Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL 7 - Pokal Podgorja (sobota, 13. 12. 2014)

Organizator: Orientacijski klub Komenda
Kraj: Komenda
Tip: regionalna
Razdalja: dolga
Startna lista: povezava

Razpis

ZL 7 – POKAL PODGORJA

Organizator: OK Komenda (mladinci)

Datum: sobota, 13.12.2014

Vodja tekmovanja: Monika Ravnikar

Zbirališče: Športni park Podgorje https://www.google.si/maps/@46.2143299,14.5808818,309m/data=!3m1!1e3!5m1!1e4

Karta: Komeraški boršt

Prvi štart: 10:00

Prijave: do četrtka, 11.12.2014 na http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=1955 ali prek elektronske pošte orienteering.komenda@gmail.com (v tem primeru je štartnina višja za 1€)

Po tem datumu so prijave možne v primeru prostih mest in 1€ višji štartnini

Sistem potrjevanja prisotnosti na KT: Sportident

Možna izposoja čipa (1.5€)

Kategorije:

·         A 7.4 km (19 KT)

·         B 3.7km (12 KT)

·         C 1.9km (8 KT)

·         DRUŽINSKA 1.3 km (5 KT)

Štartnina:

·         5€ za A in B

·         3€ za C

·         Družinska brezplačno

S štartnino mladinci zbiramo sredstva za pot na svetovno šolsko prvenstvo v Turčiji. Veseli bomo tudi prostovoljnih prispevkov.

Nagrade: za prve tri v vsaki kategoriji. Vsi udeleženci družinske proge prejmejo nagrado.

 

VSAK TEKMOVALEC TEKMUJE NA LASTNO ODGOVORNOST!!

 

Karta: Kriški grad II

Standard: ISOM
št. karte: 190
Lastnik: Orientacijski klub Komenda
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović, Slavko Asak, Andreja Anžur
Merilo: 1:10000
Stanje: V. 2008
Površina: 2.2km2

Delno reambulirana in nekoliko razširjena karta št. 119 iz leta 2003. Karta predstavlja vzhodni del večje in starejše karte Gora pri Komendi (karta št.118).


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

ponedeljek, 12. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija