SOL : 2026

SOLSSOLMTBOSmučOZL
Napredno iskanje
202620252024202320222021202020192018201720162015201420132012201120102009200820072006200520042003200220012000199919981993
M10TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Gregor Kremžar
OK Komenda
20
0:26:55 (2)
2525252095
2Oliver Mlakar
OK Azimut
25202065
3Žan Smrke
OK Komenda
25
0:13:16 (1)
25122562
4Vito Fratina
OK Komenda
2525
5Tine Ravnikar
OK Polaris
15*15
6Jaka Rojc
OK Polaris
1515
7Gal Janšek Vodovnik
OK Slovenj Gradec
0
8Gaber Štuhec
OK Slovenj Gradec
0
M12TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Andraž Škafar
Klub MOK Pohorje
25
0:23:14 (1)
2525152525115
2Nace Bačnar Tušar
OK Azimut
20202520202525115
3Enej Tratnik
OK Azimut
20
0:28:23 (2)
1515201520202095
4Filip Jerkič
PD Ajdovščina
2525
5Rene Simončič
PD Ajdovščina
1212
6Mitja Sabadin
OK Azimut
1212
7Teodor Cankar
ŠOK
–0
8Tejo Gaber Raj
OK Slovenj Gradec
0
9Jaka Ermenc
OK Slovenj Gradec
0
M14TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Aljoša Bačnar Tušar
OK Azimut
202520252025115
2Jurij Bratuša
Klub MOK Pohorje
25
0:24:05 (1)
1220252525107
3Štefan Pavlica
PD Ajdovščina
20
0:28:35 (2)
251015202520105
4Oskar Zajec
OK Slovenj Gradec
12
0:53:47 (4)
771220201271
5Žiga Sedej
OK Azimut
10
1:00:48 (5)
1015101515121067
6Urban Knavs
OK Komenda
15
0:41:56 (3)
812121547
7Luka Rožič
OK Slovenj Gradec
151530
8Lan Kurtanjek
OK Azimut
81220
9Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
10Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
11Kosta Breznik
OK Slovenj Gradec
0
12Maj Bončina
OK Komenda
0
13Tadej Ravnikar
OK Polaris
–0
14Oskar Vrtnik
OK Komenda
–0
15Enej Krahulec
OK Slovenj Gradec
0
16Mark Doles
PD Ajdovščina
0
M16TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Rok Sedej
OK Azimut
12
0:49:12 (4)
15102525252512115
2Drejc Malus
OK Komenda
25
0:38:20 (1)
72512202025102
3Matija Bratuša
Klub MOK Pohorje
20
0:41:53 (2)
202015152090
4Izidor Pavlica
PD Ajdovščina
10
0:55:45 (5)
52020151070
5Matic Kerševan
PD Ajdovščina
15
0:48:54 (3)
128127121559
6Val Jarc
OK Komenda
815102558
7Ožbej Tratnik
OK Azimut
8
0:59:17 (6)
5–102012855
8Matija Kerševan
PD Ajdovščina
6
1:24:56 (8)
10771510649
9Robi Mlakar
OK Azimut
2512845
10Anže Obid
OK Azimut
7
1:01:48 (7)
–6815736
11Anže Fajdiga
OK Komenda
5
1:39:18 (9)
10515
12Anže Tomažič
PD Ajdovščina
6*6
13Anže Jež
PD Ajdovščina
44
14Mihej Prezelj
OK Azimut
33
15Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
0
16Vidjan Lenart
OK Slovenj Gradec
0
17Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
M18TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
20
0:54:19 (2)
252520252025*20120
2Ožbej Malus
OK Komenda
25
0:51:40 (1)
15202520252525120
3David Sedej
OK Azimut
15
1:25:37 (3)
1215151015151575
4Vid Bratuša
Klub MOK Pohorje
12
1:25:48 (4)
201215121271
5Jure Uštar
OK Komenda
8
1:30:47 (6)
101215–20865
6Lev Aliamovskii
Klub MOK Pohorje
10108–28
7Lovro Kurtanjek
OK Azimut
–2020
8Beno Bizjak
OK Azimut
10
1:27:29 (5)
1010
M21ATekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Tomaž Pust
OK Komenda
20
1:13:00 (2)
1515151225202095
2Tilen Zupan
OK Komenda
25
1:10:21 (1)
2515252590
3Kristijan Bratuša
Klub MOK Pohorje
10
1:43:30 (5)
121220201074
4Erik Mikuž
OK Azimut
12
1:32:02 (4)
1010815151262
5Peter Gladek
OK Azimut
20251055
6Stašo Vobič
Klub MOK Pohorje
15
1:21:18 (3)
810–201553
7Matej Škarabot
OK Polaris
252550
8Jaka Seljak
OK Komenda
8
1:47:19 (6)
20812848
9Jure Kavčič
OK Komenda
2520–45
10Timotej Šuc
OK Komenda
71271541
11Gašper Petrovič
OK Polaris
1010
12Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
13Matjaž Draksler
ŠOK
0
M21BTekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Uroš Kostelac
OK Komenda
1525252525–115
2Boris Eržen
ŠOK
25
1:03:10 (1)
*1271515252592
3Gregor Škafar
Klub MOK Pohorje
15
1:09:16 (3)
202010201585
4Andrej Jarc
OK Komenda
20
1:08:40 (2)
2515202080
5Denis Mikuž
OK Azimut
12
1:11:42 (4)
10101212–1256
6Boštjan Bizjak
OK Azimut
10
1:16:21 (5)
615251056
7Rok Smrke
OK Komenda
8
1:18:06 (6)
1510833
8Tomaž Mlakar
OK Azimut
1271231
9Luka Kurtanjek
OK Azimut
82028
10Jan Cokan
OK Komenda
2020
11Leon Volk
OK Komenda
88
12David Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
13Klemen Kenda
OK Azimut
0
M21ETekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Luka Seljak
OK Komenda
20
1:16:36 (2)
2512252020102
2Mark Bogataj
OK Azimut
25252575
3Peter Tušar
OK Azimut
252015–60
4Matic Blaž
OK Komenda
25
1:10:31 (1)
20152560
5Jernej Zorman
OK Komenda
151520858
6Nejc Turk
OK Komenda
12
1:22:39 (4)
102061248
7Božo Bizjak
OK Azimut
10
1:35:45 (5)
81571040
8Matjaž Štanfel
OK Azimut
202040
9David Husag
Klub MOK Pohorje
1212–1236
10Primož Gantar
OK Azimut
7
1:54:05 (7)
71010734
11Gregor Hvala
OK Azimut
2525
12Jure Zmrzlikar
OK Komenda
15
1:20:12 (3)
101525
13Jošt Hadalin
OK Azimut
6
1:55:10 (8)
10616
14Jan Dovč
OK Tivoli
1515
15Maurizio Ficur
OK Komenda
8
1:46:17 (6)
6–*814
16Blaž Petrovič
OK Polaris
1212
17Rok Bogataj
OK Azimut
1212
18Borut Gantar
OK Azimut
5
2:18:44 (9)
55
19Jan Šalamun
OK Polaris
0
20Simon Stanonik
OK Azimut
0
21Franci Soklič
OK Polaris
0
22Lenart Frankovič
RJZ Velenje
*0
23Žan Luka Šumečki
RJZ Velenje
0
M35TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Sergey Churkin
OK Komenda
20
1:05:53 (2)
2025202010252020110
2Igor Gavrilov
OK Komenda
25
1:03:33 (1)
152515201025100
3Blaž Kölner
OK Komenda
12152581575
4Luka Tratnik
OK Azimut
15
1:13:45 (3)
15201271569
5Janko Bačnar
OK Azimut
1212101215861
6Ivan Boyadzhiev ml.
Klub MOK Pohorje
252550
7Matej Sedej
OK Azimut
10
1:20:56 (5)
1010871061048
8Rajko Kračun
Kamniški OK
8
1:26:16 (6)
156512846
9Janez Pretnar
Kamniški OK
25*2045
10Denis Kokelj
Kamniški OK
12
1:17:33 (4)
7671232
11Aleksei Skripko
OK Komenda
*812626
12Miran Kolman
Kamniški OK
7
1:31:50 (7)
7714
13Iztok Rojc
OK Polaris
1010
14Jaka Piltaver
OK Brežice
8–8
15Andraž Ravnikar
OK Polaris
8*8
16Aleš Zobavnik
Kamniški OK
88
17Uroš Cankar
ŠOK
77
18Nejc Močnik
OK Azimut
66
19David Čufer
PD Ajdovščina
**0
20Andrej Cimerman
OK Polaris
*0
21Uroš Burič
RJZ Velenje
0
22Bojan Lebar
Kamniški OK
0
M45TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
12251520152095
2Gregor Zupan
OK Komenda
15
1:11:34 (3)
156258251588
3Tomaž Kremžar
OK Komenda
3
1:30:30 (11)
101025206371
4Aleš Poljanšek
OK Azimut
12
1:13:08 (4)
2020151267
5Marko Obid
OK Azimut
25
1:05:41 (1)
7815102565
6Gregor Pavlič
OK Azimut
8
1:18:35 (6)
12256128865
7Bojan Jevševar
OK Brežice
20
1:09:26 (2)
*2020*2060
8Dušan Petrovič
OK Polaris
2525555
9Miha Škarabot
OK Polaris
7
1:18:51 (7)
51081512752
10Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
10
1:15:56 (5)
410712101049
11Kristjan Gantar
OK Azimut
6
1:20:26 (8)
61512877649
12Franc Malus
OK Komenda
4
1:23:28 (10)
3815710444
13Goran Nagy
OK Polaris
5
1:22:08 (9)
459
14Ivan Nagy
OK Polaris
88
15Andrej Grmovšek
Klub MOK Pohorje
*–3–3
16Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
17Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
18Robert Lapanja
OK Azimut
**0
19Tomaž Kupnik
OK Azimut
0
M55TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Jožko Jazbar
OK Azimut
25
0:50:17 (1)
2525252525252525125
2Silvij Močnik
OK Azimut
20
0:53:37 (2)
15202015*2090
3Igor Bončina
OK Komenda
12
1:10:00 (4)
20–1512101269
4Aleš Borštnik
OK Tivoli
15
1:00:57 (3)
8151287121562
5Andrej Korelc
OK Komenda
8
1:40:03 (6)
1012106156855
6Emil Kacin
OK Azimut
1210101042
7Miro Šalamun
OK Polaris
202040
8Valter Foški
OK Polaris
2015–35
9Dušan Smole
OK Polaris
7871234
10Aleš Zupan
OK Polaris
128828
11Robert Benko
OK Polaris
20525
12Silvo Babič
OK Komenda
10
1:18:48 (5)
81018
13Gregor Anderluh
OK Polaris
*1515
14Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
M65TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Stanko Čufer
PD Ajdovščina
12
1:16:23 (4)
252525*2512112
2Cesare Tarabocchia
OK Azimut
2525202595
3Vlado Sedej
OK Azimut
10
1:39:42 (5)
151212207201079
4Ivo Kete
PD Ajdovščina
25
1:01:58 (1)
20202565
5Dalibor Radovan
OK Polaris
20
1:08:22 (2)
1515152065
6Charles Nelson
OK Azimut
15
1:12:15 (3)
1520101560
7Janko Lapajne
OK Azimut
8
1:51:02 (6)
121012812854
8Zdenko Pavlič
OK Azimut
7
1:57:16 (7)
81010815751
9Ivan Boyadzhiev
Klub MOK Pohorje
102030
10Roman Sladič
ŠOK
0
Ž12TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Tara Grmovšek
Klub MOK Pohorje
15
0:28:12 (3)
2525252515115
2Ida Antonija Raj
OK Slovenj Gradec
25
0:25:07 (1)
2020252590
3Ula Kostelac
OK Komenda
10101525202090
4Neža Jarc
OK Komenda
12
0:31:14 (4)
151520201282
5Izabela Eržen
ŠOK
20
0:27:22 (2)
1271220152079
6Ela Kostelac
OK Komenda
–8152548
7Karla Lapanja
OK Azimut
81220
8Nina Rupnik
PD Ajdovščina
77
9Nina Cigoj
PD Ajdovščina
66
10Sofija Fratina
OK Komenda
0
Ž14TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Vianez Bončina
OK Komenda
20
0:40:30 (2)
201525122520105
2Zana Jazbar
OK Azimut
15
1:03:45 (3)
101220121525201595
3Lana Strgar
OK Komenda
25
0:39:45 (1)
12102010102577
4Špela Mlakar
OK Azimut
25252575
5Timeja Prezelj
OK Azimut
1515201262
6Klara Smrke
OK Komenda
25201560
7Žana Vodopija
OK Azimut
–201535
8Zarja Cigoj
PD Ajdovščina
12
1:27:50 (4)
71219
9Urša Rojc
OK Polaris
1515
10Manca Pahor
OK Komenda
1212
11Marja Nagy
OK Polaris
88
12Polona Kravos
PD Ajdovščina
–0
Ž16TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Ema Škafar
Klub MOK Pohorje
25
0:46:24 (1)
2525252525125
2Eva Rebernak
Klub MOK Pohorje
2020202080
3Julija Bizjak
OK Azimut
20
0:47:13 (2)
*25252070
4Sofia Jerkič
PD Ajdovščina
2525
5Žana Rojc
OK Polaris
2020
6Evgenija Shcheglova
OK Komenda
–1515
7Tinkara Cankar
ŠOK
*0
8Žana Jež
PD Ajdovščina
0
Ž18TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Brina Gantar
OK Azimut
25
1:17:31 (1)
2520252025252525125
2Ajda Jarc
OK Komenda
20
1:56:42 (2)
20252025202020110
3Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
15201247
4Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
15*151545
5Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
1212
6Vilina Lenart
OK Slovenj Gradec
1010
7Sara Poljanšek
OK Azimut
0
Ž21ATekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Monika Ravnikar
OK Komenda
25
1:09:02 (1)
1525202525110
2Nika Poljanšek
OK Azimut
20252570
3Anja Slapničar
RJZ Velenje
2525
4Karin Pust
OK Komenda
2525
5Laura Adam
OK Komenda
20
1:27:21 (2)
2020
6Anja Škarabot
OK Polaris
0
Ž21BTekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Alenka Bratuša
Klub MOK Pohorje
25
0:42:27 (1)
1525152525105
2Katarina Sedej
OK Azimut
2015201020208–95
3Tina Tušar
OK Azimut
127825152585
4Anja Pogačar Kostelac
OK Komenda
254108152583
5Marjanca Poljanšek
OK Azimut
1012202062
6Urša Smrke
OK Komenda
25151050
7Marta Malus
OK Komenda
12
1:57:22 (4)
–712151246
8Maja Obid
OK Azimut
7*1212*12–43
9Klavdija Prezelj
OK Azimut
6612630
10Elena Gombač Šuc
OK Komenda
2020
11Lara Zupan
OK Komenda
20
1:04:07 (2)
2020
12Maja Istenič
OK Azimut
81018
13Tanja Mezga
OK Slovenj Gradec
557–17
14Simona Strgar
OK Komenda
15
1:48:30 (3)
1515
15Tanja Kmetec
Kamniški OK
88
16Petra Kalan
ŠOK
0
17Alja Draksler
ŠOK
0
18Katka Šoster
OK Slovenj Gradec
0
19Vesna Zajc Mlakar
OK Azimut
0
20Anja Tomažič
PD Ajdovščina
*0
Ž21ETekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25252025252525125
2Neža Obid
OK Azimut
25
1:08:52 (1)
152025202025110
3Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
20
1:18:53 (2)
1010152020152090
4Lara Gantar
OK Azimut
12
2:40:54 (4)
712151512–1266
5Nika Eržen
OK Azimut
15
1:42:36 (3)
812*10**1545
6Ana Pia Pogačar
OK Komenda
12810838
7Nea Eržen
OK Azimut
20–1232
8Katja Babič
OK Komenda
1515
9Tajda Golja
OK Polaris
1515
10Zala Zavrl
OK Komenda
7815
11Deja Razpet
OK Azimut
1212
12Brina Foški
OK Polaris
0
13Nuša Jeram Ritonja
OK Azimut
0
14Teja Tušar
OK Azimut
0
15Manja Leban
OK Azimut
0
16Zala Serženta Seljak
OK Azimut
0
17Nika Ravnikar
OK Komenda
0
Ž35TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
25
0:58:56 (1)
12252025252525125
2Martina Jarc
OK Komenda
1525252085
3Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
20121215201582
4Nika Zavašnik
OK Komenda
252012–57
5Clizia Zambiasi
OK Slovenj Gradec
15202055
6Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
20
1:06:28 (2)
1082038
7Abigael Vanessa Boncina
OK Komenda
15
1:24:24 (3)
8151538
8Barbara Kmetec
Kamniški OK
15101035
9Urša Štanfel
OK Azimut
1010
10Anica Hribar
OK Brežice
****0
11Maja Cankar
ŠOK
*0
Ž45TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Irena Hacin Kölner
OK Komenda
20
0:59:08 (2)
1225251225252020120
2Ana Plavčak
ŠOK
15
1:01:04 (3)
152025202015100
3Tanja Grmovšek
Klub MOK Pohorje
25
0:55:50 (1)
251576252597
4Romana Zupan
OK Komenda
8
1:10:48 (6)
201210101515872
5Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
12
1:01:19 (4)
620451571260
6Katja Kalan Uštar
OK Komenda
10
1:06:31 (5)
2488128121050
7Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
10871210–47
8Damjana Gantar
OK Azimut
555208–846
9Saša Žižek
OK Azimut
7153510542
10Petra Pust
OK Komenda
6
1:31:46 (8)
33122107638
11Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
7
1:11:33 (7)
1046727
12Valentina Pavlica
PD Ajdovščina
4
1:45:01 (10)
16674427
13Darja Čufer
PD Ajdovščina
415524
14Maja Prosen
OK Komenda
8614
15Mojca Foški
OK Polaris
7613
16Alenka Škarabot
OK Polaris
5
1:39:53 (9)
14510
17Marija Anderluh
OK Polaris
44
18Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
3
1:45:23 (11)
33
19Lidija Benigar
Kamniški OK
0
20Damjana Jerše
OK Polaris
0
21Darja Vodlan
OK Polaris
*0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda7155.8395.8%58.333.9%25%3962
2OK Azimut7947.11087.3%53.931.8%27.8%3717
3Klub MOK Pohorje1774.40100%74.410.8%6%1264
4OK Slovenj Gradec2921.91451.7%42.45.4%10.2%636
5PD Ajdovščina2129.3290.5%32.45.3%7.4%615
6OK Polaris3317.3584.8%20.44.9%11.6%571
7Kamniški OK1132.7281.8%403.1%3.9%360
8ŠOK1125.3463.6%39.72.4%3.9%278
9OK Tivoli367.30100%67.31.7%1.1%202
10OK Brežice322.70100%22.70.6%1.1%68
11RJZ Velenje46.3250%12.50.2%1.4%25
12OK Slovenske Konjice2020%0%0.7%0

Udeležba po tekmah

SOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8
1471361111188296103122

Skupaj tekmovalcev: 284, neaktivnih: 44, vseh startov: 915

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak “*” pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak “-” pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite morebitne napake ali imate pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.