Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Zimska liga 2018/2019

Zimska liga 2018/2019

A

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14ZL15ZL16Sk.
1Peter Tušar
OK Azimut
1242124713141367-11076277
2Žan Ravnikar
OK Komenda
1214
0:37:41 (3)
-129191410751308121512146103
3Valentin Eržen
OK Azimut
953
0:57:00 (9)
847917102211608939534945
4Natan Maj Poženel
OK Komenda
875
1:02:44 (18)
-74790992697411209908754919
5Simon Stanonik
OK Azimut
12771212110012584847
6Zala Zavrl
OK Komenda
891
1:01:35 (16)
89610549168998914656
7Tomaž Pust
OK Komenda
719
1:14:16 (21)
62275512546719337697917194502
8Katja Babič
OK Komenda
1128111188011614280
9Domen Kavčič
OK Komenda
1010
0:52:47 (6)
-10901024107710104201
10Jaka Piltaver
OK Brežice
1166141312913870
11Matjaž Štanfel
OK Azimut
1279
0:32:55 (1)
1242116212793683
12Klemen Kenda
OK Azimut
900
1:00:56 (15)
76110479049003612
13Tomaž Kremžar
OK Komenda
929
0:58:47 (11)
7959578549293535
14Boris Eržen
OK Polaris
-5286055888438893453
15Sergiy Muchidinov
Friuli MTB Orienteering
1200106011803440
16Janko Bačnar
OK Azimut
1014
0:52:30 (5)
1003107510143092
17Blaž Kölner
OK Komenda
985101010583053
18Tjaž Gantar
OK Azimut
103084911202999
19Robert Kunc
OK Tivoli
902
1:00:47 (14)
10608789022840
20Kristjan Gantar
OK Azimut
667
1:18:08 (23)
8524408366672795
21Mark Bogataj
OK Azimut
126513682633
22Matic Blaž
OK Komenda
1216
0:37:35 (2)
114512162361
23Ana Pia Pogačar
OK Komenda
906
1:00:27 (13)
-6577769062339
24Marko Dudic
OK Slovenj Gradec
64011175562313
25Gregor Hvala
OK Azimut
1131
0:43:51 (4)
111811312249
26Dušan Petrovič
OK Polaris
110211052207
27Jernej Zorman
OK Komenda
11909852175
28Herwig Allwinger
Mariborski OK
105710462103
29Stanko Čufer
PD Ajdovščina
974
0:55:27 (7)
5964809742050
30Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
10709302000
31Matej Škarabot
OK Polaris
1058844-1902
32Matevž Kunc
OK Tivoli
837
1:05:34 (19)
10608371897
33Gregor Anderluh
OK Polaris
8899521841
34Matej Sedej
OK Azimut
9408461786
35Miha Škarabot
OK Polaris
8619031764
36Alessandro Gaspari
Semiperdo Orienteering Maniago
8918711762
37Ajda Flašker
OK Komenda
881853-1734
38Monika Ravnikar
OK Komenda
10756071682
39Roberto Larotella
ORIENTEERING TRIESTE ASD
751
1:11:54 (20)
6317511382
40Karin Pust
OK Komenda
12541254
41Goran Polojaz
Orienteering Gaja
12181218
42Chiara Sepin
Orienteering Gaja
5076651172
43Thomas Polster
HSV SpittalDrau
11651165
44Felix Hartlieb
Leibnitzer AC Orienteering
11621162
45Nea Eržen
OK Azimut
11601160
46Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
1157-1157
47Gašper Petrovič
OK Polaris
10621062
48Aljaž Čelik
OK Azimut
10111011
49Anže Kölner
OK Komenda
10101010
50Igor Gavrilov
Polzela
10021002
51Boštjan Čerin
OK Tivoli
991991
52Gregor Zupan
OK Komenda
985--985
53Alessandro Rivetta
ind.
977977
54Valter Foški
OK Polaris
188777965
55Martin Jevševar
OK Brežice
955
0:56:50 (8)
955955
56Bojan Jevševar
OK Brežice
948
0:57:21 (10)
--948948
57Stefano Collodet
ind.
947947
58Tori Borish
SSDAŠZ GAJA
942942
59Andraž Drešček
OK Azimut
932932
60Jure Kavčič
OK Komenda
909
1:00:13 (12)
909909
61Andrea Margiore
orienteering trieste asd
909909
62Jan Šalamun
OK Polaris
906906
63Urban Gregorc
PD Ajdovščina
898898
64Andrea Foschian
ind.
896896
65Alessandro Pacasso
ind.
895895
66Davor Pobega
OK Tivoli
265
1:47:51 (25)
28596265889
67Natan Osterman
OK Polaris
887887
68Nika Ravnikar
OK Komenda
880880
69Lara Gantar
OK Azimut
878
1:02:31 (17)
878878
70Andreas Weitlaner
ind.
873873
71Nadai Mauro De
ind.
829829
72Matteo Mirolo
ind.
816816
73Piero Giudici
ind.
814814
74Nastja Ferluga
ind.
791791
75Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
790790
76Clizia Zambiasi
ind.
787787
77Stella Cignini
ind.
784784
78Andrej Cimerman
OK Polaris
781781
79Elia Oleotto
ind.
760760
80Paolo Pizzamus
aŠz ssd gaja
748748
81Maurizio Marussig
friuli mtb orienteering asd
747747
82Aljaž Černe
OK Tivoli
-747747
83Emanuele Rebuli
Orienteering Miane
-736736
84Anka Kuzmin
ind.
735735
85Denis Mitri
friuli mtb orienteering asd
731731
86Mauro Clemente
SSDAŠZ GAJA
728728
87Miro Šalamun
OK Polaris
723723
88Franc Malus
OK Komenda
722722
89Walter Zanatta
ind.
711711
90Andrea Rivetta
Semiperdo Maniago
705-705
91Marta Canal
ind.
703703
92Marko Obid
OK Azimut
691
1:16:20 (22)
-691691
93Aleš Zupan
OK Polaris
683683
94Gianluca Leoni
SSD Gaja
660660
95Marirosa Hechich
ind.
659659
96Paolo Pradolin
ind.
658658
97Luca Fontanot
ind.
657657
98Karin Cescon
ind.
648648
99Matej Arnuš
ind.
640640
100Maurizio Ficur
ind.
639639
101Zala Serženta Seljak
OK Azimut
630630
102Slavljenec Soteskar
ind.
623623
103Cankar Uroš
ind.
622622
104Luka Anderluh
OK Polaris
617617
105Anica Hribar
OK Brežice
599
1:23:09 (24)
-599599
106Darja Čufer
PD Ajdovščina
596596
107Roman Sladič
OK Perkmandeljc
-588-588
108Carlo Giacometti
SSD Gaja
553553
109Timotej Šuc
OK Komenda
367367
110Enej Šuc
OK Komenda
367367
111Petra Pavšič
ind.
335335
112Igor Bončina
OK Azimut
308308
113Vacant
ind.
-0
114Teja Tušar
OK Azimut
-0
115Ivo Kete
PD Ajdovščina
-0


B

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14ZL15ZL16Sk.
1Nejc Turk
OK Komenda
375
0:32:54 (2)
3113933352633751677
2Teja Tušar
OK Azimut
3163223583701366
3Tina Kern
OK Komenda
2653452983991307
4Aljaž Čelik
OK Azimut
414
0:28:58 (1)
3203184141052
5Karin Pust
OK Komenda
296
0:44:02 (6)
191206301296994
6Saša Žižek
OK Azimut
-253194269268984
7Zala Serženta Seljak
OK Azimut
288
0:44:31 (8)
225210237288960
8Primož Gantar
OK Azimut
269
0:46:09 (12)
241195253269958
9Klemen Kenda
OK Azimut
278341320939
10Igor Boncina
OK Azimut
256261295812
11Damjana Gantar
OK Azimut
190
0:59:45 (24)
212199205190806
12Neža Obid
OK Azimut
228
0:52:48 (18)
308264228800
13Irena Hacin Kölner
OK Komenda
315206243764
14Vlado Sedej
OK Azimut
162
1:05:51 (29)
-128225233-162748
15Matej Vidič
OK Azimut
232
0:52:25 (17)
252243232727
16Luka Seljak
OK Komenda
367345712
17Nea Eržen
OK Azimut
340
0:37:32 (3)
348340688
18Nika Poljanšek
OK Azimut
294390684
19Borut Seljak
OK Komenda
382299681
20Nika Močnik
OK Azimut
136
1:11:50 (34)
107240195136678
21Petra Stojan
OK Komenda
126
1:16:20 (35)
122231191126670
22Tilen Zupan
OK Komenda
311331642
23Klemen Zibelnik
smuckacom
327297624
24Ana Pia Pogačar
OK Komenda
292330622
25Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
323
0:39:48 (4)
286323609
26Guglielmo Fonda
UWC Adriatic
223380603
27Timotej Šuc
Posameznikibrez kluba
261
0:47:36 (13)
339261600
28Boštjan Bogataj
OK Azimut
303
0:43:19 (5)
273303576
29Deja Razpet
OK Azimut
309254563
30Aleš Borštnik
OK Tivoli
242272514
31Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
250253503
32Rok Bogataj
OK Azimut
238
0:51:28 (16)
262238500
33Elena Gombač Šuc
OK Komenda
315169484
34Aljaž Obid
OK Azimut
283
0:45:04 (9)
165283448
35Marco Seppi
Agorosso
435435
36Petra Paradiž
OK Komenda
243
0:50:48 (15)
190243433
37Simon Kurinčič
OK Komenda
396396
38Carlo Pilat
ind.
385385
39Alenka Škarabot
OK Polaris
200170370
40Romana Zupan
OK Komenda
177181358
41Janez Pretnar
Kamniški OK
356356
42Nika Ravnikar
OK Komenda
355355
43Rok Kern
OK Komenda
351351
44Anica Hribar
OK Brežice
350350
45Vita Malus
OK Komenda
347347
46Massimo Mosca
ind.
342342
47Lara Gantar
OK Azimut
340340
48Dušan Petrovič
OK Polaris
339339
49Blaž Petrovič
OK Polaris
339339
50Božo Bizjak
OK Azimut
155
1:07:59 (30)
183155338
51Kenda Klemen
ind.
334334
52Jakob Novak
PD Ajdovščina
218
0:54:54 (19)
110218328
53Aleš Zupan
OK Polaris
327327
54Matevž Kunc
OK Tivoli
324324
55Fabrizio Mosolo
SCI CLUB UDINE ASD
324324
56Gregor Pavlič
SSDAŠZ GAJA
319319
57Yoshiyuki Ishikawa
ind.
318318
58Ana Šalamun
OK Polaris
315315
59Katarina Sedej
OK Azimut
151161312
60Christoph Wendner
SU Schöckl Graz
311311
61Lisa Rivetta
ind.
310310
62Roberto Larotella
Orienteering Trieste ASD
308308
63Daniel Trlifaj
ind.
307307
64Andrej Korelc
OK Komenda
-304-304
65Hannes Pacher
SU Schöckl Graz
301301
66Aliaž Čelik
ind.
296296
67Katja Babic
OK Komenda
295295
68Anja Škarabot
OK Polaris
294294
69Barbara Čibej
OK Azimut
292
0:44:16 (7)
-292292
70Stefano Sossi
ind.
289289
71Robert Kunc
OK Tivoli
282282
72Marko Obid
OK Azimut
282282
73Janez Zavrl
OK Komenda
-280280
74Peter Ferluga
SSDAŠZ GAJA
279-279
75Hanna Talvioja
ind.
279
0:45:16 (10)
279279
76Marina Lovisotto
ind.
278278
77Chiara Sepin
SSDAŠZ GAJA
276276
78Hana Mamič
PD Ajdovščina
187
0:59:59 (25)
88187275
79Uroš Cankar
ŠOK
273
0:45:58 (11)
273273
80Martin Jevševar
OK Brežice
273273
81Mojca Kunc
OK Tivoli
272272
82Mauro Clemente
SSDAŠZ GAJA
270270
83Ursa Stanfel
ind.
268268
84Maja Obid
OK Azimut
146118264
85Zala Zavrl
OK Komenda
262262
86Cristina Ruini
ind.
262262
87Vanessa Bončina
OK Azimut
261261
88Luna Henry
ind.
259259
89Aleš Čerin
OK Tivoli
257257
90Silvo Babič
OK Komenda
256
0:48:07 (14)
-256256
91Valentina Gramaccia
Semiperdo Orienteering Maniago
255255
92Clizia Zambiasi
Semiperdo Orienteering Maniago
255255
93Filippo Facchin
ind.
253253
94Piero Giudici
Orienteering Trieste ASD
252252
95Oskar Foški
OK Polaris
-251251
96Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
245245
97Marija Anderluh
OK Polaris
239239
98Monica Frappa
ind.
236236
99Marie Christine Happacher
ind.
231231
100Valter Foški
OK Polaris
227227
101Mojca Foški
OK Polaris
227227
102Ilaria Rochelli
ind.
226226
103Mauro Felchero
FRIULI MTB ORIENTEERING ASD
222222
104Paolo Pradolin
Semiperdo Orienteering Maniago
220220
105Elisabetta Tadina
ind.
219219
106Aljaž Luznar
OK Azimut
219219
107Luca Patini
Semiperdo Orienteering Maniago
214214
108Denis Gribincea
UWC Adriatic
214214
109Charles Nelson
OK Azimut
214
0:55:18 (20)
214214
110Jani Bratož
PD Ajdovščina
213213
111Anne Brearley
ind.
211211
112Ana Plavčak
ŠOK
-210210
113Jakob Jerše
OK Polaris
208208
114Elena Snidero
SSDAŠZ GAJA
208208
115Damjana Jerše
OK Polaris
208208
116Buuren Nadia Van
ind.
206206
117Xavier Henry
SSDAŠZ GAJA
205205
118Jan Cokan
OK Komenda
205205
119Camillo Balanzin
ind.
202202
120Nadia van Buuren
ORIENTEERING TRIESTE ASD
201
0:58:59 (21)
201201
121Zala Lozar
PD Ajdovščina
197
0:59:30 (22)
-197197
122Luca Ambrosio
ind.
195195
123Janko Lapajne
OK Azimut
194
0:59:39 (23)
194194
124Aljaž Škvarča
OK Azimut
194194
125Tomaž Pust
OK Azimut
188188
126Gabriele Tiveron
ind.
186186
127Enrico Sossi
ind.
182182
128Pat Farrelly
ind.
181181
129Janoš Krkoč
PD Ajdovščina
181
1:01:10 (26)
181181
130Natasa Bogataj
OK Azimut
177
1:01:38 (27)
177177
131Katarina Anderluh
OK Polaris
175175
132Gregor Anderluh
OK Polaris
175175
133Camilla Leone
asd semiperdo orienteering maniago
175175
134Žan Slejko
PD Ajdovščina
173173
135Maja Prosen
OK Komenda
169
1:03:56 (28)
169169
136Francesca Rovere
SSDAŠZ GAJA
168168
137Michela Degrassi
ind.
167167
138Roman Sladič
OK Perkmandeljc Trbovlje
166-166
139Gianfranco Siega
SSDAŠZ GAJA
165165
140Cristina Grabar
us primiero asd
162162
141Tomaž Prezelj
ind.
161161
142Marco Ongaro
US Primiero ASD
159159
143Nikolina Ugrin
OK Tivoli
151
1:08:26 (31)
-151151
144Dušan Smole
OK Polaris
150150
145Brin Smole
OK Polaris
150150
146Tajda Razpet
OK Azimut
147
1:08:58 (32)
-147147
147Davor Pobega
OK Tivoli
146146
148Ema Groff
OK Azimut
143143
149Lucija Kremžar
OK Komenda
141
1:10:56 (33)
141141
150Lev Žižek
OK Azimut
140140
151Mark Sylvester
UWC Adriatic
131131
152Marta Malus
OK Komenda
130130
153Maja Istenič
OK Azimut
122
1:16:56 (36)
122122
154Ivo Kete
PD Ajdovščina
120120
155Tinkara Stres
PD Ajdovščina
117117
156Timotej Hribar
OK Brežice
117
1:18:08 (37)
117117
157Ema Gregorčič
PD Ajdovščina
114114
158Jana Močnik
OK Azimut
112
1:19:45 (38)
112112
159Zdenko Pavlič
aŠz ssd gaja
100100
160Vacant
ind.
-0
161Marko Pahor
OK Komenda
-0
162Karmen Pivk
OK Azimut
--0


C

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14ZL15ZL16Sk.
1David Sedej
OK Azimut
8780738710411174469
2Nea Eržen
OK Azimut
120100105101426
3Rok Sedej
OK Azimut
534562725891336
4Borut Gantar
OK Azimut
84
0:29:48 (4)
72489584299
5Jana Močnik
OK Azimut
436510679293
6Florijan Kremžar
Posameznikibrez kluba
76
0:32:31 (6)
56777876287
7Jakob Kurinčič
OK Komenda
114
0:21:41 (1)
9671114281
8Nika Močnik
OK Azimut
78338288281
9Lev Žižek
OK Azimut
1044584233
10Neža Obid
OK Azimut
117112229
11Brina Kölner
OK Komenda
118105223
12Barbara Čibej
OK Azimut
696982220
13Rok Bogataj
OK Azimut
10389192
14Lucija Kremžar
OK Komenda
366387186
15Špela Majdič
OK Azimut
487756181
16Božo Bizjak
OK Azimut
395981179
17Anže Kölner
OK Komenda
9085175
18Lisa Pacher
SU Schöckl Graz
155155
19Nika Eržen
OK Azimut
58
0:40:48 (10)
336458155
20Karmen Pivk
OK Azimut
68-83-151
21Enej Šuc
Posameznikibrez kluba
65
0:37:03 (9)
8665151
22Drejc Malus
OK Komenda
5497151
23Joachim Friessnig
OC Fürstenfeld
147147
24Maja Istenič
OK Azimut
8559144
25Goran Polojaz
SSDAŠZ GAJA
143143
26Günter Kradischnig
OLC Graz
133133
27Malena Hesping
Leibnitzer AC Orienteering
132132
28Massimiliano Furlan
SSDAŠZ GAJA
130130
29Zarja Žižek
OK Azimut
7653129
30Ožbej Malus
OK Komenda
5574129
31Seljak Zala Serženta
ind.
126126
32Massimo Mosca
Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre ASD
125125
33Gloria Bisaro
Semiperdo Orienteering Maniago
122122
34Brina Gantar
OK Azimut
54
0:42:26 (12)
6854122
35Matteo Mirolo
Semiperdo Orienteering Maniago
121121
36Valentin Eržen
OK Azimut
119119
37Jaka Seljak
OK Komenda
4670116
38Ruben Tič
SSDAŠZ GAJA
114114
39Zala Serženta Seljak
OK Azimut
113113
40Teja Tušar
OK Azimut
112112
41Iris Aurora Pecorari
Semiperdo Orienteering Maniago
110110
42Renato Bettin
OR SWALLOWS
107107
43Jani Bratož
PD Ajdovščina
104104
44Aljaž Obid
OK Azimut
104104
45Matej Ferluga
Orienteering Gaja
-103103
46Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
103103
47Istenič Maja Eržen Nika
OK Azimut
101101
48Sara Gaion
Orienteering Trieste ASD
100100
49Nadia van Buuren
Orienteering Trieste ASD
100100
50Saraja Samec
PD Ajdovščina
97
0:25:50 (2)
9797
51Miha Korenjak
OK Komenda
9797
52Dalibor Radovan
OK Polaris
9696
53Duška Radovan
ind.
9595
54Michael Wild
ind.
9393
55Stella Cignini
Punto K Orienteering ASD
9292
56Ajda Jeraj
OK Komenda
9292
57Nastja Ferluga
SSDAŠZ GAJA
9191
58Mojca Kunc
OK Tivoli
91
0:27:34 (3)
9191
59Ajda Škvarča
OK Azimut
9191
60Simone Frappa
Friuli MTB Orienteering
8989
61Marta Spinelli
ind.
8787
62Tommaso Musaj
ind.
8686
63Matej Sedej
OK Azimut
8686
64Matilde Ciriani
ind.
8484
65Christopher Immervoll
SU Schöckl Graz
8484
66Monica Frappa
Friuli MTB Orienteering
8282
67Jerca Kurinčič
OK Komenda
82
0:30:18 (5)
8282
68Alberto Cazzaniga
ind.
8282
69Lara Zupan
OK Komenda
324981
70Gašper Petrovič
OK Polaris
8080
71Ana Plavčak
ŠOK
8080
72Urša Štanfel
OK Azimut
7979
73Julita Petrovič
OK Polaris
7878
74Serena Stocco
Punto K Orienteering ASD
7777
75Mihej Prezelj
OK Azimut
7777
76Niklas Weitlaner
ind.
7676
77Michela Degrassi
Punto K Orienteering ASD
7676
78Janko Lapajne
OK Azimut
7474
79Alice Leone
ind.
7272
80Adele Spinelli
ind.
7070
81Simon Kotnik
OK Komenda
69
0:35:32 (7)
6969
82Felix Mair
ind.
6868
83Ajda Jarc
OK Komenda
6868
84Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
66
0:36:40 (8)
6666
85Alessio Senesi
ind.
6666
86Zdenko Pavlič
SSDAŠZ GAJA
6565
87Žana Šalamun
OK Polaris
6363
88Žana Rojc
OK Polaris
6363
89Hanna Talvioja
ind.
6363
90Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
6363
91Nikolina Ugrin
OK Tivoli
6060
92Maja Obid
OK Azimut
6060
93Vita Malus
OK Komenda
5959
94Neža Trunk
OK Komenda
5757
95Nejc Trunk
OK Komenda
5757
96Gaia Henry
ind.
5757
97Marta Malus
OK Komenda
5656
98Silvester Serženta
OK Azimut
55
0:42:10 (11)
-5555
99Vlasta Jarc
ind.
5353
100Vlado Sedej
OK Azimut
5252
101Nataša Bogataj
OK Azimut
5252
102Ginevra Cesca
ind.
4949
103Chiara Rajgelj
ind.
4747
104Maja Ugrin
ind.
46
0:49:42 (13)
-4646
105Tilen Zupan
OK Komenda
4444
106Masellis Giovanna De
ind.
4444
107Luca Vascotto
ind.
4242
108Irena Hacin Kölner
OK Komenda
4242
109Brina Anže Kölner
OK Komenda
4242
110Tinkara Cankar
OK Komenda
4141
111Romana Zupan
OK Komenda
4141
112David Maja Pobega Ogrin
OK Komenda
3838
113Darja Vodlan
OK Polaris
3737
114Alenka Škarabot
OK Polaris
3737
115Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
26
1:27:46 (14)
2626
116Vacant
ind.
-0
117Meta Vodopivec
PD Ajdovščina
-0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut87781.30100%781.327.4%22.1%67970
2OK Komenda71952.10100%952.127.3%18%67599
3ind.74351.20100%351.210.5%18.8%25988
4OK Polaris36617.80100%617.89%9.1%22239
5OK Tivoli18648.80100%648.84.7%4.6%11679
6OK Brežice710160100%10162.9%1.8%7112
7PD Ajdovščina19328.50100%328.52.5%4.8%6241
8SSDAŠZ GAJA15273.50100%273.51.7%3.8%4103
9Friuli MTB Orienteering31203.70100%1203.71.5%0.8%3611
10Semiperdo Orienteering Maniago8382.40100%382.41.2%2%3059
11Orienteering Gaja38310100%8311%0.8%2493
12OK Slovenj Gradec211880100%11881%0.5%2376
13Kamniški OK211780100%11781%0.5%2356
14Mariborski OK121030100%21030.8%0.3%2103
15friuli mtb orienteering asd27390100%7390.6%0.5%1478
16ORIENTEERING TRIESTE ASD113820100%13820.6%0.3%1382
17Leibnitzer AC Orienteering26470100%6470.5%0.5%1294
18SSD Gaja2606.50100%606.50.5%0.5%1213
19HSV SpittalDrau111650100%11650.5%0.3%1165
20Posameznikibrez kluba33460100%3460.4%0.8%1038
21Polzela110020100%10020.4%0.3%1002
22UWC Adriatic33160100%3160.4%0.8%948
23orienteering trieste asd19090100%9090.4%0.3%909
24SU Schöckl Graz4212.80100%212.80.3%1%851
25aŠz ssd gaja24240100%4240.3%0.5%848
26Orienteering Trieste ASD41900100%1900.3%1%760
27Orienteering Miane 17360100%7360.3%0.3%736
28Semiperdo Maniago17050100%7050.3%0.3%705
29smuckacom16240100%6240.3%0.3%624
30OK Perkmandeljc15880100%5880.2%0.3%588
31ŠOK3187.70100%187.70.2%0.8%563
32Agorosso14350100%4350.2%0.3%435
33SCI CLUB UDINE ASD13240100%3240.1%0.3%324
34Punto K Orienteering ASD381.70100%81.70.1%0.8%245
35FRIULI MTB ORIENTEERING ASD12220100%2220.1%0.3%222
36ORIENTEERING TRIESTE ASD12010100%2010.1%0.3%201
37asd semiperdo orienteering maniago11750100%1750.1%0.3%175
38OK Perkmandeljc Trbovlje11660100%1660.1%0.3%166
39us primiero asd11620100%1620.1%0.3%162
40US Primiero ASD11590100%1590.1%0.3%159
41OC Fürstenfeld11470100%1470.1%0.3%147
42OLC Graz11330100%1330.1%0.3%133
43Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre ASD11250100%1250.1%0.3%125
44OR SWALLOWS11070100%1070%0.3%107

Skupaj tekmovalcev: 394, neaktivnih: 0, vseh startov: 652

Točkuje se po WRE formuli za kategorijo A in po OLP formuli za kategoriji B (x 3) in C. Medsezonski oz. končni rezultati se računajo na podlagi 5 tekem.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.