Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Zimska liga 2019/2020

Zimska liga 2019/2020

A

NImeZadnjaZL1ZL2Sk.
1Miha Škarabot
OK Polaris
820
1:00:45 (8)
8838201703
2Blaž Matic
OK Komenda
1446
0:34:28 (1)
14461446
3Jaka Piltaver
OK Brežice
1265
0:42:04 (2)
12651265
4Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
1247
0:42:50 (3)
12471247
5Blaž Kölner
OK Komenda
1155
0:46:40 (4)
11551155
6Nejc Turk
OK Komenda
981981
7Tina Kern
OK Komenda
949949
8Luka Seljak
OK Komenda
936936
9Matevž Kunc
OK Tivoli
935935
10Dušan Smole
OK Polaris
916916
11Tomaž Pust
OK Komenda
910
0:56:58 (5)
910910
12Stanko Čufer
PD Ajdovščina
900900
13Aleš Zupan
OK Polaris
886886
14Petja Balažic
OK Slovenj Gradec
865865
15Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
850850
16Gregor Zupan
OK Komenda
850
0:59:30 (6)
850850
17Boris Eržen
OK Polaris
838
1:00:01 (7)
838838
18Nika Ravnikar
OK Komenda
821821
19Ales Ferenc
OK Tivoli
811811
20Mojca Foški
OK Polaris
804804
21Damjana Jerše
OK Polaris
729729
22Roman Sladič
OK Perkmandeljc
691-691
23Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
622622
24Barbara Kmetec
Kamniški OK
586
1:10:36 (9)
586586
25Davor Pobega
OK Tivoli
309
1:22:15 (10)
309309
26Igor Gavrilov
Polzela
-0


B

NImeZadnjaZL1ZL2Sk.
1Tilen Zupan
OK Komenda
366366
2Anže Kölner
OK Komenda
360360
3Lara Gantar
OK Azimut
339
0:45:16 (1)
339339
4Ursa Stanfel
OK Azimut
337337
5Jan Cokan
OK Komenda
332332
6Saša Žižek
OK Azimut
325325
7Silvo Babič
OK Komenda
317317
8Sandi Rajer
ind.
314314
9Igor Boncina
OK Azimut
302
0:51:03 (2)
302302
10Jan Patrick Kariž
ind.
293
0:52:12 (3)
293293
11Rok Cigoj
PD Ajdovščina
284284
12Spela Bogataj
OK Komenda
278278
13Marta Malus
OK Komenda
271271
14Karin Pust
OK Komenda
269
0:56:49 (4)
269269
15Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
265265
16Timotej Šuc
Posameznikibrez kluba
255
0:58:40 (6)
255255
17Mojca Kunc
OK Tivoli
255255
18Aleš Poljanšek
OK Azimut
255
0:58:40 (6)
255255
19Hana Mamič
PD Ajdovščina
244244
20Matej Bratož
PD Ajdovščina
227227
21Dalibor Radovan
OK Polaris
223
1:07:05 (7)
223223
22Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
221221
23Charles Nelson
OK Azimut
219
1:07:40 (8)
219219
24Zala Lozar
PD Ajdovščina
215215
25Janko Lapajne
OK Azimut
204
1:12:02 (9)
204204
26Darja Vodlan
OK Polaris
204204
27Vlado Sedej
OK Azimut
188
1:17:04 (10)
188188
28Elena Gombač Šuc
OK Komenda
182
1:18:35 (11)
182182
29Nejc Dobravec
OK Tivoli
179179
30Romana Zupan
OK Komenda
175
1:20:17 (12)
175175
31Jaka Seljak
OK Komenda
175175
32Alenka Škarabot
OK Polaris
169169
33Petra Stojan
OK Komenda
161161
34Abigael Vanessa Boncina
OK Slovenske Konjice
147
1:34:35 (13)
147147
35Tanja Mezga
OK Slovenj Gradec
134134
36Zala Serženta Seljak
OK Azimut
-0
37Emil Kacin
OK Azimut
-0


C

NImeZadnjaZL1ZL2Sk.
1Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
109109
2Florijan Kremžar
Posameznikibrez kluba
107107
3Tin Šuc
OK Komenda
101
0:41:13 (1)
101101
4Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
100100
5Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
9090
6Enej Šuc
Posameznikibrez kluba
88-88
7Neža Štor
PD Ajdovščina
8787
8Ajda Jeraj
OK Komenda
8383
9Mija Jeraj
OK Komenda
7373
10Marija Kovac
PD Ajdovščina
5353
11Tinkara Cankar
ŠOK
-0
12Brina Kölner
OK Komenda
-0
13Anže Kölner
OK Komenda
-0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda24466.30100%466.334.3%31.6%11191
2OK Polaris9719.10100%719.119.9%11.8%6472
3OK Slovenj Gradec8379.40100%379.49.3%10.5%3035
4OK Tivoli5497.80100%497.87.6%6.6%2489
5PD Ajdovščina8278.90100%278.96.8%10.5%2231
6OK Azimut10216.90100%216.96.7%13.2%2169
7Kamniški OK2916.50100%916.55.6%2.6%1833
8OK Brežice112650100%12653.9%1.3%1265
9OK Perkmandeljc16910100%6912.1%1.3%691
10ind.2303.50100%303.51.9%2.6%607
11Posameznikibrez kluba31500100%1501.4%3.9%450
12OK Slovenske Konjice11470100%1470.5%1.3%147
13Polzela100100%00%1.3%0
14ŠOK100100%00%1.3%0

Skupaj tekmovalcev: 76, neaktivnih: 0, vseh startov: 79

Točkuje se po WRE formuli za kategorijo A in po OLP formuli za kategoriji B (x 3) in C. Medsezonski oz. končni rezultati se računajo na podlagi 5 tekem.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.