Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Novice

Novice

Novo vodstvo OZS

OZS, sreda, 23. 1. 2013

Na včerajšnjem občnem zboru OZS je bilo izvoljeno novo vodstvo OZS.

  • Predsednik: Vladimir Sedej (OK Azimut)
  • Podpredsednik: Dušan Petrovič (OK Polaris)
  • Tajnik: Klemen Kenda (OK Azimut)
  • Blagajnik: Irma Pretnar (OK Azimut)
     
  • Tekmovalno-sodniška komisija: Ana Pribaković Borštnik in Andrej Borštnik (OK Tivoli)
  • Trenersko-izobraževalna komisija: Dušan Petrovič (OK Polaris)
  • Komisija za karte: Daniel Lebar (OK Slovenske Konjice)
  • Komisija za šolska tekmovanja: Aleš Ferenc (OK Tivoli)
    • Koordinator za študentska tekmovanja: Eneja Osterman (OK Polaris)
  • Selektor članske reprezentance OT: Andraž Hribar (OK Brežice)
  • Selektor mladinske reprezentance OT: Klemen Kenda (OK Azimut)
  • Komisija za MTB-O: Grega Raj (OK Slovenj Gradec)
  • Komisija za Pre-O:  Krešo Keresteš (OK Trzin)
  • Komisija za Ski-O: Iztok Rojc (OK Polaris)
     
  • Predstavnik v OKS: Vladimir Sedej (OK Azimut)
  • Gospodar (skrbnik opreme): Janez Pretnar (OK Azimut)
  • Urednik spletne strani: Andrej Borštnik (OK Tivoli)
Izvoljeni so bili tudi člani IO OZS. IO zaradi povečanega števila klubov ne vsebuje več članov vseh klubov. Vsi člani bodo sicer sprejeti na obveščevalno listo IO OZS (prosim, da uredniku spletnih strani pošljete ustrezne elektronske naslove in da poskrbite za potrditev članstva na listi).
  • 1. član: Vladimir Sedej (OK Azimut) 
  • 2. član: Dušan Petrovič (OK Polaris)
  • 3. član: Klemen Kenda (OK Azimut)
  • 4. član: Irma Pretnar (OK Azimut)
  • 5. član: Ana Pribaković Borštnik (OK Tivoli)
  • 6. član: Daniel Lebar (OK Slovenske Konjice)
  • 7. član: Aleš Ferenc (OK Tivoli)
  • 8. član: Grega Raj (OK Slovenj Gradec)
  • 9. član: Krešo Keresteš (OK Trzin)
  • 10. član: Andraž Hribar (OK Brežice)
  • 11. član: Roman Sladič (OK Perkmandeljc)
  • 12. član: Uroš Burič (RJZ Velenje)
  • 13. član: Nejc Zorman (OK Komenda)

Nadzorni odbor:

  • Silvij Močnik (OK Azimut)
  • Nataša Matičič Aljančič (OK Komenda)
  • Bojan Jevševar (OK Brežice)

Disciplinsko sodišče:

  • Aleš Poljanšek (OK Azimut)
  • Roman Sladič (OK Perkmandeljc)
  • Miha Škarabot (OK Polaris)

Dodatna člana DS:

  • Krešo Keresteš (OK Trzin)
  • Boštjan Bohinc (OK Komenda)

 

 


Seznam novic

Koladar ZL4. 11. 2019
Bilten DP mešane štafete18. 10. 2019
Bilten za SOL 84. 10. 2019
Vabljeni na SOL828. 9. 2019
DP srednje 20196. 9. 2019
Cerkno Cup 20193. 8. 2019
DP Sprint 201931. 5. 2019
Bilten SSOL 4, Tolmin10. 5. 2019
Stalne proge8. 5. 2019
Bilten SOL 410. 4. 2019

Stran: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018