Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOM 2014 (sobota, 18. 10. 2014)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Dutovlje (pri OŠ)
Tip: regionalna
Razdalja: ultra dolga

Razpis

Vrsta tekmovanja:
Slovenski orientacijski maraton
Tekmovalni center:
Prireditveni prostor v vasi Dutovlje (ob OŠ Dutovlje).
Oznake bodo postavljene iz ceste Dutovlje-Štanjel.
Datum:
Sobota, 18. 10. 2014
Organizator:
Orientacijski klub Polaris
Vodja tekmovanja:
Valter Foški
Traser:
Valter Foški
Štart (skupinski):
SOM dolga: 8:30
SOM kratka: 9:15
Karta:
DTK25 in
Kazlje, 1 :10 000, E 5 m, ISOM, stanje 2014.
Vrsta terena:
Kraški teren, delno odprt, za Kras malo kamnit, vinogradi
Kontrolni sistem:
Sport Ident
Možna je izposoja SI čipa za 2 €.
Kategorije:
SOM dolga (cca. 22 km), SOM kratka (cca. 15 km)
Tekmuje se v parih (vsak tekmovalec mora imeti SI čip), ob prijavi navedite še ime ekipe oz. para.
Prijave:
Do 16. 10. 2014 na http://www.orienteeringonline.net/ .
Štartnina:
20 €/par, v štartnini je vključen topel obrok.
Razglasitev rezultatov:
Takoj po prihodu zadostne večine tekmovalcev v cilj.
Dodatne informacije:
vfoski@gmail.com ali 041-426-400
Opozorilo:
Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce!
Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Karta: Kazlje - Tomaj

Standard: ISOM
št. karte: 253
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Ivan Nagy, Tibor Erdelyi
Merilo: 1:10000
Stanje: III.2014
Površina: 3.14km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

sobota, 18. 12. 2021
SSOL2 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Fužine

januar

nedelja, 23. 1. 2022
SSOL3 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina

marec

nedelja, 13. 3. 2022
SOL1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobravlje/Kazlje
sobota, 26. 3. 2022
SSOL4 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
sobota, 26. 3. 2022
SOL2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

sobota, 23. 4. 2022
SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 23. 4. 2022
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jurčkova Dobrava
nedelja, 24. 4. 2022
SOL4, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

maj

sobota, 14. 5. 2022
SOL5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 15. 5. 2022
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6, DP - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri ali Spodnja Idrija

julij

petek, 1. 7. 2022
SP v Pre-O - srednja
Češka orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zákupy, Češka

avgust

torek, 2. 8. 2022
EP v Pre-O - PreO
Finska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Turku, Finska
petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup prolog - DAN 1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin