Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SPOL8, DP TempO 2015 (nedelja, 18. 10. 2015)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Idrija
Tip: DP
Razdalja: TempO

Razpis

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Idrija
Tip: TempO
Razpis

Vrsta tekmovanja: TempO,SPOL8,DP,CIS

Kraj tekmovanja: Idrija

Vodja tekmovanja:Emil Kacin

Traser: Emil Kacin



Karta:Idrija  , ISSOM, E=5m, merilo 1:4000 ,VII 2014



Tekmovalni center:Mestni trg-Idrija



Start: od 11.00 do12.30 brez startne liste



Kategorije: TrailO Elite, TrailO APrijave:
orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=2445

Rok za prijave:15.10.2015,TUDI NA DAN TEKMOVANJA DO 12.00


Opozorila: Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!





Organizer: Orienteering club Azimut
Location: Idrija
Tip: Tempo
Call

Type of competition: Tempo, SPOL8, DP, CIS

Place of competition: Idrija

Event manager: Emil Kacin

Traser Emil Kacin



Map: Idrija, ISSOM, E = 5m, scale 1: 4000 VII 2014



Competition center: City Square-Idrija



Start: 11.00 do12.30 without start list



Categories: TrailO Elite, TrailO APrijave:
orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=2445

Deadline for applications: 10/15/2015, ALSO AT THE EVENT 12.00


Notes: The organizer does not assume any responsibility for the competitors! Each competitor competes at your own risk!

Karta: Idrija

Standard: ISSOM
št. karte: 258
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Zdenek Sokolar, Cesare Tarabocchia, Krešo Keresteš
Merilo: 1:4000
Stanje: IX.2015
Površina: 0.8km2

Reambulirani in združena karta Mesto Idrija (D. Lebar in Z. Sokolar - 2004 - št.125) in neevidentirana karta območja Mejce (C.Tarabocchia - 2010). Karto je 2015 reambuliral Janko Lapajne.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija