Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Slovenia in 3 days - Pokal Slovenije (petek, 5. 6. 2015)

Organizator: Orientacijski klub Tivoli
Kraj:
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
WWW: http://slo3days.si/sl/content/pokal-slovenije

Razpis

povezava

Karta: Tivoli

Standard: ISSOM
št. karte: 256
Lastnik: Orientacijski klub Tivoli
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović, Daniel Lebar
Merilo: 1:5000
Stanje: VI.2014
Površina: 0.51km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

sobota, 7. 12. 2019
SSOL 1 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 15. 12. 2019
ZL3 - Kladje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podlanišče
sobota, 21. 12. 2019
ZL 4 Otvoritev stalne proge - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podboršt
nedelja, 22. 12. 2019
ZL 5 Božično presenečenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komendska Dobrava
sobota, 28. 12. 2019
Ski SOL 1 / ZL - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokljuka

januar

nedelja, 5. 1. 2020
ZL - rogaining - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka

april

petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 30. 5. 2020
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem