Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Zimska liga 2017/2018

Zimska liga 2017/2018

A

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14ZL15ZL16ZL17ZL18ZL19ZL20Sk.
1Matjaž Štanfel
OK Azimut
1370128012911239123113686548
2Žan Ravnikar
OK Komenda
1198
0:45:48 (1)
1227109412001225115911986009
3Blaž Kölner
OK Komenda
10469101124110511351130107595710515569
4Janko Bačnar
OK Azimut
1197
0:45:51 (2)
8481000104288894998211975170
5Dušan Petrovič
OK Polaris
1008946966104211245086
6Igor Gavrilov
Polzela
8611099104787011519085075
7Tomaž Kremžar
OK Komenda
1032836572-92671881188011904864
8Valentin Eržen
OK Azimut
1017
0:57:23 (4)
76797192894398410174843
9Peter Tušar
OK Azimut
1246108811911160-4685
10Gregor Zupan
OK Komenda
1048737805-6779159359014604
11Gregor Hvala
OK Azimut
10991131115710804467
12Stanko Čufer
PD Ajdovščina
88891963510398904371
13Zala Zavrl
OK Komenda
836
1:08:57 (8)
5118328297598469118278364254
14Matej Čerin
OK Tivoli
98973966763310158314241
15Tomaž Pust
OK Komenda
7658218655849266778366227234213
16Marko Obid
OK Azimut
8067467695397258127818088134020
17Boris Eržen
OK Polaris
5597857486347688084998163925
18Mark Bogataj
OK Azimut
1248120012923740
19Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
9659588509313704
20Tori Borish
SSDAŠZ GAJA
9559958757493574
21Klemen Kenda
OK Azimut
90886276610023538
22Jure Kavčič
OK Komenda
861
1:07:20 (7)
8759077878613430
23Matic Blaž
OK Komenda
1098108012493427
24Urban Gregorc
PD Ajdovščina
9608079676863420
25Matej Sedej
OK Azimut
8438138638653384
26Simon Kurinčič
OK Komenda
866
1:07:02 (6)
6268319518663274
27Gašper Petrovič
OK Polaris
107394610413060
28Katja Babič
OK Komenda
1196
0:45:53 (3)
90979911962904
29Blaž Petrovič
OK Polaris
142210552477
30Jaka Piltaver
OK Brežice
121212142426
31Jernej Zorman
OK Komenda
120911582367
32Iztok Rojc
OK Polaris
109912282327
33Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
8496717032223
34Boštjan Čerin
OK Tivoli
94910952044
35Carlo Giacometti
SSD Gaja
7424158442001
36Miha Škarabot
OK Polaris
92410751999
37Bojan Jevševar
OK Brežice
9919941985
38Ivo Kete
PD Ajdovščina
5718036011975
39Gregor Anderluh
OK Polaris
89210331925
40Matej Škarabot
OK Polaris
87810311909
41Oleksandr Ievstafiev
ind.
9739061879
42Ajda Flašker
OK Komenda
8999651864
43Aleš Čerin
OK Tivoli
5295157331777
44Aljaž Černe
OK Tivoli
8279351762
45Anica Hribar
OK Brežice
8907971687
46Ana Pia Pogačar
OK Komenda
682798--1480
47Jan Dovč
OK Tivoli
12001200
48Tihomir Salopek
OK Azimut
1183-1183
49Simon Stanonik
OK Azimut
11511151
50Sergiy Muchidinov
Friuli MTB Orienteering
11491149
51Blaž Kolner
OK Komenda
10891089
52Ambrož Rupnik
OK Azimut
10651065
53Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
10531053
54Janez Pretnar
Kamniški OK
10001000
55S Imon Kurinčič
OK Komenda
990990
56Roberto Larotella
ORIENTEERING TRIESTE ASD
951951
57Goran Polojaz
ind.
938938
58Michael Tremul
punto k orienteering asd
935935
59Mauro Sergas
ind.
925925
60Miro Šalamun
OK Polaris
923923
61Gregor Pavlič
SSD Gaja Sezione Orientamento
916916
62Chiara Dalla Santa
ind.
896896
63Alessandro Pacasso
ind.
895895
64Deja Razpet
OK Azimut
892892
65Tjaž Gantar
OK Azimut
886
1:05:44 (5)
-886886
66Andrea Margiore
orienteering trieste asd
882882
67Paolo Pizzamus
aŠz ssd gaja
876876
68Diego Roveri
ind.
876876
69Primož Podobnik
OK Azimut
396474870
70Mauro Clemente
SSDAŠZ GAJA
868868
71Polona Jezeršek
ind.
864864
72Aleš Poljanšek
OK Azimut
854854
73Fulvio Fabris
ind.
853853
74Andrea Rivetta
Semiperdo Maniago
851851
75Cesare Tarabocchia
OK Azimut
835835
76Jožko Jazbar
OK Azimut
801801
77Stefano De Eccher
ind.
795795
78Nejc Močnik
OK Azimut
794794
79Nika Poljanšek
OK Azimut
778-778
80Chiara Sepin
ind.
770770
81Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
760760
82Denis Mitri
friuli mtb orienteering asd
726726
83Diego Ruzzier
PUNTO K ORIENTEERING ASD
710710
84Michele Cafagna
ORIENTEERING TRIESTE ASD
703703
85Marirosa Hechich
ind.
702702
86Tajda Bogataj
OK Azimut
682682
87Monika Ravnikar
OK Komenda
668668
88Kristjan Kalc
aŠz ssd gaja
658658
89Maurizio Marussig
friuli mtb orienteering asd
640640
90Aleš Zupan
OK Polaris
639639
91Valter Foški
OK Polaris
624624
92Gianluca Leoni
SSD Gaja
604604
93Marko De Luisa
ind.
583583
94Maddalena Zupin
ind.
561561
95Sara Gaion
ind.
555555
96Luca Fontanot
ind.
518518
97Roman Sladič
OK Perkmandeljc
446446
98Jernej Vidali
aŠz ssd gaja
427427
99Marko Germani
ind.
386386
100Aleš Borštnik
OK Tivoli
-380380
101Oliver Butterley
ind.
364364
102Borut Žakelj
ind.
165165
103Igor Bončina
OK Azimut
--0
104Domen Kavčič
OK Komenda
-0
105Abigael Boncina
OK Azimut
-0


B

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14ZL15ZL16ZL17ZL18ZL19ZL20Sk.
1Natan Maj Poženel
PD Tolmin
376
0:45:26 (1)
3822263423423073852674183163761903
2Katja Babic
OK Komenda
2952923273753573704563273241885
3Kristjan Gantar
OK Azimut
177
1:29:57 (12)
2403402082262972993581771534
4Tina Kern
OK Komenda
206
1:20:43 (9)
2363033623672061474
5Klemen Zibelnik
smuckacom
1842562484023281418
6Teja Tušar
OK Azimut
238
1:10:51 (7)
-2683002993022381407
7Karin Pust
OK Komenda
2073331612242052622342742792291382
8Igor Boncina
OK Azimut
2592752422363352232671378
9Tilen Zupan
OK Komenda
301314209--3272111741362
10Boštjan Bogataj
OK Azimut
265
1:04:31 (5)
2482613622222651358
11Roman Sladič
OK Perkmandeljc Trbovlje
142282174205-1953322112512011281
12Vlado Sedej
OK Azimut
195
1:24:04 (10)
192176-2191901833382422062362151951250
13Ana Pia Pogačar
OK Komenda
2873112713621231
14Charles Nelson
OK Azimut
234
1:11:06 (8)
294214185-2882341215
15Rok Kern
OK Komenda
3022883482601198
16Aljaž Luznar
OK Azimut
2803373222481187
17Janez Zavrl
OK Komenda
1652942352091472721175
18Aljaž Čelik
OK Azimut
2853002673181170
19Petra Paradiž
OK Komenda
245
1:09:42 (6)
174278156305-2451158
20Ana Plavčak
ŠOK
229182-158219-3481136
21Urša Tomažin
OK Azimut
2713252822381116
22Romana Zupan
OK Komenda
2031941911812632031711054
23Valentin Eržen
OK Azimut
3503693091028
24Petra Stojan
OK Komenda
1172641261702162481024
25Irena Hacin Kölner
OK Komenda
2132031791782242051024
26Nika Ravnikar
OK Komenda
217214257304992
27Miha Škarabot
OK Polaris
354
0:48:07 (2)
317317354988
28Nejc Turk
OK Komenda
366321277-964
29Damjana Gantar
OK Azimut
170255154153201--933
30Klemen Kenda
OK Azimut
318271333922
31Tajda Bogataj
OK Azimut
-233283392908
32Marko Obid
OK Azimut
305
0:55:45 (4)
242313305860
33Silvo Babič
OK Komenda
191
1:24:25 (11)
-188291136-191806
34Tomaž Pust
OK Azimut
221313255789
35Franc Malus
OK Komenda
243187354784
36Alessandro Rivetta
asd semiperdo orienteering maniago
354425779
37Abigael Boncina
OK Azimut
131285-344760
38Nik Gregorič
PD Ajdovščina
172
1:30:54 (13)
278306172756
39Patricija Primožič
OK Komenda
266213255734
40Emil Kacin
OK Azimut
360324684
41Špela Trunk
OK Komenda
180242231653
42Vita Malus
OK Komenda
156241231628
43Manja Leban
OK Azimut
292329621
44Julijan Kavčič
OK Azimut
305310615
45Monika Ravnikar
OK Komenda
329268597
46Matej Vidič
OK Azimut
-198392590
47Vojko Kacin
OK Azimut
306270576
48Borut Seljak
OK Komenda
274292566
49Simon Kurinčič
OK Komenda
344212556
50Jošt Rovtar
OK Azimut
263288551
51Carlo Giacometti
SSDAŠZ GAJA
222328550
52Andrej Korelc
OK Komenda
216133200-549
53Aleš Čerin
OK Tivoli
278268546
54Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
222316538
55Ana Pia Pogačar
OK Komenda
227280507
56Maja Obid
OK Azimut
239244--483
57Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
163
1:33:51 (14)
305163468
58Andraž Rupnik
OK Azimut
274173447
59Timotej Šuc
Posameznikibrez kluba
-243175418
60Deja Razpet
OK Azimut
190222412
61Fulvio Pacor
ind.
408408
62Tihon Salopek
OK Azimut
393393
63Cristina Grabar
us primiero asd
387387
64Stella Cignini
punto k orienteering asd
383383
65Stefano Pasquini
ind.
378378
66Martin Jevševar
OK Brežice
375375
67Jernej Zorman
OK Komenda
373373
68Andrea Foschian
ind.
369369
69Janko Lapajne
OK Azimut
142224366
70Chiara Rajgelj
SSDAŠZ GAJA
107115140362
71Andrea Rivetta
Semiperdo Orienteering Maniago
358358
72Domen Žurbi
OK Komenda
357357
73Slavljenec Soteskar
OK Polaris
354354
74Stanko Čufer
PD Ajdovščina
346
0:48:58 (3)
346346
75Sebastijan Pečar
ind.
336336
76Lara Gantar
OK Azimut
330330
77Jozef Pelessoni
aŠz ssd gaja
330330
78Robert Kunc
ind.
327327
79Nuša Jeram
OK Azimut
327327
80Marija Anderluh
OK Polaris
324324
81Primož Podobnik
OK Azimut
320320
82Nastja Ferluga
ind.
320320
83Mauro Felchero
FRIULI MTB ORIENTEERING ASD
317317
84Stefano Sossi
ind.
314314
85Matej Sedej
OK Azimut
313313
86Aleš Zupan
OK Polaris
313313
87Zdenko Pavlič
aŠz ssd gaja
131181312
88David Sedej
OK Azimut
-310310
89Anka Kuzmin
ind.
304304
90Cristina Ruini
ind.
299299
91Giorgio Ghersi
Orienteering Trieste
296296
92Natasa Bogataj
OK Azimut
121-175-296
93Luka Seljak
OK Komenda
295295
94Dušan Smole
OK Polaris
293293
95Camilla Leone
asd semiperdo orienteering maniago
293293
96Ruben Tic
ind.
289289
97Blaž Jeraj
OK Komenda
287287
98Giovanni Angellotti
ind.
285285
99Uroš Tozan
PD Ajdovščina
283-283
100Mojca Foški
OK Polaris
275275
101Ana Šalamun
OK Polaris
275275
102Nika Poljanšek
OK Azimut
273273
103Fabrizio Mosolo
SCI CLUB UDINE ASD
257257
104Massimiliano Furlan
ind.
254254
105Raffaele Venir
ind.
251251
106Blaž Šorli C K
Planinsko društvo Tolmin
247247
107Marco Ongaro
US Primiero ASD
246246
108Gregor Pavlič
SSDAŠZ GAJA
246246
109Jereb Rebeka
ind.
243243
110Daniele Murador
ind.
241241
111Miro Šalamun
OK Polaris
238238
112Veronica De Eccher
ind.
235235
113Maja Istenič
OK Azimut
231231
114Chiara De Cristini
ind.
231231
115Valentina Zammattio
ind.
224224
116Maria Elena Simonelli
Semiperdo Orienteering Maniago
218218
117Luna Henry
ind.
218218
118Tanja Pretnar
Kamniški OK
216216
119Pavel Rejec
OK Azimut
212212
120Leonardo Angellotti
ind.
208208
121Enrico Sossi
ind.
205205
122Aljaž Obid
OK Azimut
194194
123Marjana Rejec
OK Azimut
191191
124Marta Malus
OK Komenda
190190
125Roberto Cereatti
ind.
189189
126Sandi Lovrečič
OK Perkmandeljc Trbovlje
-185185
127Alenka Škarabot
OK Polaris
185185
128Marjanca Poljanšek
OK Azimut
184184
129Natan Maj Poženel
PD Tolmin
175175
130Roberta Botina
aŠz ssd gaja
174174
131Chiara Raiger
ind.
166166
132Mattia Mazzocut
ind.
165165
133Lucija Kavčič
OK Komenda
156156
134Sonia Predan
SCI CLUB UDINE ASD
155155
135Michela Degrassi
ind.
149149
136Maja Prosen
OK Komenda
139-139
137Irma Pretnar
Kamniški OK
139139
138Andraž Samec
PD Ajdovščina
136-136
139Paola Rovis
punto k orienteering asd
126126
140Blaž Šorli B D
Planinsko društvo Tolmin
126126
141Aleš Veselič
ind.
125125
142Donatella Gratton
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
119119
143Tinkara Cerar
ind.
108108
144Jure Fon
ind.
107107
145Jakob Valič
PD Ajdovščina
8787
146Dragan Krivičić
OK Perkmandeljc
6060
147Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
-0
148Jani Bratož
PD Ajdovščina
-0


C

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14ZL15ZL16ZL17ZL18ZL19ZL20Sk.
1Rok Bogataj
OK Azimut
128
0:13:23 (1)
12510410810711211996101128592
2Nea Eržen
OK Azimut
115
0:14:54 (2)
12374867411310010487115555
3Neža Obid
OK Azimut
85
0:19:53 (7)
13011382106-90936785532
4Primož Gantar
OK Azimut
113
0:15:01 (3)
699398791081061048494113529
5Aljaž Obid
OK Azimut
90
0:19:05 (5)
122104106100976690529
6David Sedej
OK Azimut
719983739310362451
7Borut Gantar
OK Azimut
87
0:19:38 (6)
787273871046066708687442
8Timotej Šuc
OK Komenda
99
0:17:28 (4)
9512010699420
9Zala Mia Švigelj
OK Komenda
107102348089412
10Zala Serženta Seljak
OK Azimut
71
0:22:50 (11)
5560761119171409
11Jakob Kurinčič
OK Komenda
76
0:21:46 (9)
646362321059776405
12Jan Cokan
OK Komenda
11910277104402
13Maja Obid
OK Azimut
566569606835878987400
14Enej Šuc
Posameznikibrez kluba
34
0:45:06 (16)
5333835210410334395
15Lucija Kremžar
OK Komenda
7558925460106391
16Elena Gombač Šuc
OK Komenda
5389707699387
17Anže Kölner
OK Komenda
738036102-75366
18Maja Istenič
OK Azimut
63
0:25:45 (12)
254998845963353
19Lara Zupan
OK Komenda
595265766863331
20Brina Kölner
OK Komenda
915510056302
21Nejc Trunk
OK Komenda
11379102294
22Ajda Jeraj
OK Komenda
51647190276
23Neža Trunk
OK Komenda
848892264
24Arlina Letonja
OK Azimut
9756110263
25Florijan Kremžar
Posameznikibrez kluba
4340534270248
26Luka Seljak
OK Komenda
108122230
27Rok Sedej
OK Azimut
69-7473216
28Ožbej Malus
OK Komenda
774985211
29Drejc Malus
OK Komenda
528469205
30Patricija Kern
OK Komenda
575092199
31Miha Gmajner
OK Komenda
92-97189
32Jana Močnik
OK Azimut
80100180
33Marta Malus
OK Komenda
8783170
34Nataša Bogataj
OK Azimut
83
0:20:16 (8)
8583168
35Jaka Seljak
OK Komenda
-6273135
36Simon Jerebič
OK Komenda
121121
37Jakob Brus
OK Azimut
116116
38Nejc Zorko
OK Brežice
115115
39Matej Ferluga
ind.
115115
40Peter Letonja
OK Azimut
112112
41Brina Kolner
ind.
111111
42Nika Eržen
OK Azimut
6645111
43Lara Nemec
ind.
110110
44Patrik Plevel
OK Komenda
4663109
45Nataša Mlakar
OK Azimut
107107
46Ema Gregorčič
PD Ajdovščina
73
0:22:42 (10)
3473107
47Patricija Primožič
ind.
106106
48Anja Škarabot
OK Polaris
104104
49Dorja Salopek
OK Azimut
102-102
50Luka Švigelj
OK Komenda
9999
51Lisa Rivetta
ind.
9999
52Hana Mamič
PD Ajdovščina
41
0:39:02 (14)
574198
53Damjana Jerše
OK Polaris
9494
54Zala Lozar
PD Ajdovščina
37
0:42:01 (15)
563793
55Andrej Erjavec
OK Azimut
8989
56Monica Frappa
ind.
8888
57Pietro Sergas
ind.
8787
58Pia Ilovar
OK Tivoli
8585
59Janez Šumečki
OK Tivoli
8282
60Benjamin Repnik
ind.
8282
61Aljaž Škvarča
OK Azimut
8282
62Sandi Lovrečič
OK Perkmandeljc Trbovlje
--8181
63Andraž Justin
PD Ajdovščina
8080
64Blaž Kragelj
ind.
7878
65Alenka Škarabot
OK Polaris
7878
66Megi Makovec
OK Komenda
7777
67Anže Kolner
ind.
7676
68Mario Bertoni
ind.
7575
69Barbara Čibej
OK Azimut
75-75
70Elia Oleotto
ind.
7272
71Florjan Kremžar
ind.
6868
72Tamino Hölzer
OK Komenda
6767
73Sara Humer
ind.
6767
74Igor Bončina
OK Azimut
6767
75Leila Ema Poženel
Planinsko društvo Tolmin
6363
76Nina Saksida
OK Komenda
6161
77Naja Lončar
OK Komenda
5959
78David Jerebič
OK Komenda
5858
79Simon Erik Jerebič
OK Komenda
5757
80Petra Stojan
OK Komenda
5757
81Tinkara Stres
ind.
5656
82Anže Obid
OK Azimut
5656
83Lucija Hočevar
OŠ Vodice
5353
84Žiga Sedej
OK Azimut
5151
85Anja De Luisa
ind.
5151
86Neža Šorli
Planinsko društvo Tolmin
5050
87Luka Palmer
OŠ Vodice
5050
88Teja Šuc
OK Komenda
4949
89Tin Šuc
OK Komenda
4848
90Marcel Mihalič
OK Komenda
4848
91Ilaria Sossi
ind.
4848
92Mia Krušec
PD Ajdovščina
47
0:34:51 (13)
4747
93Alberto Felchero
ind.
4646
94Špela Majdič
OK Azimut
4242
95Matteo Paro
ind.
4242
96Lara Simonič
ind.
3939
97Gaia Henry
ind.
3737
98Još Korenčan
Posameznikibrez kluba
3535
99Marisa Kacin
Posamezniki brez kluba
3434
100Doris Horvat
ind.
3131
101Žan Slejko
PD Ajdovščina
-0
102Zala Zabukovec
PD Ajdovščina
-0
103Janoš Krkoč
PD Ajdovščina
-0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut88960.80100%960.828.7%24.7%84549
2OK Komenda7910330100%103327.7%22.2%81605
3OK Polaris231235.40100%1235.49.7%6.5%28415
4ind.68324.40100%324.47.5%19.1%22057
5OK Tivoli111399.40100%1399.45.2%3.1%15393
6PD Ajdovščina20651.40100%651.44.4%5.6%13027
7OK Brežice51317.60100%1317.62.2%1.4%6588
8SSDAŠZ GAJA511200100%11201.9%1.4%5600
9Kamniški OK51119.40100%1119.41.9%1.4%5597
10Polzela150750100%50751.7%0.3%5075
11aŠz ssd gaja6462.80100%462.80.9%1.7%2777
12SSD Gaja21302.50100%1302.50.9%0.6%2605
13PD Tolmin210390100%10390.7%0.6%2078
14ORIENTEERING TRIESTE ASD28270100%8270.6%0.6%1654
15OK Perkmandeljc Trbovlje3515.70100%515.70.5%0.8%1547
16punto k orienteering asd3481.30100%481.30.5%0.8%1444
17smuckacom114180100%14180.5%0.3%1418
18friuli mtb orienteering asd26830100%6830.5%0.6%1366
19Friuli MTB Orienteering111490100%11490.4%0.3%1149
20ŠOK111360100%11360.4%0.3%1136
21Posameznikibrez kluba42740100%2740.4%1.1%1096
22asd semiperdo orienteering maniago25360100%5360.4%0.6%1072
23SSD Gaja Sezione Orientamento19160100%9160.3%0.3%916
24orienteering trieste asd18820100%8820.3%0.3%882
25Semiperdo Maniago18510100%8510.3%0.3%851
26PUNTO K ORIENTEERING ASD17100100%7100.2%0.3%710
27Semiperdo Orienteering Maniago22880100%2880.2%0.6%576
28OK Perkmandeljc22530100%2530.2%0.6%506
29Planinsko društvo Tolmin4121.50100%121.50.2%1.1%486
30SCI CLUB UDINE ASD22060100%2060.1%0.6%412
31us primiero asd13870100%3870.1%0.3%387
32FRIULI MTB ORIENTEERING ASD13170100%3170.1%0.3%317
33Orienteering Trieste12960100%2960.1%0.3%296
34US Primiero ASD12460100%2460.1%0.3%246
35GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD11190100%1190%0.3%119
36OŠ Vodice251.50100%51.50%0.6%103
37Posamezniki brez kluba1340100%340%0.3%34

Skupaj tekmovalcev: 356, neaktivnih: 0, vseh startov: 885

Točkuje se po WRE formuli za kategorijo A in po OLP formuli za kategoriji B (x 3) in C. Medsezonski oz. končni rezultati se računajo na podlagi 5 tekem.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.