Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Zimska liga 2017/2018

Zimska liga 2017/2018

A

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6Sk.
1Janko Bačnar
OK Azimut
1042
0:52:16 (2)
848100010422890
2Matjaž Štanfel
OK Azimut
137012802650
3Tomaž Pust
OK Komenda
7658218652451
4Tomaž Kremžar
OK Komenda
10328365722440
5Žan Ravnikar
OK Komenda
122710942321
6Marko Obid
OK Azimut
8067467692321
7Boris Eržen
OK Polaris
5597857482092
8Blaž Kölner
OK Komenda
10469101956
9Stanko Čufer
PD Ajdovščina
8889191807
10Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
8496711520
11Zala Zavrl
OK Komenda
5118321343
12Mark Bogataj
OK Azimut
12481248
13Peter Tušar
OK Azimut
12461246
14Jaka Piltaver
OK Brežice
12121212
15Jernej Zorman
OK Komenda
12091209
16Tihomir Salopek
OK Azimut
11831183
17Simon Stanonik
OK Azimut
1151
0:42:21 (1)
11511151
18Iztok Rojc
OK Polaris
10991099
19Gregor Hvala
OK Azimut
10991099
20Matic Blaž
OK Komenda
10981098
21Blaž Kolner
OK Komenda
10891089
22Ambrož Rupnik
OK Azimut
10651065
23Gregor Zupan
OK Komenda
10481048
24Dušan Petrovič
OK Polaris
10081008
25Janez Pretnar
Kamniški OK
10001000
26Bojan Jevševar
OK Brežice
991991
27Matej Čerin
OK Tivoli
989989
28Oleksandr Ievstafiev
ind.
973
0:58:37 (3)
973973
29Urban Gregorc
PD Ajdovščina
960960
30Miha Škarabot
OK Polaris
924924
31Anica Hribar
OK Brežice
890890
32Polona Jezeršek
ind.
864864
33Igor Gavrilov
Polzela
861861
34Aleš Poljanšek
OK Azimut
854854
35Matej Sedej
OK Azimut
843843
36Jožko Jazbar
OK Azimut
801801
37Valentin Eržen
OK Azimut
767767
38Aleš Zupan
OK Polaris
639639
39Simon Kurinčič
OK Komenda
626626
40Ivo Kete
PD Ajdovščina
571571
41Aleš Čerin
OK Tivoli
529529


B

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6Sk.
1Kristjan Gantar
OK Azimut
226
0:55:06 (4)
2403402082261014
2Damjana Gantar
OK Azimut
153
1:19:35 (6)
170255154153732
3Karin Pust
OK Komenda
207333161701
4Charles Nelson
OK Azimut
185
1:06:35 (5)
294214185693
5Nejc Turk
OK Komenda
366321687
6Manja Leban
OK Azimut
292329621
7Tilen Zupan
OK Komenda
301314615
8Natan Maj Poženel
PD Tolmin
382226608
9Roman Sladič
OK Perkmandeljc Trbovlje
142282174598
10Urša Tomažin
OK Azimut
271325596
11Katja Babic
OK Komenda
295292587
12Aljaž Čelik
OK Azimut
300
0:41:53 (2)
285300585
13Jošt Rovtar
OK Azimut
263288551
14Igor Boncina
OK Azimut
259275534
15Petra Stojan
OK Komenda
117264126507
16Petra Paradiž
OK Komenda
174278452
17Andraž Rupnik
OK Azimut
274173447
18Špela Trunk
OK Komenda
180242422
19Irena Hacin Kölner
OK Komenda
213203416
20Ana Plavčak
ŠOK
229182411
21Tihon Salopek
OK Azimut
393393
22Cristina Grabar
us primiero asd
387387
23Jernej Zorman
OK Komenda
373373
24Vlado Sedej
OK Azimut
192176368
25Janko Lapajne
OK Azimut
142224366
26Emil Kacin
OK Azimut
360360
27Simon Kurinčič
OK Komenda
344344
28Natan Maj Požanel
ind.
342342
29Lara Gantar
OK Azimut
330330
30Klemen Kenda
OK Azimut
318
0:39:46 (1)
318318
31Vojko Kacin
OK Azimut
306306
32Julijan Kavčič
OK Azimut
305305
33Rok Kern
OK Komenda
302302
34Ana Pia Pogačar
OK Komenda
287287
35Teja Tušar
OK Azimut
268
0:46:39 (3)
-268268
36Boštjan Bogataj
OK Azimut
248248
37Marco Ongaro
US Primiero ASD
246246
38Franc Malus
OK Komenda
243243
39Tina Kern
OK Komenda
236236
40Tajda Bogataj
OK Azimut
-233233
41Maja Istenič
OK Azimut
231231
42Ana Pia Pogačar
OK Komenda
227227
43Nika Ravnikar
OK Komenda
217217
44Tanja Pretnar
Kamniški OK
216216
45Andrej Korelc
OK Komenda
216216
46Romana Zupan
OK Komenda
203203
47Matej Vidič
OK Azimut
-198198
48Aljaž Obid
OK Azimut
194194
49Deja Razpet
OK Azimut
190190
50Silvo Babič
OK Komenda
-188188
51Marjanca Poljanšek
OK Azimut
184184
52Klemen Zibelnik
smuckacom
184184
53Janez Zavrl
OK Komenda
165165
54Vita Malus
OK Komenda
156156
55Lucija Kavčič
OK Komenda
156156
56Irma Pretnar
Kamniški OK
139139
57Aleš Veselič
ind.
125125
58Natasa Bogataj
OK Azimut
121-121
59Jakob Valič
PD Ajdovščina
8787
60Dragan Krivičić
OK Perkmandeljc
6060


C

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6Sk.
1Neža Obid
OK Azimut
106
0:33:36 (1)
13011382106431
2Primož Gantar
OK Azimut
79
0:43:58 (4)
69939879339
3Rok Bogataj
OK Azimut
125104108337
4Borut Gantar
OK Azimut
87
0:40:54 (2)
78727387310
5Nea Eržen
OK Azimut
1237486283
6Maja Obid
OK Azimut
60
0:56:38 (6)
56656960250
7Aljaž Obid
OK Azimut
122104226
8Lucija Kremžar
OK Komenda
755892225
9Jan Cokan
OK Komenda
119102221
10Zala Mia Švigelj
OK Komenda
107102209
11Nejc Trunk
OK Komenda
11379192
12Zala Serženta Seljak
OK Azimut
76
0:45:21 (5)
556076191
13Neža Trunk
OK Komenda
8488172
14David Sedej
OK Azimut
7199170
15Arlina Letonja
OK Azimut
9756153
16Elena Gombač Šuc
ind.
5389142
17Jakob Kurinčič
OK Komenda
6463127
18Jakob Brus
OK Azimut
116116
19Ajda Jeraj
OK Komenda
5164115
20Brina Kolner
ind.
111111
21Dorja Salopek
OK Azimut
102102
22Luka Švigelj
OK Komenda
9999
23Timotej Šuc
ind.
9595
24Miha Gmajner
OK Komenda
9292
25Brina Kölner
OK Komenda
9191
26Andrej Erjavec
OK Azimut
8989
27Marta Malus
OK Komenda
8787
28Enej Šuc
Posameznikibrez kluba
533386
29Pia Ilovar
OK Tivoli
8585
30Nataša Bogataj
OK Azimut
8585
31Florijan Kremžar
Posameznikibrez kluba
434083
32Aljaž Škvarča
OK Azimut
82
0:43:19 (3)
8282
33Jana Močnik
OK Azimut
8080
34Ožbej Malus
OK Komenda
7777
35Anže Kolner
ind.
7676
36Barbara Čibej
OK Azimut
7575
37Maja Istenič
OK Azimut
254974
38Anže Kölner
OK Komenda
7373
39Rok Sedej
OK Azimut
6969
40Florjan Kremžar
ind.
6868
41Nika Eržen
OK Azimut
6666
42Nina Saksida
OK Komenda
6161
43Naja Lončar
OK Komenda
5959
44Lara Zupan
OK Komenda
5959
45Simon Erik Jerebič
OK Komenda
5757
46Patricija Kern
OK Komenda
5757
47Anže Obid
OK Azimut
5656
48Drejc Malus
OK Komenda
5252
49Patrik Plevel
OK Komenda
4646
50Špela Majdič
OK Azimut
4242
51Još Korenčan
Posameznikibrez kluba
3535
52Marisa Kacin
Posamezniki brez kluba
3434


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut61526.70100%526.739.8%39.9%32130
2OK Komenda52489.50100%489.531.5%34%25452
3OK Polaris51152.40100%1152.47.1%3.3%5762
4PD Ajdovščina4856.30100%856.34.2%2.6%3425
5OK Tivoli4780.80100%780.83.9%2.6%3123
6OK Brežice310310100%10313.8%2%3093
7ind.9310.70100%310.73.5%5.9%2796
8Kamniški OK3451.70100%451.71.7%2%1355
9Polzela18610100%8611.1%0.7%861
10PD Tolmin16080100%6080.8%0.7%608
11OK Perkmandeljc Trbovlje15980100%5980.7%0.7%598
12ŠOK14110100%4110.5%0.7%411
13us primiero asd13870100%3870.5%0.7%387
14US Primiero ASD12460100%2460.3%0.7%246
15Posameznikibrez kluba3680100%680.3%2%204
16smuckacom11840100%1840.2%0.7%184
17OK Perkmandeljc1600100%600.1%0.7%60
18Posamezniki brez kluba1340100%340%0.7%34

Skupaj tekmovalcev: 153, neaktivnih: 0, vseh startov: 237

Točkuje se po WRE formuli za kategorijo A in po OLP formuli za kategoriji B (x 3) in C. Medsezonski oz. končni rezultati se računajo na podlagi 5 tekem.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.