Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL 6 (sobota, 14. 12. 2013)

Organizator: ToPo Team
Kraj: Ljubljana (okolica)
Tip: regionalna
Razdalja: srednja

Razpis

 

Razpis

 

Organizator: ToPo team

Kraj: Domžale Tip: regionalna Razdalja: srednja

E-mail: cesnik.jure@gmail.com

Datum: sobota, 14.12.2013 Kraj: Domžale

Tip tekmovanja: orientacijski tek, zimska liga

 

Vodja tekmovanja: ToPo team

Traserja: Žiga Brenčič in Jure Česnik

Karta: Domžale vzhod

Prvi start: 11:00 pri OŠ Domžale - google maps

Ker je pri OŠ omejeno število parkirnih mest, lahko parkirate pri nakupovalnem središču, ki je oddaljeno 5min hoje do šole. Mesto parkiranja - google maps.

Kategorije in proge:

A približno 5 km;

B približno 3 km;

C približno 1,5 km

Prijave preko OrienteeringOnline ali preko e-maila na cesnik.jure@gmail.com, do četrtka 12.12.2013. Vpišite tudi številko SI čipa!

Štartnina: 3 EUR

Prijave po roku bodo možne samo do zapolnitve prostih mest.

Štartna lista bo objavljena v petek zvečer.

Uporabljen bo SportIdent sistem. Ne pozabite pripisati številke SI čipa pri prijavi. Možna bo izposoja čipov 2 € na izposojo.

Vsi tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost.

 

 

Karta: Domžale vzhod

Standard: ISOM
št. karte: 174
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Dušan Petrovič, Andraž Ravnikar, Daniel Lebar
Merilo: 1:10000
Stanje: IX. 2007
Površina: 2.02km2

Kot pove že ime, prikazuje karta vzhodni del Domžal, celoten Šumberk in območje do avtoceste na obeh straneh Kamniške Bistrice. Območje Šumberka je v večjem merilu prikazano tudi na istoimenski karti št. 175, medtem ko področje na desnem bregu Kam. Bistrice (južno od Kopališke ceste) pokriva karta št. 176 Športni park Domžale (v ISSOM standardu).


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

januar

sobota, 29. 1. 2022
SkiO usposabljanje in SOL 2 sobota ali nedelja - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
glede na snežne razmere

februar

nedelja, 6. 2. 2022
ZL5 (Sračja dolina) - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 12. 2. 2022
ZL 4 Skrajšane dolge proge Traške dobrave - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka

marec

sobota, 12. 3. 2022
SOL1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kazlje
sobota, 12. 3. 2022
Lipica TrailO 2022 - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 26. 3. 2022
SSOL4 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
sobota, 26. 3. 2022
SOL2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

sobota, 9. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 10. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 23. 4. 2022
SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 23. 4. 2022
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jurčkova Dobrava
nedelja, 24. 4. 2022
SOL4, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

maj

sobota, 14. 5. 2022
SOL5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 15. 5. 2022
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
torek, 24. 5. 2022
ETOC 2022, EP v PreO - PreO
Finska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lohja, Finska
nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri ali Spodnja Idrija

junij

sobota, 18. 6. 2022
WTOC 2022, SP v PreO - PreO
Poljska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jelenia Góra, Poljska

avgust

petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup prolog - DAN 1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

sobota, 10. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 11. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin