Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL 17 - zaključek lige (nedelja, 16. 3. 2014)

Organizator: Planinsko društvo Ajdovščina
Kraj: OŠ Dobravlje
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
Startna lista: povezava

Razpis

ZIMSKA LIGA 1   srednja  DOBRAVLJE 16.03.2014   10:00h

Organizator: OŠ Dobravlje
Vodja tekmovanja: Marija Kovač
Traser: Ivo Kete
Rezultati: David Čufer
Karta: Kukanje, M=1:7500, stanje 2013

Zbirališče: šola Dobravlje, SZ stran
Luogo di riunione: scuola Dobravlje (NW parte)

Prvi start: 10:00
La prima partenza: 10:00

Start je od šole oddaljen: 700m
La partenza e   700m  lontano dalla scuola

Kategorije:
 A  4,6 km
 B  3,9 km
 C  2,4 km
 družinska-famiglia 3,1 km

Trasa družinska: 1/4 asfalt, 1/4 kolovozi in steze, 1/4 travniki, 1/4 gmajna


 
 Startnina:5€    izposoja SI:1,5€
 
Predprijave do petka 14. 03. 2014 -ime, priimek, klub, kategorija, SI
david.cufr@hotmail.com
Notifizie fino a venerdi.
V predprijavah lahko navedete željo, približno kdaj želite startati.

Merjenje časov: SI

Družinska kategorija dobi karte za vse člane.
Mikrolokacije: na kartah in lističih

Pravila:
Tekmovanje poteka v skladu s tekmovalnim pravilnikom OZS.
Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu.
Vsak tekmovalcev tekmuje na lastno odgovornost.

Razglasitev rezultatov: Predvidoma ob 13:00

 

Karta: Kukanje

Standard: ISOM
št. karte: 204
Lastnik: OZS in OŠ Dobravlje
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Zdenek Sokolar, Jan Drbal, Robert Miček, Daniel Lebar
Merilo: 1:7500
Stanje: XII.2009
Površina: 1.13km2

Povečana karta Mišje brdo (2008) - št.199.

2014 - še dodatno povečanje karte na sevenem delu; risal Ivo Kate


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

ponedeljek, 12. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija