Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Zimska liga 2018/2019

Zimska liga 2018/2019

A

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12Sk.
1Peter Tušar
OK Azimut
1242124713141367-5170
2Simon Stanonik
OK Azimut
12771212110012584847
3Žan Ravnikar
OK Komenda
-1291914107513084588
4Katja Babič
OK Komenda
1128111188011614280
5Tomaž Pust
OK Komenda
933
0:23:49 (3)
62275512546719334235
6Valentin Eržen
OK Azimut
847917102211603946
7Natan Maj Poženel
OK Komenda
-7479099269743556
8Sergiy Muchidinov
Friuli MTB Orienteering
1200106011803440
9Zala Zavrl
OK Komenda
89610549162866
10Klemen Kenda
OK Azimut
76110479042712
11Mark Bogataj
OK Azimut
126513682633
12Jaka Piltaver
OK Brežice
1413
0:17:38 (1)
116614132579
13Boris Eržen
OK Polaris
843
0:24:59 (8)
-5286055888432564
14Dušan Petrovič
OK Polaris
110211052207
15Kristjan Gantar
OK Azimut
8524408362128
16Domen Kavčič
OK Komenda
-109010242114
17Herwig Allwinger
Mariborski OK
105710462103
18Janko Bačnar
OK Azimut
100310752078
19Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
10709302000
20Blaž Kölner
OK Komenda
98510101995
21Matej Škarabot
OK Polaris
844
0:24:58 (7)
10588441902
22Tjaž Gantar
OK Azimut
10308491879
23Marko Dudic
OK Slovenj Gradec
1117
0:21:27 (2)
64011171757
24Tomaž Kremžar
OK Komenda
7959571752
25Ajda Flašker
OK Komenda
881853-1734
26Monika Ravnikar
OK Komenda
10756071682
27Karin Pust
OK Komenda
12541254
28Matjaž Štanfel
OK Azimut
12421242
29Jernej Zorman
OK Komenda
11901190
30Thomas Polster
HSV SpittalDrau
11651165
31Felix Hartlieb
Leibnitzer AC Orienteering
11621162
32Nea Eržen
OK Azimut
11601160
33Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
1157-1157
34Matic Blaž
OK Komenda
11451145
35Gregor Hvala
OK Azimut
11181118
36Stanko Čufer
PD Ajdovščina
5964801076
37Gašper Petrovič
OK Polaris
10621062
38Robert Kunc
OK Tivoli
10601060
39Matevž Kunc
OK Tivoli
10601060
40Aljaž Čelik
OK Azimut
10111011
41Anže Kölner
OK Komenda
10101010
42Boštjan Čerin
OK Tivoli
991991
43Gregor Zupan
OK Komenda
985-985
44Valter Foški
OK Polaris
777
0:25:50 (9)
188777965
45Tori Borish
SSDAŠZ GAJA
942942
46Matej Sedej
OK Azimut
940940
47Andraž Drešček
OK Azimut
932932
48Jan Šalamun
OK Polaris
906906
49Alessandro Gaspari
Semiperdo Orienteering Maniago
891891
50Gregor Anderluh
OK Polaris
889
0:24:23 (4)
889889
51Natan Osterman
OK Polaris
887
0:24:25 (5)
887887
52Nika Ravnikar
OK Komenda
880880
53Miha Škarabot
OK Polaris
861
0:24:45 (6)
861861
54Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
790790
55Andrej Cimerman
OK Polaris
781781
56Aljaž Černe
OK Tivoli
-747747
57Miro Šalamun
OK Polaris
723723
58Franc Malus
OK Komenda
722722
59Aleš Zupan
OK Polaris
683
0:27:03 (10)
683683
60Ana Pia Pogačar
OK Komenda
-657657
61Matej Arnuš
ind.
640640
62Zala Serženta Seljak
OK Azimut
630630
63Slavljenec Soteskar
ind.
623
0:27:49 (11)
623623
64Luka Anderluh
OK Polaris
617
0:27:54 (12)
617617
65Darja Čufer
PD Ajdovščina
596596
66Roman Sladič
OK Perkmandeljc
-588588
67Carlo Giacometti
SSD Gaja
553553
68Timotej Šuc
OK Komenda
367367
69Enej Šuc
OK Komenda
367367
70Petra Pavšič
ind.
335
0:31:32 (13)
335335
71Igor Bončina
OK Azimut
308
0:31:53 (14)
308308
72Anja Škarabot
OK Polaris
-72
0:36:47 (15)
-720
73Anja Pirnat
ind.
-190
0:38:18 (16)
-1900


B

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12Sk.
1Tina Kern
OK Komenda
2653452983991307
2Nejc Turk
OK Komenda
335
0:21:36 (2)
3113933351039
3Teja Tušar
OK Azimut
316322358996
4Igor Boncina
OK Azimut
256261295812
5Saša Žižek
OK Azimut
269
0:27:00 (4)
-253194269716
6Primož Gantar
OK Azimut
241195253689
7Zala Serženta Seljak
OK Azimut
225210237672
8Aljaž Čelik
OK Azimut
320318638
9Klemen Zibelnik
smuckacom
297
0:24:28 (3)
327297624
10Ana Pia Pogačar
OK Komenda
292330622
11Klemen Kenda
OK Azimut
278341619
12Damjana Gantar
OK Azimut
212199205616
13Neža Obid
OK Azimut
308264572
14Deja Razpet
OK Azimut
309254563
15Nika Močnik
OK Azimut
107240195542
16Irena Hacin Kölner
OK Komenda
315206521
17Aleš Borštnik
OK Tivoli
242272514
18Matej Vidič
OK Azimut
252243495
19Elena Gombač Šuc
OK Komenda
315169484
20Marco Seppi
Agorosso
435435
21Karin Pust
OK Komenda
191206397
22Borut Seljak
OK Komenda
382382
23Alenka Škarabot
OK Polaris
170
0:41:29 (9)
200170370
24Luka Seljak
OK Komenda
367367
25Janez Pretnar
Kamniški OK
356356
26Nika Ravnikar
OK Komenda
355355
27Vlado Sedej
OK Azimut
-128225353
28Petra Stojan
OK Komenda
231
0:31:07 (6)
122231353
29Anica Hribar
OK Brežice
350350
30Nea Eržen
OK Azimut
348348
31Vita Malus
OK Komenda
347347
32Timotej Šuc
Posameznikibrez kluba
339
0:21:30 (1)
339339
33Dušan Petrovič
OK Polaris
339339
34Blaž Petrovič
OK Polaris
339339
35Aleš Zupan
OK Polaris
327327
36Matevž Kunc
OK Tivoli
324324
37Gregor Pavlič
SSDAŠZ GAJA
319319
38Ana Šalamun
OK Polaris
315315
39Tilen Zupan
OK Komenda
311311
40Christoph Wendner
SU Schöckl Graz
311311
41Roberto Larotella
Orienteering Trieste ASD
308308
42Andrej Korelc
OK Komenda
-304304
43Hannes Pacher
SU Schöckl Graz
301301
44Katja Babic
OK Komenda
295295
45Nika Poljanšek
OK Azimut
294294
46Anja Škarabot
OK Polaris
294294
47Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
286286
48Robert Kunc
OK Tivoli
282282
49Marko Obid
OK Azimut
282282
50Peter Ferluga
SSDAŠZ GAJA
279279
51Chiara Sepin
SSDAŠZ GAJA
276276
52Martin Jevševar
OK Brežice
273273
53Boštjan Bogataj
OK Azimut
273273
54Mojca Kunc
OK Tivoli
272272
55Mauro Clemente
SSDAŠZ GAJA
270270
56Maja Obid
OK Azimut
146118264
57Zala Zavrl
OK Komenda
262262
58Rok Bogataj
OK Azimut
262262
59Vanessa Bončina
OK Azimut
261261
60Aleš Čerin
OK Tivoli
257257
61Valentina Gramaccia
Semiperdo Orienteering Maniago
255255
62Clizia Zambiasi
Semiperdo Orienteering Maniago
255255
63Piero Giudici
Orienteering Trieste ASD
252252
64Oskar Foški
OK Polaris
251
0:28:47 (5)
-251251
65Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
250250
66Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
245245
67Valter Foški
OK Polaris
227227
68Mojca Foški
OK Polaris
227227
69Guglielmo Fonda
UWC Adriatic
223223
70Paolo Pradolin
Semiperdo Orienteering Maniago
220220
71Aljaž Luznar
OK Azimut
219219
72Luca Patini
Semiperdo Orienteering Maniago
214214
73Denis Gribincea
UWC Adriatic
214214
74Jani Bratož
PD Ajdovščina
213213
75Ana Plavčak
ŠOK
-210210
76Jakob Jerše
OK Polaris
208
0:33:56 (8)
208208
77Elena Snidero
SSDAŠZ GAJA
208208
78Damjana Jerše
OK Polaris
208
0:33:56 (8)
208208
79Xavier Henry
SSDAŠZ GAJA
205205
80Aljaž Škvarča
OK Azimut
194194
81Petra Paradiž
OK Komenda
190190
82Tomaž Pust
OK Azimut
188188
83Božo Bizjak
OK Azimut
183183
84Pat Farrelly
ind.
181181
85Romana Zupan
OK Komenda
177177
86Katarina Anderluh
OK Polaris
175175
87Gregor Anderluh
OK Polaris
175175
88Žan Slejko
PD Ajdovščina
173173
89Francesca Rovere
SSDAŠZ GAJA
168168
90Roman Sladič
OK Perkmandeljc Trbovlje
166166
91Gianfranco Siega
SSDAŠZ GAJA
165165
92Aljaž Obid
OK Azimut
165165
93Cristina Grabar
us primiero asd
162162
94Tomaž Prezelj
ind.
161
0:43:10 (10)
161161
95Marco Ongaro
US Primiero ASD
159159
96Katarina Sedej
OK Azimut
151
0:45:32 (11)
151151
97Dušan Smole
OK Polaris
150150
98Brin Smole
OK Polaris
150150
99Davor Pobega
OK Tivoli
146146
100Ema Groff
OK Azimut
143
0:46:55 (12)
143143
101Lev Žižek
OK Azimut
140
0:47:08 (13)
140140
102Mark Sylvester
UWC Adriatic
131131
103Marta Malus
OK Komenda
130130
104Ivo Kete
PD Ajdovščina
120120
105Tinkara Stres
PD Ajdovščina
117117
106Ema Gregorčič
PD Ajdovščina
114114
107Jakob Novak
PD Ajdovščina
110110
108Zdenko Pavlič
aŠz ssd gaja
100100
109Hana Mamič
PD Ajdovščina
8888
110Žiga Groff
OK Azimut
-0
111Tomaž Groff
OK Azimut
-0
112Rok Žižek
OK Azimut
--0


C

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12Sk.
1David Sedej
OK Azimut
104
0:09:02 (1)
87807387104431
2Nea Eržen
OK Azimut
120100105325
3Rok Sedej
OK Azimut
58
0:15:50 (4)
5345627258290
4Neža Obid
OK Azimut
117112229
5Barbara Čibej
OK Azimut
696982220
6Borut Gantar
OK Azimut
724895215
7Jana Močnik
OK Azimut
4365106214
8Nika Močnik
OK Azimut
783382193
9Rok Bogataj
OK Azimut
10389192
10Lisa Pacher
SU Schöckl Graz
155155
11Karmen Pivk
OK Azimut
68-83151
12Drejc Malus
OK Komenda
5497151
13Lev Žižek
OK Azimut
10445149
14Joachim Friessnig
OC Fürstenfeld
147147
15Goran Polojaz
SSDAŠZ GAJA
143143
16Günter Kradischnig
OLC Graz
133133
17Florijan Kremžar
Posameznikibrez kluba
5677133
18Malena Hesping
Leibnitzer AC Orienteering
132132
19Massimiliano Furlan
SSDAŠZ GAJA
130130
20Zarja Žižek
OK Azimut
7653129
21Ožbej Malus
OK Komenda
5574129
22Massimo Mosca
Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre ASD
125125
23Špela Majdič
OK Azimut
4877125
24Gloria Bisaro
Semiperdo Orienteering Maniago
122122
25Matteo Mirolo
Semiperdo Orienteering Maniago
121121
26Valentin Eržen
OK Azimut
119119
27Brina Kölner
OK Komenda
118118
28Ruben Tič
SSDAŠZ GAJA
114114
29Zala Serženta Seljak
OK Azimut
113113
30Teja Tušar
OK Azimut
112112
31Iris Aurora Pecorari
Semiperdo Orienteering Maniago
110110
32Renato Bettin
OR SWALLOWS
107107
33Jani Bratož
PD Ajdovščina
104104
34Aljaž Obid
OK Azimut
104104
35Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
103103
36Istenič Maja Eržen Nika
OK Azimut
101101
37Sara Gaion
Orienteering Trieste ASD
100100
38Nadia van Buuren
Orienteering Trieste ASD
100100
39Lucija Kremžar
OK Komenda
366399
40Božo Bizjak
OK Azimut
395998
41Miha Korenjak
OK Komenda
9797
42Nika Eržen
OK Azimut
336497
43Jakob Kurinčič
OK Komenda
9696
44Dalibor Radovan
OK Polaris
9696
45Duška Radovan
ind.
9595
46Stella Cignini
Punto K Orienteering ASD
9292
47Ajda Jeraj
OK Komenda
9292
48Nastja Ferluga
SSDAŠZ GAJA
9191
49Ajda Škvarča
OK Azimut
9191
50Anže Kölner
OK Komenda
9090
51Simone Frappa
Friuli MTB Orienteering
8989
52Matej Sedej
OK Azimut
8686
53Enej Šuc
Posameznikibrez kluba
86
0:10:50 (2)
8686
54Maja Istenič
OK Azimut
8585
55Christopher Immervoll
SU Schöckl Graz
8484
56Monica Frappa
Friuli MTB Orienteering
8282
57Gašper Petrovič
OK Polaris
8080
58Ana Plavčak
ŠOK
8080
59Urša Štanfel
OK Azimut
7979
60Julita Petrovič
OK Polaris
7878
61Serena Stocco
Punto K Orienteering ASD
7777
62Mihej Prezelj
OK Azimut
7777
63Michela Degrassi
Punto K Orienteering ASD
7676
64Janko Lapajne
OK Azimut
7474
65Brina Gantar
OK Azimut
6868
66Ajda Jarc
OK Komenda
6868
67Zdenko Pavlič
SSDAŠZ GAJA
6565
68Žana Šalamun
OK Polaris
6363
69Žana Rojc
OK Polaris
6363
70Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
63
0:14:51 (3)
6363
71Nikolina Ugrin
OK Tivoli
6060
72Maja Obid
OK Azimut
6060
73Vita Malus
OK Komenda
5959
74Neža Trunk
OK Komenda
5757
75Nejc Trunk
OK Komenda
5757
76Marta Malus
OK Komenda
5656
77Vlado Sedej
OK Azimut
5252
78Nataša Bogataj
OK Azimut
5252
79Jaka Seljak
OK Komenda
4646
80Tilen Zupan
OK Komenda
4444
81Irena Hacin Kölner
OK Komenda
4242
82Brina Anže Kölner
OK Komenda
4242
83Romana Zupan
OK Komenda
4141
84David Maja Pobega Ogrin
OK Komenda
3838
85Darja Vodlan
OK Polaris
3737
86Alenka Škarabot
OK Polaris
3737
87Lara Zupan
OK Komenda
3232
88Ana Maja Anderluh
OK Polaris
-0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut77632.70100%632.731.3%28.2%48715
2OK Komenda59795.40100%795.430.2%21.6%46926
3OK Polaris37520.40100%520.412.4%13.6%19256
4OK Tivoli14564.60100%564.65.1%5.1%7905
5Friuli MTB Orienteering31203.70100%1203.72.3%1.1%3611
6SSDAŠZ GAJA14241.10100%241.12.2%5.1%3375
7OK Brežice31067.30100%1067.32.1%1.1%3202
8PD Ajdovščina12258.30100%258.32%4.4%3100
9Kamniški OK211780100%11781.5%0.7%2356
10Semiperdo Orienteering Maniago8273.50100%273.51.4%2.9%2188
11Mariborski OK121030100%21031.4%0.4%2103
12ind.7290.70100%290.71.3%2.6%2035
13OK Slovenj Gradec29100100%9101.2%0.7%1820
14Leibnitzer AC Orienteering26470100%6470.8%0.7%1294
15HSV SpittalDrau111650100%11650.7%0.4%1165
16SU Schöckl Graz4212.80100%212.80.5%1.5%851
17Orienteering Trieste ASD41900100%1900.5%1.5%760
18smuckacom16240100%6240.4%0.4%624
19OK Perkmandeljc15880100%5880.4%0.4%588
20UWC Adriatic3189.30100%189.30.4%1.1%568
21Posameznikibrez kluba31860100%1860.4%1.1%558
22SSD Gaja15530100%5530.4%0.4%553
23Agorosso14350100%4350.3%0.4%435
24ŠOK21450100%1450.2%0.7%290
25Punto K Orienteering ASD381.70100%81.70.2%1.1%245
26OK Perkmandeljc Trbovlje11660100%1660.1%0.4%166
27us primiero asd11620100%1620.1%0.4%162
28US Primiero ASD11590100%1590.1%0.4%159
29OC Fürstenfeld11470100%1470.1%0.4%147
30OLC Graz11330100%1330.1%0.4%133
31Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre ASD11250100%1250.1%0.4%125
32OR SWALLOWS11070100%1070.1%0.4%107
33aŠz ssd gaja11000100%1000.1%0.4%100

Skupaj tekmovalcev: 273, neaktivnih: 0, vseh startov: 404

Točkuje se po WRE formuli za kategorijo A in po OLP formuli za kategoriji B (x 3) in C. Medsezonski oz. končni rezultati se računajo na podlagi 5 tekem.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.