Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Zimska liga 2018/2019

Zimska liga 2018/2019

A

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3Sk.
1Peter Tušar
OK Azimut
1314
0:34:22 (2)
1242124713143803
2Sergiy Muchidinov
Friuli MTB Orienteering
1180
0:41:41 (4)
1200106011803440
3Mark Bogataj
OK Azimut
1368
0:31:23 (1)
126513682633
4Simon Stanonik
OK Azimut
1212
0:39:56 (3)
127712122489
5Katja Babič
OK Komenda
1111
0:45:29 (6)
112811112239
6Žan Ravnikar
OK Komenda
914
0:56:15 (13)
-12919142205
7Domen Kavčič
OK Komenda
1024
0:50:13 (11)
-109010242114
8Herwig Allwinger
Mariborski OK
1046
0:49:02 (10)
105710462103
9Janko Bačnar
OK Azimut
1075
0:47:28 (7)
100310752078
10Zala Zavrl
OK Komenda
1054
0:48:37 (9)
89610541950
11Tjaž Gantar
OK Azimut
849
0:59:50 (16)
10308491879
12Valentin Eržen
OK Azimut
917
0:56:05 (12)
8479171764
13Ajda Flašker
OK Komenda
853
0:59:37 (15)
8818531734
14Natan Maj Poženel
OK Komenda
909
0:56:33 (14)
-7479091656
15Tomaž Pust
OK Komenda
755
1:05:00 (17)
6227551377
16Kristjan Gantar
OK Azimut
440
1:22:16 (19)
8524401292
17Matjaž Štanfel
OK Azimut
12421242
18Thomas Polster
HSV SpittalDrau
11651165
19Felix Hartlieb
Leibnitzer AC Orienteering
11621162
20Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
1157-1157
21Matic Blaž
OK Komenda
1145
0:43:36 (5)
11451145
22Boris Eržen
OK Polaris
605
1:13:11 (18)
-5286051133
23Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
1070
0:47:44 (8)
10701070
24Boštjan Čerin
OK Tivoli
991991
25Gregor Zupan
OK Komenda
985985
26Blaž Kölner
OK Komenda
985985
27Matej Sedej
OK Azimut
940940
28Alessandro Gaspari
Semiperdo Orienteering Maniago
891891
29Tomaž Kremžar
OK Komenda
795795
30Klemen Kenda
OK Azimut
761761
31Matej Arnuš
ind.
640640
32Marko Dudic
OK Slovenj Gradec
640640
33Stanko Čufer
PD Ajdovščina
596596
34Darja Čufer
PD Ajdovščina
596596
35Roman Sladič
OK Perkmandeljc
-0
36Deja Razpet
OK Azimut
-0


B

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3Sk.
1Tina Kern
OK Komenda
298
0:35:50 (4)
265345298908
2Teja Tušar
OK Azimut
322
0:33:42 (2)
316322638
3Aljaž Čelik
OK Azimut
318
0:33:45 (3)
320318638
4Ana Pia Pogačar
OK Komenda
330
0:33:06 (1)
292330622
5Matej Vidič
OK Azimut
243
0:43:32 (6)
252243495
6Primož Gantar
OK Azimut
195
0:52:37 (9)
241195436
7Marco Seppi
Agorosso
435435
8Zala Serženta Seljak
OK Azimut
210
0:50:11 (7)
225210435
9Damjana Gantar
OK Azimut
199
0:52:21 (8)
212199411
10Karin Pust
OK Komenda
191206397
11Janez Pretnar
Kamniški OK
356356
12Dušan Petrovič
OK Polaris
339339
13Blaž Petrovič
OK Polaris
339339
14Gregor Pavlič
SSDAŠZ GAJA
319319
15Christoph Wendner
SU Schöckl Graz
311311
16Deja Razpet
OK Azimut
309309
17Roberto Larotella
Orienteering Trieste ASD
308308
18Hannes Pacher
SU Schöckl Graz
301301
19Katja Babic
OK Komenda
295295
20Nika Poljanšek
OK Azimut
294294
21Marko Obid
OK Azimut
282282
22Peter Ferluga
SSDAŠZ GAJA
279279
23Klemen Kenda
OK Azimut
278
0:38:14 (5)
278278
24Chiara Sepin
SSDAŠZ GAJA
276276
25Boštjan Bogataj
OK Azimut
273273
26Mauro Clemente
SSDAŠZ GAJA
270270
27Zala Zavrl
OK Komenda
262262
28Igor Boncina
OK Azimut
256256
29Valentina Gramaccia
Semiperdo Orienteering Maniago
255255
30Clizia Zambiasi
Semiperdo Orienteering Maniago
255255
31Piero Giudici
Orienteering Trieste ASD
252252
32Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
245245
33Aleš Borštnik
OK Tivoli
242242
34Valter Foški
OK Polaris
227227
35Mojca Foški
OK Polaris
227227
36Guglielmo Fonda
UWC Adriatic
223223
37Paolo Pradolin
Semiperdo Orienteering Maniago
220220
38Luca Patini
Semiperdo Orienteering Maniago
214214
39Denis Gribincea
UWC Adriatic
214214
40Elena Snidero
SSDAŠZ GAJA
208208
41Xavier Henry
SSDAŠZ GAJA
205205
42Tomaž Pust
OK Azimut
188188
43Pat Farrelly
ind.
181181
44Katarina Anderluh
OK Polaris
175175
45Gregor Anderluh
OK Polaris
175175
46Francesca Rovere
SSDAŠZ GAJA
168168
47Roman Sladič
OK Perkmandeljc Trbovlje
166166
48Gianfranco Siega
SSDAŠZ GAJA
165165
49Cristina Grabar
us primiero asd
162162
50Marco Ongaro
US Primiero ASD
159159
51Dušan Smole
OK Polaris
150150
52Brin Smole
OK Polaris
150150
53Davor Pobega
OK Tivoli
146146
54Mark Sylvester
UWC Adriatic
131131
55Vlado Sedej
OK Azimut
128
1:19:39 (10)
-128128
56Ivo Kete
PD Ajdovščina
120120
57Tinkara Stres
PD Ajdovščina
117117
58Ema Gregorčič
PD Ajdovščina
114114
59Jakob Novak
PD Ajdovščina
110110
60Nika Močnik
OK Azimut
107107
61Pat Farrely
ind.
-0


C

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3Sk.
1Nea Eržen
OK Azimut
105
0:12:05 (2)
120100105325
2David Sedej
OK Azimut
73
0:16:59 (7)
878073240
3Neža Obid
OK Azimut
112
0:11:25 (1)
117112229
4Barbara Čibej
OK Azimut
82
0:15:30 (5)
696982220
5Rok Bogataj
OK Azimut
89
0:14:25 (3)
10389192
6Rok Sedej
OK Azimut
62
0:19:41 (9)
534562160
7Lisa Pacher
SU Schöckl Graz
155155
8Karmen Pivk
OK Azimut
83
0:15:27 (4)
68-83151
9Joachim Friessnig
OC Fürstenfeld
147147
10Goran Polojaz
SSDAŠZ GAJA
143143
11Günter Kradischnig
OLC Graz
133133
12Malena Hesping
Leibnitzer AC Orienteering
132132
13Massimiliano Furlan
SSDAŠZ GAJA
130130
14Massimo Mosca
Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre ASD
125125
15Špela Majdič
OK Azimut
77
0:16:21 (6)
4877125
16Gloria Bisaro
Semiperdo Orienteering Maniago
122122
17Matteo Mirolo
Semiperdo Orienteering Maniago
121121
18Borut Gantar
OK Azimut
48
0:24:37 (11)
7248120
19Valentin Eržen
OK Azimut
119119
20Ruben Tič
SSDAŠZ GAJA
114114
21Zala Serženta Seljak
OK Azimut
113113
22Teja Tušar
OK Azimut
112112
23Nika Močnik
OK Azimut
33
0:36:14 (12)
7833111
24Iris Aurora Pecorari
Semiperdo Orienteering Maniago
110110
25Jana Močnik
OK Azimut
65
0:19:00 (8)
4365108
26Renato Bettin
OR SWALLOWS
107107
27Jani Bratož
PD Ajdovščina
104104
28Aljaž Obid
OK Azimut
104104
29Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
103103
30Sara Gaion
Orienteering Trieste ASD
100100
31Nadia van Buuren
Orienteering Trieste ASD
100100
32Božo Bizjak
OK Azimut
59
0:20:15 (10)
395998
33Miha Korenjak
OK Komenda
9797
34Dalibor Radovan
OK Polaris
9696
35Duška Radovan
ind.
9595
36Stella Cignini
Punto K Orienteering ASD
9292
37Nastja Ferluga
SSDAŠZ GAJA
9191
38Simone Frappa
Friuli MTB Orienteering
8989
39Matej Sedej
OK Azimut
8686
40Maja Istenič
OK Azimut
8585
41Christopher Immervoll
SU Schöckl Graz
8484
42Monica Frappa
Friuli MTB Orienteering
8282
43Gašper Petrovič
OK Polaris
8080
44Ana Plavčak
ŠOK
8080
45Urša Štanfel
OK Azimut
7979
46Julita Petrovič
OK Polaris
7878
47Serena Stocco
Punto K Orienteering ASD
7777
48Michela Degrassi
Punto K Orienteering ASD
7676
49Janko Lapajne
OK Azimut
7474
50Zdenko Pavlič
SSDAŠZ GAJA
6565
51Maja Obid
OK Azimut
6060
52Vita Malus
OK Komenda
5959
53Neža Trunk
OK Komenda
5757
54Nejc Trunk
OK Komenda
5757
55Marta Malus
OK Komenda
5656
56Florijan Kremžar
Posameznikibrez kluba
5656
57Ožbej Malus
OK Komenda
5555
58Drejc Malus
OK Komenda
5454
59Vlado Sedej
OK Azimut
5252
60Nataša Bogataj
OK Azimut
5252
61Tilen Zupan
OK Komenda
4444
62Irena Hacin Kölner
OK Komenda
4242
63Brina Anže Kölner
OK Komenda
4242
64Romana Zupan
OK Komenda
4141
65Darja Vodlan
OK Polaris
3737
66Alenka Škarabot
OK Polaris
3737
67Lucija Kremžar
OK Komenda
3636
68Nika Eržen
OK Azimut
3333


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut50541.90100%541.936.1%30.3%27097
2OK Komenda28725.30100%725.327.1%17%20309
3Friuli MTB Orienteering31203.70100%1203.74.8%1.8%3611
4OK Polaris14231.60100%231.64.3%8.5%3243
5OK Tivoli5556.20100%556.23.7%3%2781
6SSDAŠZ GAJA13187.20100%187.23.2%7.9%2433
7Semiperdo Orienteering Maniago8273.50100%273.52.9%4.8%2188
8Mariborski OK121030100%21032.8%0.6%2103
9PD Ajdovščina8232.50100%232.52.5%4.8%1860
10Kamniški OK27130100%7131.9%1.2%1426
11Leibnitzer AC Orienteering26470100%6471.7%1.2%1294
12HSV SpittalDrau111650100%11651.6%0.6%1165
13ind.42290100%2291.2%2.4%916
14SU Schöckl Graz4212.80100%212.81.1%2.4%851
15Orienteering Trieste ASD41900100%1901%2.4%760
16OK Slovenj Gradec16400100%6400.9%0.6%640
17UWC Adriatic3189.30100%189.30.8%1.8%568
18Agorosso14350100%4350.6%0.6%435
19Punto K Orienteering ASD381.70100%81.70.3%1.8%245
20OK Perkmandeljc Trbovlje11660100%1660.2%0.6%166
21us primiero asd11620100%1620.2%0.6%162
22US Primiero ASD11590100%1590.2%0.6%159
23OC Fürstenfeld11470100%1470.2%0.6%147
24OLC Graz11330100%1330.2%0.6%133
25Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre ASD11250100%1250.2%0.6%125
26OR SWALLOWS11070100%1070.1%0.6%107
27ŠOK1800100%800.1%0.6%80
28Posameznikibrez kluba1560100%560.1%0.6%56
29OK Perkmandeljc100100%00%0.6%0

Skupaj tekmovalcev: 165, neaktivnih: 0, vseh startov: 217

Točkuje se po WRE formuli za kategorijo A in po OLP formuli za kategoriji B (x 3) in C. Medsezonski oz. končni rezultati se računajo na podlagi 5 tekem.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.