Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Zimska liga 2019/2020

Zimska liga 2019/2020

A

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10Sk.
1Miha Škarabot
OK Polaris
602
0:39:48 (9)
88382084183410186024396
2Klemen Kenda
OK Azimut
70884173611898074281
3Boris Eržen
OK Polaris
920
0:30:55 (6)
8386507926069203806
4Gregor Hvala
OK Azimut
1371
0:18:20 (1)
1218121513713804
5Nejc Turk
OK Komenda
98110789927263777
6Blaž Kölner
OK Komenda
1162
0:24:09 (3)
1155106911623386
7Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
124710729833302
8Dušan Petrovič
OK Polaris
1083
0:26:22 (4)
1019118110833283
9Jaka Piltaver
OK Brežice
126515172782
10Tomaž Pust
OK Komenda
882
0:31:59 (7)
9109868822778
11Tomaž Kremžar
OK Komenda
78910229562767
12Teja Tušar
OK Azimut
6068339322371
13Blaz Kolner
ind.
106010642124
14Marko Obid
OK Azimut
8113729372120
15Barbara Kmetec
Kamniški OK
586331385-867272029
16Marko Dudic
OK Slovenj Gradec
1195
0:23:14 (2)
81711952012
17Tina Kern
OK Komenda
9499911940
18Valentin Eržen
OK Azimut
9749241898
19Zala Zavrl
OK Komenda
8738881761
20Luka Seljak
OK Komenda
9367931729
21Franc Malus
OK Komenda
5139461459
22Blaž Matic
OK Komenda
14461446
23Matic Blaž
OK Komenda
13151315
24Jernej Zorman
OK Komenda
12361236
25Grègor Hvala
ind.
11961196
26Simon Stanonik
OK Azimut
-11901190
27Mark Bogataj
OK Azimut
11891189
28Žan Ravnikar
OK Komenda
11681168
29Gregor Anderluh
OK Polaris
10511051
30Katja Babič
OK Komenda
10451045
31Mojca Flerin
ind.
10431043
32Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
324666990
33Silvo Babič
OK Komenda
988988
34Karin Pust
OK Komenda
955
0:29:57 (5)
955955
35Matevž Kunc
OK Tivoli
935935
36Dušan Smole
OK Polaris
916916
37Stanko Čufer
PD Ajdovščina
900900
38Oleksandr Ievstafiev
ind.
897897
39Davor Pobega
OK Tivoli
309588897
40Tjaž Gantar
OK Azimut
895895
41Polona Jezeršek
OK Komenda
893893
42Aleš Zupan
OK Polaris
886886
43Robert Kunc
OK Tivoli
883883
44Peter Tušar
OK Azimut
876876
45Nejc Kodrič
OK Azimut
876876
46Petja Balažic
OK Slovenj Gradec
865865
47Igor Bončina
OK Azimut
860
0:32:35 (8)
-860860
48Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
850850
49Gregor Zupan
OK Komenda
850850
50Peter Vovk
ind.
843843
51Valetin Eržen
OK Azimut
833833
52Ana Pia Pogačar
OK Komenda
823823
53Nika Ravnikar
OK Komenda
821821
54Natan Maj Poženel
ind.
820820
55Gregor Pavlič
SSDAŠZ GAJA
819819
56Ales Ferenc
OK Tivoli
811811
57Matej Škarabot
OK Polaris
808808
58Miro Šalamun
OK Polaris
806806
59Mojca Foški
OK Polaris
804804
60Ana Pia Pogačar
ind.
802802
61Valter Foški
OK Polaris
776776
62Natan Maj Poženel
OK Komenda
764764
63Aljaž Černe
OK Tivoli
757757
64Natan Maj
ind.
748748
65Damjana Jerše
OK Polaris
729729
66Roman Sladič
OK Perkmandeljc
691-691
67Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
622622
68Uroš Cankar
OK Azimut
399399
69Deja Razpet
OK Azimut
399399
70Nika Poljanšek
OK Azimut
372372


B

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10Sk.
1Timotej Šuc
Posameznikibrez kluba
2552831892981025
2Neža Obid
OK Azimut
2773393901006
3Nea Eržen
OK Azimut
316332344992
4Vlado Sedej
OK Azimut
121
0:31:13 (17)
188187196103239121931
5Tilen Zupan
OK Komenda
366327693
6Jan Cokan
OK Komenda
332361693
7Tina Močnik
OK Komenda
298330628
8Rok Bogataj
OK Azimut
285332617
9Božo Bizjak
OK Azimut
251133216600
10Jan Patrick Kariž
ind.
293296589
11Luka Anderluh
OK Polaris
240
0:18:33 (4)
330240570
12Igor Boncina
OK Azimut
302250552
13Maja Obid
OK Azimut
150133251534
14Spela Bogataj
OK Komenda
278243521
15Saša Žižek
OK Azimut
195
0:21:32 (10)
325195520
16Abigael Vanessa Boncina
OK Slovenske Konjice
143
0:28:00 (14)
147212143502
17Petra Paradiž
OK Komenda
211287498
18Ana Plavčak
ŠOK
176314490
19Uroš Cankar
ŠOK
135
0:28:35 (16)
327135462
20Irena Hacin Kölner
OK Komenda
185
0:22:04 (12)
271185456
21Janko Lapajne
OK Azimut
204224428
22Irena Kölner
ind.
229196425
23Janez Zavrl
OK Komenda
202200402
24Miha Korenjak
OK Komenda
399399
25Špela Majdič
OK Azimut
183180363
26Anže Kölner
OK Komenda
360360
27Ales Ferenc
OK Tivoli
358358
28Gregor Hvala
OK Azimut
351
0:12:16 (1)
351351
29Lara Gantar
OK Azimut
339339
30Aljaž Obid
OK Azimut
339339
31Ursa Stanfel
OK Azimut
337337
32Luka Seljak
OK Komenda
324324
33Iztok Rojc
OK Polaris
324324
34Elena Gombač Šuc
OK Komenda
182140-322
35Alenka Škarabot
OK Polaris
169153322
36Vita Malus
OK Komenda
318318
37Silvo Babič
OK Komenda
317317
38Sandi Rajer
ind.
314314
39Romana Zupan
OK Komenda
175136311
40David Sedej
OK Azimut
301301
41Anja Škarabot
OK Polaris
292-292
42Blaž Kölner
OK Komenda
287
0:15:24 (2)
287287
43Rok Cigoj
PD Ajdovščina
284284
44Lana Mohorič
OK Azimut
283283
45Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
280280
46Marta Malus
OK Komenda
271271
47Karin Pust
OK Komenda
269269
48Nika Ravnikar
OK Komenda
267267
49Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
265265
50Roman Sladič
OK Perkmandeljc Trbovlje
261261
51Tomaž Pust
OK Azimut
260
0:17:09 (3)
260260
52Mojca Kunc
OK Tivoli
255255
53Aleš Poljanšek
OK Azimut
255255
54Petra Stojan
OK Komenda
16192-253
55Hana Mamič
PD Ajdovščina
244244
56Marija Anderluh
OK Polaris
243243
57Andrej Korelc
OK Komenda
232232
58Matej Bratož
PD Ajdovščina
227227
59Blaž Petrovič
OK Polaris
225
0:19:50 (5)
225225
60Dalibor Radovan
OK Polaris
223223
61Primož Gantar
OK Azimut
222222
62Jana Močnik
OK Azimut
--222222
63Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
221221
64Slavljenec Soteskar
OK Polaris
220
0:19:59 (6)
220220
65Charles Nelson
OK Azimut
219219
66Gašper Petrovič
OK Polaris
216
0:20:04 (7)
216216
67Zala Lozar
PD Ajdovščina
215215
68Nikolina Ugrin
OK Tivoli
-206206
69Marko Dudć
OK Slovenj Gradec
206
0:20:52 (8)
206206
70Darja Vodlan
OK Polaris
204204
71Jernej Markelj
OK Polaris
201
0:21:12 (9)
201201
72Izak Cafnik
OK Komenda
197197
73Grega Cokan
ind.
193193
74Oskar Foški
OK Polaris
192192
75Bo Žo Bizjak
ind.
192192
76Mha Škarabot
OK Polaris
190
0:21:49 (11)
190190
77Eva Šalamun
OK Polaris
189189
78Ana Maja Anderluh
OK Polaris
186186
79Tajda Razpet
OK Azimut
180180
80Nejc Dobravec
OK Tivoli
179179
81Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
179179
82Jaka Seljak
OK Komenda
175-175
83Kristjan Gantar
OK Azimut
170170
84Borut Gantar
OK Azimut
170170
85Zdenko Pavlič
aŠz ssd gaja
165165
86Maja Istenič
OK Azimut
154154
87Maja Anderluh
OK Polaris
152
0:26:51 (13)
152152
88Katarina Sedej
OK Azimut
149149
89Matej Sedej
OK Azimut
146146
90Katarina Anderluh
OK Polaris
138
0:28:30 (15)
138138
91Bizjak Božo
ind.
137137
92Tanja Mezga
OK Slovenj Gradec
134134
93Damjana Gantar
OK Azimut
103103
94Tomaž Javornik
OK Polaris
-0
95Rok Žižek
OK Azimut
-0
96Nizzy Bončina
OK Azimut
-0
97Boris Eržen
ŠOK
-0
98Bojan Jevševar
OK Brežice
-0
99Anica Hribar
OK Brežice
-0


C

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10Sk.
1Enej Šuc
Posameznikibrez kluba
88-84108118398
2Brina Kölner
OK Komenda
85
0:09:32 (2)
-5213385270
3Anže Kölner
OK Komenda
105
0:07:44 (1)
-9052105247
4Tin Šuc
OK Komenda
29
0:28:54 (4)
101513729218
5Ajda Jarc
OK Komenda
508581216
6Florijan Kremžar
Posameznikibrez kluba
10799206
7Ožbej Malus
OK Komenda
11276188
8Kevin Kerčmar
OK Azimut
9568163
9Ajda Jeraj
OK Komenda
8378161
10Val Jarc
OK Komenda
9267159
11Mija Jeraj
OK Komenda
7383156
12Nika Eržen
OK Azimut
10843151
13Leila Ema Poženel
ind.
4772119
14Drejc Malus
OK Komenda
7243115
15Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
109109
16Jakob Kurinčič
OK Komenda
-104104
17Jurij Celestina
OK Azimut
103103
18Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
100100
19Rok Sedej
OK Azimut
9090
20Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
9090
21Neža Štor
PD Ajdovščina
8787
22Naja Lončar
ind.
8383
23Verenain Tamara Golmajer Škerjanec
ind.
8080
24Patricija Kern
OK Komenda
7575
25Ana Čadež
OK Azimut
7575
26Florjan Kremžar
ind.
7474
27Žana Rojc
OK Polaris
7272
28Urša Rojc
OK Polaris
7171
29Timeja Prezelj
OK Azimut
7171
30Anze Obid
OK Azimut
6868
31Leila Ema Poženel
OK Komenda
6666
32Mihej Prezelj
OK Azimut
6565
33Zala Zafošnik
ind.
6262
34Mark Serjun
OK Azimut
6262
35Lara Zupan
OK Komenda
6262
36Katarina Kremžar
OK Komenda
6060
37Bizjak Beno
ind.
6060
38Urbanin Iztok Stare
ind.
5959
39Rokin Tomaž Frantar
ind.
5858
40Robi Mlakar
OK Azimut
5656
41Olgain Brina Frantar
OK Komenda
5555
42Pia Ogrinc
ind.
5353
43Marija Kovac
PD Ajdovščina
5353
44Miha Zafošnik
ind.
5050
45Piain Jakob Ogrinc
OK Komenda
4949
46Sandi Rajer
ind.
4747
47Klara Kremžar
OK Komenda
4646
48Žiga Sedej
OK Azimut
4242
49Izabela Eržen Plavcak
ŠOK
3939
50Rok Malič
ind.
3737
51Jerca Kurinčič
OK Komenda
3434
52Staša Pančuh
OK Komenda
3131
53Lana Malič
ind.
30
0:28:35 (3)
3030
54Eržen Plavčak Izabela
ind.
2929
55Titin Matic Golmajer Škerjanec
ind.
2727
56Silva Hamberger
ind.
2727
57Matjaz Hozjan
ind.
2626
58Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
25
0:32:36 (5)
2525


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda62688.50100%688.531%27.3%42686
2OK Azimut56608.10100%608.124.7%24.7%34052
3OK Polaris32708.40100%708.416.5%14.1%22670
4ind.31362.70100%362.78.2%13.7%11244
5OK Tivoli10627.10100%627.14.6%4.4%6271
6Kamniški OK22665.50100%2665.53.9%0.9%5331
7OK Slovenj Gradec11479.80100%479.83.8%4.8%5278
8OK Brežice3927.30100%927.32%1.3%2782
9PD Ajdovščina8278.90100%278.91.6%3.5%2231
10Posameznikibrez kluba35430100%5431.2%1.3%1629
11ŠOK4247.80100%247.80.7%1.8%991
12SSDAŠZ GAJA18190100%8190.6%0.4%819
13OK Perkmandeljc16910100%6910.5%0.4%691
14OK Slovenske Konjice15020100%5020.4%0.4%502
15OK Perkmandeljc Trbovlje12610100%2610.2%0.4%261
16aŠz ssd gaja11650100%1650.1%0.4%165

Skupaj tekmovalcev: 227, neaktivnih: 0, vseh startov: 347

Točkuje se po WRE formuli za kategorijo A in po OLP formuli za kategoriji B (x 3) in C. Medsezonski oz. končni rezultati se računajo na podlagi 5 tekem.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.