Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Zimska liga 2019/2020

Zimska liga 2019/2020

A

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13Sk.
1Gregor Hvala
OK Azimut
1508
0:55:41 (1)
12181215137115085312
2Miha Škarabot
OK Polaris
88382084183410186024396
3Klemen Kenda
OK Azimut
70884173611898074281
4Jaka Piltaver
OK Brežice
1051
1:14:13 (6)
1265151710513833
5Boris Eržen
OK Polaris
327
1:43:31 (15)
8386507926069203273806
6Nejc Turk
OK Komenda
98110789927263777
7Marko Obid
OK Azimut
1283
1:04:49 (3)
81137293712833403
8Blaž Kölner
OK Komenda
1155106911623386
9Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
124710729833302
10Dušan Petrovič
OK Polaris
1019118110833283
11Valentin Eržen
OK Azimut
1283
1:04:49 (3)
97492412833181
12Matic Blaž
OK Komenda
1508
0:55:41 (1)
131515082823
13Tomaž Pust
OK Komenda
9109868822778
14Tomaž Kremžar
OK Komenda
78910229562767
15Zala Zavrl
OK Komenda
838
1:22:50 (11)
8738888382599
16Teja Tušar
OK Azimut
6068339322371
17Blaz Kolner
ind.
106010642124
18Barbara Kmetec
Kamniški OK
586331385-867272029
19Marko Dudic
OK Slovenj Gradec
81711952012
20Katja Babič
OK Komenda
931
1:19:04 (9)
10459311976
21Tina Kern
OK Komenda
9499911940
22Silvo Babič
OK Komenda
931
1:19:04 (9)
9889311919
23Karin Pust
OK Komenda
808
1:24:04 (13)
9558081763
24Luka Seljak
OK Komenda
9367931729
25Ana Pia Pogačar
OK Komenda
838
1:22:50 (11)
8238381661
26Nika Ravnikar
OK Komenda
808
1:24:04 (13)
8218081629
27Franc Malus
OK Komenda
5139461459
28Blaž Matic
OK Komenda
14461446
29Jernej Zorman
OK Komenda
12361236
30Flerin Drevenšek Mojca
Kamniški OK
1224
1:07:12 (5)
12241224
31Grègor Hvala
ind.
11961196
32Simon Stanonik
OK Azimut
-11901190
33Mark Bogataj
OK Azimut
11891189
34Žan Ravnikar
OK Komenda
11681168
35Lara Gantar
OK Azimut
1051
1:14:13 (6)
10511051
36Gregor Anderluh
OK Polaris
10511051
37Mojca Flerin
ind.
10431043
38Ievstafiev Oleksandr
ind.
990
1:16:41 (8)
990990
39Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
324666990
40Matevž Kunc
OK Tivoli
935935
41Dušan Smole
OK Polaris
916916
42Stanko Čufer
PD Ajdovščina
900900
43Oleksandr Ievstafiev
ind.
897897
44Davor Pobega
OK Tivoli
309588-897
45Tjaž Gantar
OK Azimut
895895
46Polona Jezeršek
OK Komenda
893893
47Aleš Zupan
OK Polaris
886886
48Robert Kunc
OK Tivoli
883883
49Peter Tušar
OK Azimut
876876
50Nejc Kodrič
OK Azimut
876876
51Petja Balažic
OK Slovenj Gradec
865865
52Igor Bončina
OK Azimut
-860860
53Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
850850
54Gregor Zupan
OK Komenda
850850
55Peter Vovk
ind.
843843
56Valetin Eržen
OK Azimut
833833
57Natan Maj Poženel
ind.
820820
58Gregor Pavlič
SSDAŠZ GAJA
819819
59Ales Ferenc
OK Tivoli
811811
60Matej Škarabot
OK Polaris
808808
61Miro Šalamun
OK Polaris
806806
62Mojca Foški
OK Polaris
804804
63Ana Pia Pogačar
ind.
802802
64Valter Foški
OK Polaris
776776
65Natan Maj Poženel
OK Komenda
764764
66Aljaž Černe
OK Tivoli
757757
67Natan Maj
ind.
748748
68Damjana Jerše
OK Polaris
729729
69Roman Sladič
OK Perkmandeljc
691-691
70Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
622622
71Uroš Cankar
OK Azimut
399399
72Deja Razpet
OK Azimut
399399
73Nika Poljanšek
OK Azimut
372372
74Ana Plavčak
ŠOK
327
1:43:31 (15)
327327
75Zupan Gregor
OK Komenda
-0
76Nikolina Ugrin
OK Tivoli
-0


B

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13Sk.
1Timotej Šuc
Posameznikibrez kluba
261
1:08:21 (6)
2552831892982611286
2Neža Obid
OK Azimut
228
1:17:55 (8)
2773393902281234
3Nea Eržen
OK Azimut
228
1:17:55 (8)
3163323442281220
4Jan Cokan
OK Komenda
318
0:55:32 (4)
3323613181011
5Vlado Sedej
OK Azimut
140
1:50:36 (18)
188187196103239121140950
6Anže Kölner
OK Komenda
351
0:50:32 (2)
360351711
7Tilen Zupan
OK Komenda
366327693
8Irena Hacin Kölner
OK Komenda
211
1:22:18 (10)
271185211667
9Blaž Kölner
OK Komenda
351
0:50:32 (2)
287351638
10Tina Močnik
OK Komenda
298330628
11Rok Bogataj
OK Azimut
285332617
12Božo Bizjak
OK Azimut
251133216600
13Jan Patrick Kariž
ind.
293296589
14Tomaž Pust
OK Azimut
318
0:55:32 (4)
260318578
15Luka Anderluh
OK Polaris
330240570
16Igor Boncina
OK Azimut
302250552
17Maja Obid
OK Azimut
150133251534
18Spela Bogataj
OK Komenda
278243521
19Saša Žižek
OK Azimut
325195520
20Abigael Vanessa Boncina
OK Slovenske Konjice
147212143502
21Petra Paradiž
OK Komenda
211287498
22Ana Plavčak
ŠOK
176314490
23David Sedej
OK Azimut
172
1:40:35 (12)
301172473
24Romana Zupan
OK Komenda
156
1:42:52 (16)
175136156467
25Uroš Cankar
ŠOK
327135462
26Janko Lapajne
OK Azimut
204224428
27Irena Kölner
ind.
229196425
28Janez Zavrl
OK Komenda
202200402
29Miha Korenjak
OK Komenda
399399
30Špela Majdič
OK Azimut
183180363
31Ales Ferenc
OK Tivoli
358358
32Gregor Hvala
OK Azimut
351351
33Lara Gantar
OK Azimut
339339
34Aljaž Obid
OK Azimut
339339
35Ursa Stanfel
OK Azimut
337337
36Luka Seljak
OK Komenda
324324
37Iztok Rojc
OK Polaris
324324
38Elena Gombač Šuc
OK Komenda
182140-322
39Alenka Škarabot
OK Polaris
169153322
40Vita Malus
OK Komenda
318318
41Silvo Babič
OK Komenda
317317
42Sandi Rajer
ind.
314314
43Anja Škarabot
OK Polaris
292-292
44Katarina Sedej
OK Azimut
140
1:50:36 (18)
149140289
45Rok Cigoj
PD Ajdovščina
284284
46Lana Mohorič
OK Azimut
283283
47Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
280280
48Marta Malus
OK Komenda
271271
49Karin Pust
OK Komenda
269269
50Nika Ravnikar
OK Komenda
267267
51Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
265265
52Roman Sladič
OK Perkmandeljc Trbovlje
261261
53Enej Šuc
OK Komenda
261
1:08:21 (6)
261261
54Mojca Kunc
OK Tivoli
255255
55Aleš Poljanšek
OK Azimut
255255
56Petra Stojan
OK Komenda
16192-253
57Hana Mamič
PD Ajdovščina
244244
58Marija Anderluh
OK Polaris
243243
59Andrej Korelc
OK Komenda
232232
60Matej Bratož
PD Ajdovščina
227227
61Blaž Petrovič
OK Polaris
225225
62Dalibor Radovan
OK Polaris
223223
63Primož Gantar
OK Azimut
222222
64Jana Močnik
OK Azimut
--222222
65Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
221221
66Slavljenec Soteskar
OK Polaris
220220
67Charles Nelson
OK Azimut
219219
68Gašper Petrovič
OK Polaris
216216
69Zala Lozar
PD Ajdovščina
215215
70Brina Kölner
OK Komenda
211
1:22:18 (10)
211211
71Nikolina Ugrin
OK Tivoli
-206206
72Marko Dudć
OK Slovenj Gradec
206206
73Darja Vodlan
OK Polaris
204204
74Jernej Markelj
OK Polaris
201201
75Izak Cafnik
OK Komenda
197197
76Grega Cokan
ind.
193193
77Oskar Foški
OK Polaris
192192
78Bo Žo Bizjak
ind.
192192
79Mha Škarabot
OK Polaris
190190
80Eva Šalamun
OK Polaris
189189
81Ana Maja Anderluh
OK Polaris
186186
82Tajda Razpet
OK Azimut
180180
83Nejc Dobravec
OK Tivoli
179179
84Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
179179
85Jaka Seljak
OK Komenda
175-175
86Rok Sedej
OK Azimut
172
1:40:35 (12)
172172
87Kristjan Gantar
OK Azimut
170170
88Borut Gantar
OK Azimut
170170
89Zdenko Pavlič
aŠz ssd gaja
165165
90Verena Golmajer
OK Komenda
163
1:42:46 (14)
163163
91Tamara Golmajer
OK Komenda
163
1:42:46 (14)
163163
92Lara Zupan
OK Komenda
156
1:42:52 (16)
156156
93Maja Istenič
OK Azimut
154154
94Maja Anderluh
OK Polaris
152152
95Matej Sedej
OK Azimut
146146
96Katarina Anderluh
OK Polaris
138138
97Bizjak Božo
ind.
137137
98Tanja Mezga
OK Slovenj Gradec
134134
99Damjana Gantar
OK Azimut
103103
100Stojan Petra
OK Azimut
-0


C

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13Sk.
1Enej Šuc
Posameznikibrez kluba
88-84108118398
2Brina Kölner
OK Komenda
-5213385270
3Anže Kölner
OK Komenda
-9052105247
4Tin Šuc
OK Komenda
101513729218
5Ajda Jarc
OK Komenda
508581216
6Florijan Kremžar
Posameznikibrez kluba
10799206
7Ožbej Malus
OK Komenda
11276188
8Kevin Kerčmar
OK Azimut
9568163
9Ajda Jeraj
OK Komenda
8378161
10Val Jarc
OK Komenda
9267159
11Mija Jeraj
OK Komenda
7383156
12Nika Eržen
OK Azimut
10843151
13Leila Ema Poženel
ind.
4772119
14Drejc Malus
OK Komenda
7243115
15Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
109109
16Jakob Kurinčič
OK Komenda
-104104
17Jurij Celestina
OK Azimut
103103
18Eremita Boštjan
ind.
103
0:22:33 (1)
103103
19Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
100100
20Pančur Gašper
ind.
99
0:23:16 (2)
9999
21Rok Sedej
OK Azimut
9090
22Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
9090
23Neža Štor
PD Ajdovščina
8787
24Naja Lončar
ind.
8383
25Verenain Tamara Golmajer Škerjanec
ind.
8080
26Patricija Kern
OK Komenda
7575
27Ana Čadež
OK Azimut
7575
28Florjan Kremžar
ind.
7474
29Žana Rojc
OK Polaris
7272
30Urša Rojc
OK Polaris
7171
31Timeja Prezelj
OK Azimut
7171
32Anze Obid
OK Azimut
6868
33Leila Ema Poženel
OK Komenda
6666
34Mihej Prezelj
OK Azimut
6565
35Zala Zafošnik
ind.
6262
36Mark Serjun
OK Azimut
6262
37Lara Zupan
OK Komenda
6262
38Katarina Kremžar
OK Komenda
6060
39Bizjak Beno
ind.
6060
40Urbanin Iztok Stare
ind.
5959
41Rokin Tomaž Frantar
ind.
5858
42Robi Mlakar
OK Azimut
5656
43Olgain Brina Frantar
OK Komenda
5555
44Pia Ogrinc
ind.
5353
45Marija Kovac
PD Ajdovščina
5353
46Miha Zafošnik
ind.
5050
47Piain Jakob Ogrinc
OK Komenda
4949
48Sandi Rajer
ind.
4747
49Ugrin Maja
OK Tivoli
46
0:50:18 (3)
4646
50Klara Kremžar
OK Komenda
4646
51Žiga Sedej
OK Azimut
4242
52Izabela Eržen Plavcak
ŠOK
3939
53Rok Malič
ind.
3737
54Jerca Kurinčič
OK Komenda
3434
55Staša Pančuh
OK Komenda
3131
56Lana Malič
ind.
3030
57Eržen Plavčak Izabela
ind.
2929
58Titin Matic Golmajer Škerjanec
ind.
2727
59Silva Hamberger
ind.
2727
60Matjaz Hozjan
ind.
2626
61Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
2525


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda68760.10100%760.132.9%28.7%51689
2OK Azimut57709.70100%709.725.7%24.1%40454
3OK Polaris31731.30100%731.314.4%13.1%22670
4ind.34365.80100%365.87.9%14.3%12436
5Kamniški OK321850100%21854.2%1.3%6555
6OK Tivoli12526.40100%526.44%5.1%6317
7OK Slovenj Gradec11479.80100%479.83.4%4.6%5278
8OK Brežice138330100%38332.4%0.4%3833
9PD Ajdovščina8278.90100%278.91.4%3.4%2231
10Posameznikibrez kluba36300100%6301.2%1.3%1890
11ŠOK4329.50100%329.50.8%1.7%1318
12SSDAŠZ GAJA18190100%8190.5%0.4%819
13OK Perkmandeljc16910100%6910.4%0.4%691
14OK Slovenske Konjice15020100%5020.3%0.4%502
15OK Perkmandeljc Trbovlje12610100%2610.2%0.4%261
16aŠz ssd gaja11650100%1650.1%0.4%165

Skupaj tekmovalcev: 237, neaktivnih: 0, vseh startov: 382

Točkuje se po WRE formuli za kategorijo A in po OLP formuli za kategoriji B (x 3) in C. Medsezonski oz. končni rezultati se računajo na podlagi 5 tekem.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.