Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Zimska liga 2017/2018

Zimska liga 2017/2018

A

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14ZL15ZL16ZL17Sk.
1Matjaž Štanfel
OK Azimut
137012801291123912316411
2Žan Ravnikar
OK Komenda
122710941200122511595905
3Blaž Kölner
OK Komenda
957
0:57:48 (2)
1046910112411051135113010759575569
4Igor Gavrilov
Polzela
908
1:06:12 (3)
8611099104787011519085075
5Tomaž Kremžar
OK Komenda
1190
0:18:05 (1)
1032836572-92671881188011904864
6Janko Bačnar
OK Azimut
848100010428889499824861
7Peter Tušar
OK Azimut
12461088119111604685
8Stanko Čufer
PD Ajdovščina
88891963510398904371
9Zala Zavrl
OK Komenda
827
1:20:00 (7)
5118328297598469118274245
10Tomaž Pust
OK Komenda
622
1:55:00 (11)
7658218655849266778366224213
11Gregor Zupan
OK Komenda
1048737805-6779154182
12Dušan Petrovič
OK Polaris
100894696610423962
13Marko Obid
OK Azimut
808
1:23:18 (8)
8067467695397258128083941
14Boris Eržen
OK Polaris
5597857486347688084998163925
15Matej Čerin
OK Tivoli
831
1:19:25 (6)
9897396676338313859
16Tori Borish
SSDAŠZ GAJA
9559958757493574
17Gregor Hvala
OK Azimut
1099113111573387
18Matej Sedej
OK Azimut
8438138638653384
19Gašper Petrovič
OK Polaris
107394610413060
20Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
850
1:16:07 (5)
9659588502773
21Urban Gregorc
PD Ajdovščina
9608079672734
22Valentin Eržen
OK Azimut
7679719282666
23Jure Kavčič
OK Komenda
8759077872569
24Blaž Petrovič
OK Polaris
142210552477
25Mark Bogataj
OK Azimut
124812002448
26Jaka Piltaver
OK Brežice
121212142426
27Simon Kurinčič
OK Komenda
6268319512408
28Jernej Zorman
OK Komenda
120911582367
29Iztok Rojc
OK Polaris
109912282327
30Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
8496717032223
31Matic Blaž
OK Komenda
109810802178
32Boštjan Čerin
OK Tivoli
94910952044
33Carlo Giacometti
SSD Gaja
7424158442001
34Miha Škarabot
OK Polaris
92410751999
35Bojan Jevševar
OK Brežice
9919941985
36Ivo Kete
PD Ajdovščina
5718036011975
37Gregor Anderluh
OK Polaris
89210331925
38Matej Škarabot
OK Polaris
87810311909
39Oleksandr Ievstafiev
ind.
906
1:06:35 (4)
9739061879
40Ajda Flašker
OK Komenda
8999651864
41Klemen Kenda
OK Azimut
9088621770
42Katja Babič
OK Komenda
799
1:24:50 (9)
9097991708
43Anica Hribar
OK Brežice
8907971687
44Ana Pia Pogačar
OK Komenda
798
1:24:58 (10)
6827981480
45Jan Dovč
OK Tivoli
12001200
46Tihomir Salopek
OK Azimut
1183-1183
47Simon Stanonik
OK Azimut
11511151
48Sergiy Muchidinov
Friuli MTB Orienteering
11491149
49Blaž Kolner
OK Komenda
10891089
50Ambrož Rupnik
OK Azimut
10651065
51Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
10531053
52Aleš Čerin
OK Tivoli
5295151044
53Janez Pretnar
Kamniški OK
10001000
54S Imon Kurinčič
OK Komenda
990990
55Roberto Larotella
ORIENTEERING TRIESTE ASD
951951
56Goran Polojaz
ind.
938938
57Michael Tremul
punto k orienteering asd
935935
58Mauro Sergas
ind.
925925
59Miro Šalamun
OK Polaris
923923
60Gregor Pavlič
SSD Gaja Sezione Orientamento
916916
61Chiara Dalla Santa
ind.
896896
62Alessandro Pacasso
ind.
895895
63Deja Razpet
OK Azimut
892892
64Andrea Margiore
orienteering trieste asd
882882
65Paolo Pizzamus
aŠz ssd gaja
876876
66Diego Roveri
ind.
876876
67Primož Podobnik
OK Azimut
396474870
68Mauro Clemente
SSDAŠZ GAJA
868868
69Polona Jezeršek
ind.
864864
70Aleš Poljanšek
OK Azimut
854854
71Fulvio Fabris
ind.
853853
72Andrea Rivetta
Semiperdo Maniago
851851
73Cesare Tarabocchia
OK Azimut
835835
74Aljaž Černe
OK Tivoli
827827
75Jožko Jazbar
OK Azimut
801801
76Stefano De Eccher
ind.
795795
77Nejc Močnik
OK Azimut
794794
78Nika Poljanšek
OK Azimut
778-778
79Chiara Sepin
ind.
770770
80Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
760760
81Denis Mitri
friuli mtb orienteering asd
726726
82Diego Ruzzier
PUNTO K ORIENTEERING ASD
710710
83Michele Cafagna
ORIENTEERING TRIESTE ASD
703703
84Marirosa Hechich
ind.
702702
85Monika Ravnikar
OK Komenda
668668
86Kristjan Kalc
aŠz ssd gaja
658658
87Maurizio Marussig
friuli mtb orienteering asd
640640
88Aleš Zupan
OK Polaris
639639
89Valter Foški
OK Polaris
624624
90Gianluca Leoni
SSD Gaja
604604
91Marko De Luisa
ind.
583583
92Maddalena Zupin
ind.
561561
93Sara Gaion
ind.
555555
94Luca Fontanot
ind.
518518
95Roman Sladič
OK Perkmandeljc
446446
96Jernej Vidali
aŠz ssd gaja
427427
97Marko Germani
ind.
386386
98Aleš Borštnik
OK Tivoli
-380380
99Oliver Butterley
ind.
364364


B

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14ZL15ZL16ZL17Sk.
1Katja Babic
OK Komenda
2952923273753573704561885
2Natan Maj Poženel
PD Tolmin
316
1:05:45 (2)
3822263423423073852674183161869
3Kristjan Gantar
OK Azimut
2403402082262972993581534
4Klemen Zibelnik
smuckacom
1842562484023281418
5Karin Pust
OK Komenda
279
1:13:32 (4)
2073331612242052622342742791382
6Igor Boncina
OK Azimut
2592752422363352232671378
7Roman Sladič
OK Perkmandeljc Trbovlje
251
1:20:20 (6)
142282174205-1953322112511281
8Tina Kern
OK Komenda
2363033623671268
9Ana Pia Pogačar
OK Komenda
2873112713621231
10Vlado Sedej
OK Azimut
236
1:22:12 (9)
192176-2191901833382422361227
11Rok Kern
OK Komenda
3022883482601198
12Janez Zavrl
OK Komenda
272
1:14:47 (5)
1652942352091472721175
13Tilen Zupan
OK Komenda
301314209--3271151
14Ana Plavčak
ŠOK
229182-158219-3481136
15Romana Zupan
OK Komenda
2031941911812631032
16Valentin Eržen
OK Azimut
3503693091028
17Petra Stojan
OK Komenda
248
1:20:25 (7)
1172641261702162481024
18Irena Hacin Kölner
OK Komenda
213203179178224997
19Nika Ravnikar
OK Komenda
217214257304992
20Charles Nelson
OK Azimut
288
1:11:45 (3)
294214185288981
21Nejc Turk
OK Komenda
366321277-964
22Aljaž Luznar
OK Azimut
280337322939
23Damjana Gantar
OK Azimut
170255154153201-933
24Klemen Kenda
OK Azimut
318271333922
25Petra Paradiž
OK Komenda
174278156305-913
26Tajda Bogataj
OK Azimut
-233283392908
27Urša Tomažin
OK Azimut
271325282878
28Boštjan Bogataj
OK Azimut
248261362871
29Aljaž Čelik
OK Azimut
285300267852
30Tomaž Pust
OK Azimut
221313255789
31Franc Malus
OK Komenda
243187354784
32Alessandro Rivetta
asd semiperdo orienteering maniago
354425779
33Abigael Boncina
OK Azimut
131285-344760
34Patricija Primožič
OK Komenda
266213255734
35Emil Kacin
OK Azimut
360324684
36Špela Trunk
OK Komenda
180242231653
37Miha Škarabot
OK Polaris
317317634
38Vita Malus
OK Komenda
156241231628
39Manja Leban
OK Azimut
292329621
40Julijan Kavčič
OK Azimut
305310615
41Silvo Babič
OK Komenda
-188291136-615
42Monika Ravnikar
OK Komenda
329268597
43Matej Vidič
OK Azimut
-198392590
44Nik Gregorič
PD Ajdovščina
278306584
45Vojko Kacin
OK Azimut
306270576
46Teja Tušar
OK Azimut
-268300568
47Borut Seljak
OK Komenda
274292566
48Simon Kurinčič
OK Komenda
344212556
49Marko Obid
OK Azimut
242313555
50Jošt Rovtar
OK Azimut
263288551
51Carlo Giacometti
SSDAŠZ GAJA
222328550
52Andrej Korelc
OK Komenda
216133200549
53Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
222316538
54Maja Obid
OK Azimut
244
1:20:40 (8)
239244483
55Andraž Rupnik
OK Azimut
274173447
56Timotej Šuc
Posameznikibrez kluba
-243175418
57Fulvio Pacor
ind.
408408
58Tihon Salopek
OK Azimut
393393
59Cristina Grabar
us primiero asd
387387
60Stella Cignini
punto k orienteering asd
383383
61Stefano Pasquini
ind.
378378
62Martin Jevševar
OK Brežice
375375
63Jernej Zorman
OK Komenda
373373
64Andrea Foschian
ind.
369369
65Janko Lapajne
OK Azimut
142224366
66Chiara Rajgelj
SSDAŠZ GAJA
107115140362
67Andrea Rivetta
Semiperdo Orienteering Maniago
358358
68Domen Žurbi
OK Komenda
357357
69Slavljenec Soteskar
OK Polaris
354354
70Sebastijan Pečar
ind.
336336
71Lara Gantar
OK Azimut
330330
72Jozef Pelessoni
aŠz ssd gaja
330330
73Robert Kunc
ind.
327
1:03:58 (1)
327327
74Nuša Jeram
OK Azimut
327327
75Marija Anderluh
OK Polaris
324324
76Primož Podobnik
OK Azimut
320320
77Nastja Ferluga
ind.
320320
78Mauro Felchero
FRIULI MTB ORIENTEERING ASD
317317
79Stefano Sossi
ind.
314314
80Matej Sedej
OK Azimut
313313
81Aleš Zupan
OK Polaris
313313
82Zdenko Pavlič
aŠz ssd gaja
131181312
83David Sedej
OK Azimut
-310310
84Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
305305
85Anka Kuzmin
ind.
304304
86Cristina Ruini
ind.
299299
87Giorgio Ghersi
Orienteering Trieste
296296
88Natasa Bogataj
OK Azimut
121-175-296
89Luka Seljak
OK Komenda
295295
90Dušan Smole
OK Polaris
293293
91Camilla Leone
asd semiperdo orienteering maniago
293293
92Ruben Tic
ind.
289289
93Blaž Jeraj
OK Komenda
287287
94Giovanni Angellotti
ind.
285285
95Uroš Tozan
PD Ajdovščina
283283
96Aleš Čerin
OK Tivoli
278278
97Mojca Foški
OK Polaris
275275
98Ana Šalamun
OK Polaris
275275
99Fabrizio Mosolo
SCI CLUB UDINE ASD
257257
100Massimiliano Furlan
ind.
254254
101Raffaele Venir
ind.
251251
102Blaž Šorli C K
Planinsko društvo Tolmin
247247
103Marco Ongaro
US Primiero ASD
246246
104Gregor Pavlič
SSDAŠZ GAJA
246246
105Daniele Murador
ind.
241241
106Miro Šalamun
OK Polaris
238238
107Veronica De Eccher
ind.
235235
108Maja Istenič
OK Azimut
231231
109Chiara De Cristini
ind.
231231
110Ana Pia Pogačar
OK Komenda
227227
111Valentina Zammattio
ind.
224224
112Maria Elena Simonelli
Semiperdo Orienteering Maniago
218218
113Luna Henry
ind.
218218
114Tanja Pretnar
Kamniški OK
216216
115Pavel Rejec
OK Azimut
212212
116Leonardo Angellotti
ind.
208208
117Enrico Sossi
ind.
205205
118Aljaž Obid
OK Azimut
194194
119Marjana Rejec
OK Azimut
191191
120Marta Malus
OK Komenda
190190
121Deja Razpet
OK Azimut
190190
122Roberto Cereatti
ind.
189189
123Sandi Lovrečič
OK Perkmandeljc Trbovlje
-185185
124Alenka Škarabot
OK Polaris
185185
125Marjanca Poljanšek
OK Azimut
184184
126Roberta Botina
aŠz ssd gaja
174174
127Chiara Raiger
ind.
166166
128Mattia Mazzocut
ind.
165165
129Lucija Kavčič
OK Komenda
156156
130Sonia Predan
SCI CLUB UDINE ASD
155155
131Michela Degrassi
ind.
149149
132Maja Prosen
OK Komenda
139-139
133Irma Pretnar
Kamniški OK
139139
134Andraž Samec
ind.
136136
135Paola Rovis
punto k orienteering asd
126126
136Blaž Šorli B D
Planinsko društvo Tolmin
126126
137Aleš Veselič
ind.
125125
138Donatella Gratton
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
119119
139Tinkara Cerar
ind.
108108
140Jure Fon
ind.
107107
141Jakob Valič
PD Ajdovščina
8787
142Dragan Krivičić
OK Perkmandeljc
6060


C

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14ZL15ZL16ZL17Sk.
1Rok Bogataj
OK Azimut
125104108107112119571
2Neža Obid
OK Azimut
93
0:46:16 (2)
13011382106-9093532
3Aljaž Obid
OK Azimut
66
1:05:20 (3)
1221041061009766529
4Primož Gantar
OK Azimut
6993987910810610484509
5Nea Eržen
OK Azimut
123748674113100496
6David Sedej
OK Azimut
103
0:42:16 (1)
7199837393103451
7Borut Gantar
OK Azimut
78727387104606670414
8Zala Mia Švigelj
OK Komenda
107102348089412
9Jan Cokan
OK Komenda
11910277104402
10Enej Šuc
Posameznikibrez kluba
53338352104103395
11Lucija Kremžar
OK Komenda
7558925460106391
12Jakob Kurinčič
OK Komenda
6463623210597391
13Elena Gombač Šuc
OK Komenda
5389707699387
14Maja Obid
OK Azimut
5665696068358789378
15Timotej Šuc
OK Komenda
95120106321
16Lara Zupan
OK Komenda
5952657668320
17Maja Istenič
OK Azimut
2549988459315
18Zala Serženta Seljak
OK Azimut
556076111302
19Nejc Trunk
OK Komenda
11379102294
20Anže Kölner
OK Komenda
738036102-291
21Ajda Jeraj
OK Komenda
51647190276
22Neža Trunk
OK Komenda
848892264
23Arlina Letonja
OK Azimut
9756110263
24Florijan Kremžar
Posameznikibrez kluba
4340534270248
25Brina Kölner
OK Komenda
9155100246
26Luka Seljak
OK Komenda
108122230
27Ožbej Malus
OK Komenda
774985211
28Drejc Malus
OK Komenda
528469205
29Patricija Kern
OK Komenda
575092199
30Miha Gmajner
OK Komenda
92-97189
31Jana Močnik
OK Azimut
80100180
32Marta Malus
OK Komenda
8783170
33Rok Sedej
OK Azimut
69-74143
34Jaka Seljak
OK Komenda
-6273135
35Simon Jerebič
OK Komenda
121121
36Jakob Brus
OK Azimut
116116
37Nejc Zorko
OK Brežice
115115
38Matej Ferluga
ind.
115115
39Peter Letonja
OK Azimut
112112
40Brina Kolner
ind.
111111
41Nika Eržen
OK Azimut
6645111
42Lara Nemec
ind.
110110
43Patrik Plevel
OK Komenda
4663109
44Anja Škarabot
OK Polaris
104104
45Dorja Salopek
OK Azimut
102-102
46Luka Švigelj
OK Komenda
9999
47Lisa Rivetta
ind.
9999
48Damjana Jerše
OK Polaris
9494
49Andrej Erjavec
OK Azimut
8989
50Monica Frappa
ind.
8888
51Pietro Sergas
ind.
8787
52Pia Ilovar
OK Tivoli
8585
53Nataša Bogataj
OK Azimut
8585
54Janez Šumečki
OK Tivoli
8282
55Benjamin Repnik
ind.
8282
56Aljaž Škvarča
OK Azimut
8282
57Sandi Lovrečič
OK Perkmandeljc Trbovlje
--8181
58Andraž Justin
PD Ajdovščina
8080
59Blaž Kragelj
ind.
7878
60Alenka Škarabot
OK Polaris
7878
61Megi Makovec
OK Komenda
7777
62Anže Kolner
ind.
7676
63Mario Bertoni
ind.
7575
64Barbara Čibej
OK Azimut
75-75
65Elia Oleotto
ind.
7272
66Florjan Kremžar
ind.
6868
67Tamino Hölzer
OK Komenda
6767
68Sara Humer
ind.
6767
69Igor Bončina
OK Azimut
6767
70Leila Ema Poženel
Planinsko društvo Tolmin
6363
71Nina Saksida
OK Komenda
6161
72Naja Lončar
OK Komenda
5959
73David Jerebič
OK Komenda
5858
74Simon Erik Jerebič
OK Komenda
5757
75Petra Stojan
OK Komenda
5757
76Hana Mamič
PD Ajdovščina
5757
77Zala Lozar
PD Ajdovščina
5656
78Tinkara Stres
ind.
5656
79Anže Obid
OK Azimut
5656
80Lucija Hočevar
OŠ Vodice
5353
81Žiga Sedej
OK Azimut
5151
82Anja De Luisa
ind.
5151
83Neža Šorli
Planinsko društvo Tolmin
5050
84Luka Palmer
OŠ Vodice
5050
85Teja Šuc
OK Komenda
4949
86Tin Šuc
OK Komenda
4848
87Marcel Mihalič
OK Komenda
4848
88Ilaria Sossi
ind.
4848
89Alberto Felchero
ind.
4646
90Špela Majdič
OK Azimut
4242
91Matteo Paro
ind.
4242
92Lara Simonič
ind.
3939
93Gaia Henry
ind.
3737
94Još Korenčan
Posameznikibrez kluba
3535
95Marisa Kacin
Posamezniki brez kluba
3434
96Ema Gregorčič
ind.
3434


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda78967.40100%967.428.1%23.1%75461
2OK Azimut82882.90100%882.926.9%24.3%72394
3OK Polaris231171.20100%1171.210%6.8%26937
4ind.66328.50100%328.58.1%19.6%21682
5OK Tivoli111188.60100%1188.64.9%3.3%13075
6PD Ajdovščina111026.50100%1026.54.2%3.3%11292
7OK Brežice51317.60100%1317.62.5%1.5%6588
8SSDAŠZ GAJA511200100%11202.1%1.5%5600
9Polzela150750100%50751.9%0.3%5075
10Kamniški OK5933.20100%933.21.7%1.5%4666
11aŠz ssd gaja6462.80100%462.81%1.8%2777
12SSD Gaja21302.50100%1302.51%0.6%2605
13PD Tolmin118690100%18690.7%0.3%1869
14ORIENTEERING TRIESTE ASD28270100%8270.6%0.6%1654
15OK Perkmandeljc Trbovlje3515.70100%515.70.6%0.9%1547
16punto k orienteering asd3481.30100%481.30.5%0.9%1444
17smuckacom114180100%14180.5%0.3%1418
18friuli mtb orienteering asd26830100%6830.5%0.6%1366
19Friuli MTB Orienteering111490100%11490.4%0.3%1149
20ŠOK111360100%11360.4%0.3%1136
21Posameznikibrez kluba42740100%2740.4%1.2%1096
22asd semiperdo orienteering maniago25360100%5360.4%0.6%1072
23SSD Gaja Sezione Orientamento19160100%9160.3%0.3%916
24orienteering trieste asd18820100%8820.3%0.3%882
25Semiperdo Maniago18510100%8510.3%0.3%851
26PUNTO K ORIENTEERING ASD17100100%7100.3%0.3%710
27Semiperdo Orienteering Maniago22880100%2880.2%0.6%576
28OK Perkmandeljc22530100%2530.2%0.6%506
29Planinsko društvo Tolmin4121.50100%121.50.2%1.2%486
30SCI CLUB UDINE ASD22060100%2060.2%0.6%412
31us primiero asd13870100%3870.1%0.3%387
32FRIULI MTB ORIENTEERING ASD13170100%3170.1%0.3%317
33Orienteering Trieste12960100%2960.1%0.3%296
34US Primiero ASD12460100%2460.1%0.3%246
35GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD11190100%1190%0.3%119
36OŠ Vodice251.50100%51.50%0.6%103
37Posamezniki brez kluba1340100%340%0.3%34

Skupaj tekmovalcev: 337, neaktivnih: 0, vseh startov: 765

Točkuje se po WRE formuli za kategorijo A in po OLP formuli za kategoriji B (x 3) in C. Medsezonski oz. končni rezultati se računajo na podlagi 5 tekem.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.