MTBO SOL : 2026

SOLSSOLMTBOSmučOZL
Napredno iskanje
202620252024202320222021202020192018201720162015201420132012201120102009200820072006200520042003200220012000199919981993
M10TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Gal Janšek Vodovnik
OK Slovenj Gradec
252550
2Žan Smrke
OK Komenda
25
0:32:49 (1)
–252550
3Gaber Štuhec
OK Slovenj Gradec
0
M14TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Luka Rožič
OK Slovenj Gradec
20
0:47:18 (2)
252525*2095
2Oskar Zajec
OK Slovenj Gradec
15
0:49:43 (3)
2020201575
3Štefan Pavlica
PD Ajdovščina
25
0:31:59 (1)
252550
4Jaka Ermenc
OK Slovenj Gradec
1515
5Tejo Gaber Raj
OK Slovenj Gradec
0
6Kosta Breznik
OK Slovenj Gradec
0
7Enej Krahulec
OK Slovenj Gradec
0
M16TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
25
0:33:56 (1)
252520202525100
2Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
25252575
3Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
2020
4Izidor Pavlica
PD Ajdovščina
20–20
5Anže Kölner
OK Komenda
0
6Rok Sedej
OK Azimut
0
7Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
0
8Vidjan Lenart
OK Slovenj Gradec
0
M18TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Jure Uštar
OK Komenda
25
1:02:42 (1)
25*2525252525100
2Beno Bizjak
OK Azimut
0
M21TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
252512252095
2Jan Šalamun
OK Polaris
20
1:10:27 (2)
20201520252085
3Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
25
1:00:22 (1)
25252575
4Boris Bauman
OK Slovenj Gradec
15
1:15:01 (3)
–15151545
5Blaž Petrovič
OK Polaris
201030
6Jaka Cesar
OK Slovenj Gradec
12820
7Franci Soklič
OK Polaris
12
1:33:39 (4)
1212
8Gašper Petrovič
OK Polaris
**0
9Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
10Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
**0
11Iztok Vidovič
OK Slovenj Gradec
0
12Matic Blaž
OK Komenda
0
13Simon Stanonik
OK Azimut
0
14Marko Zanoškar
OK Slovenj Gradec
0
15Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
16Božo Bizjak
OK Azimut
0
17Uroš Cankar
ŠOK
0
M40TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
25
1:00:55 (1)
252525*25100
2Dušan Petrovič
OK Polaris
1225252082
3David Andrejc
OK Slovenj Gradec
1512152062
4Marko Obid
OK Azimut
15
1:09:01 (3)
12201547
5Valter Foški
OK Polaris
71512842
6Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
2020*40
7Miro Šalamun
OK Polaris
–158–1538
8Gregor Zupan
OK Komenda
10101535
9Andrej Jarc
OK Komenda
62531
10Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
20
1:02:43 (2)
102030
11Boris Eržen
ŠOK
10
1:39:37 (5)
8–121030
12Miha Škarabot
OK Polaris
–12810–30
13Iztok Rojc
OK Polaris
2020
14Egon Pavlica
PD Ajdovščina
8
1:58:30 (6)
10818
15Rok Smrke
OK Komenda
12
1:28:19 (4)
–*1212
16Jožko Jazbar
OK Azimut
0
17Matej Sedej
OK Azimut
0
18Aleš Poljanšek
OK Azimut
0
19Blaž Kölner
OK Komenda
0
20Aleksei Skripko
OK Komenda
0
M60TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Stanko Čufer
PD Ajdovščina
25
0:55:20 (1)
252550
2Hinko Andrejc
OK Slovenj Gradec
20
1:13:40 (2)
–252045
3Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
–202545
4Ivo Kete
PD Ajdovščina
2020
MBTekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Tomaž Pust
OK Komenda
252025*70
2Boštjan Bizjak
OK Azimut
25
1:36:57 (1)
252550
3Timotej Šuc
OK Komenda
202040
4Igor Bončina
OK Komenda
152035
5Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
2525
Ž14TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Ida Antonija Raj
OK Slovenj Gradec
25
0:44:12 (1)
25252525100
2Vianez Bončina
OK Komenda
20
1:09:39 (2)
20252065
3Izabela Eržen
ŠOK
15
1:39:10 (3)
251540
4Klara Smrke
OK Komenda
2020
Ž16TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
25202570
2Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
2025*45
3Vilina Lenart
OK Slovenj Gradec
1515
4Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
0
5Julija Bizjak
OK Azimut
0
Ž18TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
0
2Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
0
3Ajda Jarc
OK Komenda
*0
Ž21TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
15
1:15:30 (3)
252520251595
2Clizia Zambiasi
OK Slovenj Gradec
25
1:12:15 (1)
1225152577
3Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
12
1:17:30 (4)
–15251252
4Neža Obid
OK Azimut
10
1:26:38 (5)
20201050
5Katka Šoster
OK Slovenj Gradec
151227
6Anja Slapničar
RJZ Velenje
20
1:13:18 (2)
2020
7Neža Gnezda
OK Azimut
–2020
8Nuša Jeram Ritonja
OK Azimut
0
Ž40TekmovalecZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Nika Zavašnik
OK Komenda
25
0:50:04 (1)
25252525100
2Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
202520152590
3Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:53:31 (2)
1512122059
4Barbara Kmetec
Kamniški OK
12
1:03:37 (4)
2520––1257
5Katja Kalan Uštar
OK Komenda
123101520–57
6Ana Plavčak
ŠOK
8
1:24:04 (6)
158831
7Mojca Foški
OK Polaris
102030
8Tanja Mezga
OK Slovenj Gradec
15*51030
9Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
8–2028
10Romana Zupan
OK Komenda
571527
11Urša Smrke
OK Komenda
10
1:21:56 (5)
61016
12Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
15
1:03:07 (3)
1515
13Martina Jarc
OK Komenda
1515
14Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
4610
15Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
77
16Maja Obid
OK Azimut
*0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Slovenj Gradec4337.61272.1%52.149.3%42.2%1615
2OK Komenda2132576.2%42.120.5%20.6%673
3OK Polaris1036.90100%36.911.3%9.8%369
4OK Azimut1411.9935.7%33.45.1%13.7%167
5Kamniški OK3530100%534.9%2.9%159
6PD Ajdovščina531.60100%31.64.8%4.9%158
7ŠOK425.3175%33.73.1%3.9%101
8RJZ Velenje1200100%200.6%1%20
9OK Tivoli1150100%150.5%1%15

Udeležba po tekmah

SOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7
13225144262538

Skupaj tekmovalcev: 102, neaktivnih: 27, vseh startov: 219

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak “*” pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak “-” pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite morebitne napake ali imate pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.