Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL 9, DP Srednje (nedelja, 5. 10. 2014)

Organizator: Mariborski orientacijski klub
Kraj: Hrastovec
Tip: DP
Razdalja: srednja
Sodnik: Daniel Lebar

E-mail: boris.bauman@rogac.si
Startna lista: povezava

Razpis

 

 

Bilten:

povezava do biltena

 


 

Informacije:  boris.bauman@rogac.si 040/673167

 

Datum: 5. Oktober, 2014

 

Organizator: Mariborski orientacijski klub

 

Vodja tekmovanja: Boris Bauman

 

Traser: Ivan Boyadzhiev ml. in Ilian Dyankov

 

Sodnik: Daniel Lebar

 

Tip tekmovanja: srednje proge

 

Lokacija: Hrastovec pri Lenartu, oznake od odcepa na glavni cesti Maribor-Lenart (449)

 

Časovnica: prvi štart 11:00, razglasitev predvidoma ob 14:00.

 

Karta: Hrastovec, IOF, 2014, 1:10000, 

Teren: Kontinentalni teren s kančkom kraškega reliefa. Gozd je večinoma hitro prehoden, mestoma je podrast visoka, kar ovira prehodnost in vidljivost. 

Kategorije: 

DP srednje proge: MŽ12, M16, M18, M20, M21, M35, 

M45,  Ž16, Ž18, Ž20, Ž21, Ž35 

ostale: MŽ10, M21A, Začetniki, Rekreativna

 

Prijave: www.orienteeringonline.net 

 

Štartnine: Do 30.09.2014: 10EUR razen za začetnike, MŽ10, M/Ž16, M/Ž18 in M/Ž20. Za te kategorije je  štartnina 5EUR. 

 

Opozorilo: Tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost in s prijavo na tekmovanje potrjujejo, da se s tem strinjajo.

Karta: Hrastovec

Standard: ISOM
št. karte: 205
Lastnik: Orientacijski klub Brežice
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Jan Drbal, Osvald Kozak, Zdenek Sokolar, Daniel Lebar
Merilo: 1:10000
Stanje: V.2010
Površina: 3.9km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija