK Azimut
560560
129Michele Cernigoj
aŠz ssd gaja
532532
130Stefano Zonato
ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA
529529
131Tajda Bogataj
OK Azimut
-519519
132Diego Ruzzier
PUNTO K ORIENTEERING ASD
457457
133Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
346-346
134Matteo Mirolo
asd semiperdo orienteering maniago
265265
135Dalibor Radovan
OK Polaris
-0


B

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14ZL15Sk.
1Jure Kavčič
OK Komenda
432-285386291331501-1941
2Katja Babic
OK Komenda
268
0:43:38 (8)
3442503363472953754932722681895
3Simon Kurinčič
OK Komenda
323
0:37:43 (2)
2593513414773043231796
4Ana Pia Pogačar
OK Komenda
295
0:40:58 (4)
3314173322723442872382951719
5Igor Boncina
OK Azimut
257
0:45:06 (9)
181316-2752661262544493153282571683
6Janez Zavrl
OK Komenda
278221-2804292931501
7Teja Tušar
OK Azimut
338-248-3482942441472
8Karin Pust
OK Komenda
234
0:49:18 (10)
214259187332-2202952692892341444
9Ana Plavčak
ŠOK
203
0:54:11 (14)
2602803252373422031444
10Nika Ravnikar
OK Komenda
226
0:49:46 (12)
2253783492112312261409
11Andrej Korelc
OK Komenda
2852243032532512291321
12Manja Leban
OK Azimut
3163083332781235
13Tomaž Pust
OK Azimut
3612592973071224
14Mineja Leban
OK Azimut
2623082472781095
15Iztok Hadalin
OK Azimut
4253482781051
16Romana Zupan
OK Komenda
2721953622031032
17Tilen Zupan
OK Komenda
231
0:49:19 (11)
290-2272522311000
18Natan Maj Poženel
OK Azimut
348384246978
19Nejc Domnik
OK Azimut
335-280348963
20Nika Poljanšek
OK Azimut
341326294961
21Domen Kavčič
OK Komenda
344232348-924
22Aljaž Čelik
OK Azimut
333-267314914
23Janez Šumečki
Rod Jezerski zmaj Velenje
300301289890
24Rok Kern
OK Komenda
-306268308882
25Urban Gregorc
ind.
171318384873
26Charles Nelson
OK Azimut
266325272863
27Zala Špenko
OK Komenda
163-147-165170208156862
28Erik Logar
OK Azimut
256308-294858
29Vlado Sedej
OK Azimut
254334255843
30Irena Hacin Kölner
OK Komenda
155
1:09:39 (16)
197220256155828
31Janko Lapajne
OK Azimut
297203297797
32Nejc Turk
OK Komenda
322236237795
33Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
84236172175121788
34Lovro Sirc
OK Komenda
300
0:40:43 (3)
171312300783
35Nik Gregorič
PD Ajdovščina
217175153234779
36Irma Pretnar
Kamniški OK
149137157152179774
37Domen Žurbi
OK Komenda
263243262768
38Matej Vidič
OK Azimut
348381729
39Natasa Bogataj
OK Azimut
182135189221727
40Roman Sladič
OK Perkmandeljc Trbovlje
241258211710
41Klemen Kenda
OK Azimut
374333707
42Marko Obid
OK Azimut
371-335706
43Urban Krkoč
PD Ajdovščina
200126211167704
44Borut Seljak
OK Komenda
390310700
45Aleš Serženta
OK Azimut
369305674
46Tajda Foški
OK Polaris
365299664
47Julijan Kavčič
OK Azimut
303330-633
48Luka Plavčak
ŠOK
241169207-617
49Barbara Pavlinič
OK Komenda
247359606
50Matevž Kunc
OK Tivoli
355250-605
51Aleš Borštnik
OK Tivoli
275
0:43:20 (6)
329275604
52Deja Razpet
OK Azimut
294308602
53Thomas Hölzer
OK Komenda
246349595
54Aljaž Obid
OK Azimut
94-314186594
55Uroš Tozan
PD Ajdovščina
110121164194589
56Brina Foški
OK Polaris
279304583
57Boštjan Bogataj
OK Azimut
309264573
58Samo Vetrih
PD Ajdovščina
153126234513
59Enej Logar
OK Azimut
264-247511
60Alenka Škarabot
OK Polaris
114-171226511
61Marijan Leban
OK Azimut
192299491
62Petra Stojan
OK Komenda
115-207150472
63Anapia Pogačar
OK Komenda
435435
64Cristina Grabar
us primiero asd
417417
65Arianna Patini
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
411411
66Aljoša Rebolj
OK Polaris
411411
67Massimo Mosca
G O Cai XXX Ottobre ASD
406406
68Jakob Brus
OK Azimut
200206-406
69Marjanca Poljanšek
OK Azimut
182221403
70Iris Colombo
asd semiperdo orienteering maniago
402402
71Elio Golja
OK Polaris
401401
72Goran Polojaz
aŠz ssd gaja
399399
73Giorgio Ghersi
Orienteering Trieste
396396
74Anja Škarabot
OK Polaris
184210394
75Aleš Čerin
OK Tivoli
391391
76Irena Hacinkolner
OK Komenda
381381
77Monika Ravnikar
OK Komenda
378378
78Tijana Leban
OK Azimut
179196-375
79Guido Almerigogna
aŠz ssd gaja
370370
80Piero Giudici
orienteering trieste asd
366366
81Matej Bizjak
OK Komenda
360360
82Mark Sylvester
uwc adriatic orienteering club
358358
83Francesco Franz
friuli mtb orienteering asd
355355
84Jan Štekar
OK Azimut
351351
85Gašper Čopi
OK Azimut
351
0:34:34 (1)
351351
86Lana Štrumbelj
OK Polaris
216133349
87Karin Cescon
punto k orienteering asd
344344
88Tomaž Kremžar
ind.
341341
89Luca Fontanot
PUNTO K ORIENTEERING ASD
341341
90Alessandro Rivetta
asd semiperdo orienteering maniago
338338
91Jernej Vidali
SSD Gaja Sezione Orientamento
337337
92Irisaurora Pecorari
asd semiperdo orienteering maniago
332332
93Anže Špoljar Slivnik
Brez kluba
330330
94Dragan Krivičić
OK Perkmandeljc
9799-131327
95Livio Predonzani
G O Cai XXX Ottobre ASD
325325
96Matevž Manfreda
OK Azimut
321321
97dr Mojca Foški
OK Polaris
319319
98Miha Červ
ind.
318318
99Jan Grgic
aŠz ssd gaja
318318
100Klemen Zibelnik
smuckacom
317317
101Ajda Flašker
OK Komenda
315315
102Donatella David
ORIENTEERING DOLOMITI
314314
103Mariaelena Simonelli
asd semiperdo orienteering maniago
310310
104Davide Ukmar
SSD Gaja Sezione Orientamento
303303
105Blaž Grah
OK Azimut
303303
106Brane Malus
OK Komenda
301301
107Marina Lovisotto
friuli mtb orienteering asd
300300
108Maša Gašper Popič
Brez kluba
298298
109Tihon Salopek
OK Azimut
295295
110Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
102
1:45:00 (17)
192102294
111Urša Tomažin
OK Azimut
293-293
112Fabrizio Mosolo
SCI CLUB UDINE ASD
293293
113Simon Čopi
OK Azimut
286
0:42:01 (5)
286286
114Veronika Deluisa
aŠz ssd gaja
285285
115Patricija Primožič
OK Komenda
285285
116Jaka Hana Tina Jeseničnik
Brez kluba
285285
117Patty Primožič
OK Komenda
284284
118Gabriella Xausa
FRIULI MTB ORIENTEERING ASD
282282
119Nejc Zorman
OK Komenda
281281
120Olga Pogorevčnik
Brez kluba
278278
121Jakob Šavli
OK Azimut
277277
122Anna Bartole
punto k orienteering asd
276276
123Lara Gantar
OK Azimut
274274
124Tereza Klinkerova
ind.
272
0:43:22 (7)
272272
125Gregor Zupan
OK Komenda
272272
126Simon Krajnik
OK Komenda
271271
127Mauro Felchero
FRIULI MTB ORIENTEERING ASD
267267
128Jani Bratož
PD Ajdovščina
267267
129Rinaldo Luin
SSD Gaja Sezione Orientamento
263263
130Gregor Kunc
OK Tivoli
259259
131Chiara Decristini
aŠz ssd gaja
259259
132Tit Katarič
OK Azimut
256256
133Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
256256
134Tanja Pretnar
Kamniški OK
254254
135Maurizio Grillo
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
251251
136Maja Prosen
ind.
251251
137Peter Smrekar
OK Tivoli
250250
138Paolo Pradolin
SEMIPERDO MANIAGO
246246
139Tina Kern
OK Komenda
243243
140Ema Rodman
PD Ajdovščina
242242
141Walter Mazzucco
ORIENTEERING DOLOMITI
241241
142Žiga Šorli
OK Azimut
240240
143Luka Gutenberger
OK Slovenj Gradec
237237
144Suzana Drevenšek
Kamniški OK
236-236
145Maks Rodman
PD Ajdovščina
236236
146Mojca Foški
OK Polaris
233233
147Zala Zabukovec
PD Ajdovščina
231231
148Eric Mirolo
asd semiperdo orienteering maniago
230230
149Silvo Babič
ind.
224224
150Jan Bor Vončina
Brez kluba
222222
151Polona Zupan
OK Polaris
220220
152Logar Erik
OK Azimut
220220
153Marija Anderluh
OK Polaris
219
0:50:53 (13)
-219219
154Janez Korošec
Pustolovec RAJD
219219
155Marko Germani
SSD Gaja
218218
156Luna Val Čiunik Žličar
Brez kluba
218218
157Janez Natalija Jurhar
Brez kluba
215215
158Davide Chiocca
GRUPPO OR CAI MONFALCONE
214214
159Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
212212
160Abigail Bončina
OK Azimut
211211
161Toni Nagode
OK Komenda
210210
162Luka Anderluh
OK Polaris
207-207
163Emil Kacin
OK Azimut
204-204
164Stella Cignini
punto k orienteering asd
203203
165Jozef Pelessoni
aŠz ssd gaja
195195
166Krkoč Urban
PD Ajdovščina
194194
167Lucija Pavlinič
OK Komenda
190190
168Roberta Botina
aŠz ssd gaja
189189
169Pavel Rejec
OK Azimut
186186
170Marjana Rejec
OK Azimut
186186
171Fiorenzo Ruzzier
aŠz ssd gaja
186186
172Miranda Ortar
OK Azimut
183183
173Abigael Boncina
OK Azimut
181181
174Fiammetta Bertoli
punto k orienteering asd
179179
175Franca Crevatin
punto k orienteering asd
175175
176Saša Žižek
OK Azimut
174174
177Katerina Sotošek
ind.
174174
178Vita Malus
OK Komenda
163
1:07:23 (15)
163163
179Paola Rovis
punto k orienteering asd
162162
180Katja Kobentar
Kamniški OK
-157157
181Dino Bonan
gruppo or cai monfalcone
156156
182Federica Visintin
Semiperdo Orienteering Maniago
152152
183Saša Bevk
OK Azimut
144144
184Nataša Canziani
aŠz ssd gaja
144144
185Lucia Lunardis
punto k orienteering asd
140140
186Vlasta Jarc
GRUPPO OR CAI MONFALCONE
137137
187Sonia Predan
SCI CLUB UDINE ASD
133133
188Filip Grad
OK Tivoli
128-128
189Chiara Rajgelj
SSDAŠZ GAJA
11117128
190Pierpaolo Poldrugo
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
126126
191Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
123123
192Kristina Ipavec
OK Azimut
118--118
193Donatella Gratton
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
108108
194Anna Buttazzoni
punto k orienteering asd
103103
195Camilla Leone
asd semiperdo orienteering maniago
9999
196Tiziana Demonte
gr or cai xxx ottobre asd
8484
197Zdenko Pavlič
aŠz ssd gaja
7070


C

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14ZL15Sk.
1Nea Eržen
OK Azimut
7311764109889867485
2Lara Zupan
OK Komenda
61
0:36:24 (7)
80667610261385
3Rok Bogataj
OK Azimut
10568103108384
4David Sedej
OK Azimut
6639717010172380
5Luka Seljak
OK Komenda
112130121363
6Vita Malus
OK Komenda
6610155100322
7Lucija Kremžar
ind.
80
0:29:04 (3)
48415563-80287
8Žan Gnezda
OK Azimut
849795276
9Ožbej Malus
OK Komenda
65
0:35:31 (5)
78527965274
10Biserka Ledinšek
OK Tivoli
1024886236
11Jakob Kurinčič
OK Komenda
108113221
12Ema Kepic
Kamniški OK
5630306135212
13Lucija Kavčič
OK Komenda
9098188
14Lara Kepic
Kamniški OK
56333463186
15Rok Sedej
OK Azimut
49
0:44:45 (9)
66382749180
16Drejc Malus
OK Komenda
636353-179
17Tamino Hölzer
OK Komenda
8689175
18Jan Cokan
OK Komenda
78
0:29:20 (4)
306078168
19Hana Mamič
PD Ajdovščina
-635745165
20Domen Leban
OK Azimut
5499153
21Zala Lozar
PD Ajdovščina
-584941148
22Damjana Jerše
OK Polaris
7472146
23Zala Mia Švigelj
OK Komenda
7458132
24Tilen Zupan
OK Komenda
131131
25Ajda Jeraj
OK Komenda
8147128
26Simon Kurinčič
OK Komenda
121121
27Delania Hölzer
OK Komenda
7742119
28Petra Paradiž
OK Komenda
84
0:27:43 (2)
34-84118
29Neža Obid
OK Azimut
-6747114
30Martin Janežič
ŠOK
110
0:20:50 (1)
-110110
31Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
109109
32Luka Mervič
PD Ajdovščina
109109
33Neža Trunk
OK Komenda
6940109
34Enej Logar
OK Azimut
108108
35Alina Čujec
OK Azimut
108108
36Mija Jeraj
OK Komenda
6741108
37Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
103103
38Nastja Ferluga
aŠz ssd gaja
102102
39Logar Enej
OK Azimut
102102
40Jerca Kurinčič
OK Komenda
102102
41Janez Šumečki
OK Tivoli
102102
42Tit Katarič
OK Azimut
9999
43Ruben Tic
aŠz ssd gaja
9696
44Zala Ferenc
OK Tivoli
9595
45Timi Petrič
OK Azimut
9595
46Tinka Ferenc
OK Tivoli
9494
47Stefano Sossi
gr or cai xxx ottobre asd
9393
48Jaka Hvala
OK Azimut
9393
49Brina Kölner
OK Komenda
593392
50Nejc Turk
OK Komenda
9090
51Davide Krizmančič
aŠz ssd gaja
9090
52Massimiliano Furlan
aŠz ssd gaja
8888
53Blaž Šorli Bd
OK Azimut
8888
54Lorenzo Miot
punto k orienteering asd
8787
55Rok Maver
OK Azimut
8686
56Delania Holzer
OK Komenda
8585
57Petra Stojan
OK Komenda
8484
58Mateja Pagon
OK Azimut
8484
59Žan Štrukelj
PD Ajdovščina
434184
60Zarja Kmetič
OK Polaris
8383
61Tamino Holzer
OK Komenda
8181
62Franci Šumah
Brez kluba
8181
63Rene Jeklin
OK Azimut
7979
64Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
7979
65Andrea Serafino
aŠz ssd gaja
7878
66Chiara Bertoli
punto k orienteering asd
7575
67Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
7474
68Gašper Manfreda
OK Azimut
7474
69Oskar Foški
OK Polaris
7171
70Daniele Murador
aŠz ssd gaja
7070
71Matteo Monaro
punto k orienteering asd
6868
72Jaka Seljak
OK Komenda
-6868
73Feliks Mol
ind.
6868
74Nejc Trunk
OK Komenda
-6565
75Enrico Sossi
gr or cai xxx ottobre asd
6363
76Riccardo Kriscjak
aŠz ssd gaja
6262
77Miklavž Grum
OK Komenda
6262
78Tjaša Carli
OK Azimut
6161
79Maja Zarnik
OK Komenda
6161
80Lara Prosen
OK Komenda
61
0:36:24 (7)
6161
81Fiorella Lin
asd semiperdo orienteering maniago
5959
82Boštjan Pavec
ind.
5959
83Anže Kölner
OK Komenda
5959
84Natan Maj Poženel
OK Azimut
58
0:38:06 (8)
5858
85Mojca Kunc
OK Tivoli
5858
86Roberto Zudich
punto k orienteering asd
5757
87Eva Jenko
ind.
5757
88Chiara Carli
aŠz ssd gaja
5656
89Tina Likar
ind.
5555
90Pia Ilovar
OK Tivoli
5353
91Denise Hölzer
OK Komenda
5151
92Daniel Chiocca
gruppo or cai monfalcone
5151
93Zdenko Pavlič
SSDAŠZ GAJA
50-50
94Lucia Zacchigna
gr or cai xxx ottobre asd
4949
95Moreno Curzi
senza societŕ
4747
96Družina Levpušček
OK Azimut
4747
97Rok Ilovar
OK Tivoli
4646
98Marcella Poggioli
asd semiperdo orienteering maniago
4545
99Jadranka Drobnic
OK Azimut
4545
100Tristan Kofol
OK Azimut
4343
101Nik Lap
OK Komenda
4242
102Luna Šmid
ŠOK
42
0:50:43 (10)
4242
103Sandor Pelessoni
aŠz ssd gaja
4141
104Florjan Kremžar
ind.
4141
105Nina Saksida
OK Komenda
4040
106Fulvio Derin
aŠz ssd gaja
4040
107Suzana Debeljak
aŠz ssd gaja
3939
108Tajda Razpet
OK Azimut
3838
109Naja Lončar
OK Komenda
3737
110Ana Verč
PD Ajdovščina
-3737
111Natalija Rešek Kunc
OK Tivoli
3636
112Marija Kovač
PD Ajdovščina
3434
113Adriana Donini
SSD Gaja
3333
114Ema Groff
OK Azimut
3232
115Lana Pregel
OK Komenda
3131
116Franko Pečar
aŠz ssd gaja
3030
117Sara Sut
asd semiperdo orienteering maniago
2424


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut103869.70100%869.727.5%22.9%89576
2OK Komenda80805.30100%805.319.8%17.8%64424
3OK Polaris341132.70100%1132.711.8%7.6%38513
4OK Tivoli26909.60100%909.67.3%5.8%23650
5PD Ajdovščina23660.90100%660.94.7%5.1%15201
6Kamniški OK101372.70100%1372.74.2%2.2%13727
7aŠz ssd gaja28278.20100%278.22.4%6.2%7790
8ind.15467.60100%467.62.2%3.3%7014
9OK Slovenj Gradec13464.60100%464.61.9%2.9%6040
10punto k orienteering asd16303.80100%303.81.5%3.6%4861
11OK Brežice22251.50100%2251.51.4%0.4%4503
12PUNTO K ORIENTEERING ASD6612.50100%612.51.1%1.3%3675
13OK Kare135960100%35961.1%0.2%3596
14ŠOK56550100%6551%1.1%3275
15friuli mtb orienteering asd56220100%6221%1.1%3110
16asd semiperdo orienteering maniago11270.50100%270.50.9%2.4%2976
17OK Ris Delnice125670100%25670.8%0.2%2567
18Brez kluba9280.30100%280.30.8%2%2523
19SSD Gaja5491.80100%491.80.8%1.1%2459
20SSD Gaja Sezione Orientamento45890100%5890.7%0.9%2356
21ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO45760100%5760.7%0.9%2304
22SSDAŠZ GAJA35920100%5920.5%0.7%1776
23Mariborski OK28280100%8280.5%0.4%1656
24ok montello asd2813.50100%813.50.5%0.4%1627
25ORIENTEERING TRIESTE ASD27420100%7420.5%0.4%1484
26DROT111970100%11970.4%0.2%1197
27us primiero asd25870100%5870.4%0.4%1174
28orienteering trieste asd25830100%5830.4%0.4%1166
29Semiperdo Orienteering Maniago25260100%5260.3%0.4%1052
30Semiperdo Maniago19310100%9310.3%0.2%931
31Rod Jezerski zmaj Velenje18900100%8900.3%0.2%890
32ikp17480100%7480.2%0.2%748
33G O Cai XXX Ottobre ASD2365.50100%365.50.2%0.4%731
34OK Perkmandeljc Trbovlje17100100%7100.2%0.2%710
35OK Variopintos ZG17080100%7080.2%0.2%708
36FRIULI MTB amp16850100%6850.2%0.2%685
37ORIENTEERING DOLOMITI2277.50100%277.50.2%0.4%555
38FRIULI MTB ORIENTEERING ASD2274.50100%274.50.2%0.4%549
39ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA15290100%5290.2%0.2%529
40SCI CLUB UDINE ASD22130100%2130.1%0.4%426
41Orienteering Trieste13960100%3960.1%0.2%396
42uwc adriatic orienteering club13580100%3580.1%0.2%358
43GRUPPO OR CAI MONFALCONE2175.50100%175.50.1%0.4%351
44OK Perkmandeljc13270100%3270.1%0.2%327
45smuckacom13170100%3170.1%0.2%317
46gr or cai xxx ottobre asd472.30100%72.30.1%0.9%289
47SEMIPERDO MANIAGO12460100%2460.1%0.2%246
48GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD21170100%1170.1%0.4%234
49Pustolovec RAJD12190100%2190.1%0.2%219
50gruppo or cai monfalcone2103.50100%103.50.1%0.4%207
51senza societŕ1470100%470%0.2%47

Skupaj tekmovalcev: 449, neaktivnih: 0, vseh startov: 889

Točkuje se po WRE formuli za kategorijo A in po OLP formuli za kategoriji B (x 3) in C. Medsezonski oz. končni rezultati se računajo na podlagi 5 tekem.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.