Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Šprint SOL 3 (nedelja, 31. 1. 2016)

Organizator: Planinsko društvo Ajdovščina
Kraj: Ajdovščina
Tip: SOL
Razdalja: sprint
Sodnik: Silvij Močnik

E-mail: david.cufr@hotmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

 

Vodja tekmovanja:     Marija Kovač

Traser:   Daniel Lebar, Stanko Čufer, Ivo Kete

Teren:     Pretežno starejši del mesta

Tekmovalni center:    OŠ Šturje

OBVESTILO: na štartno/ciljnem prostoru bo tekmovalcem omogočeno:

- da pred startom odložijo osebno opremo

- da počakajo  v pokritem prostoru v primeru dežja

 

PROGA OD TOČKE "100" DO TOČKE "FINISH" POTEKA PO PLOČNIKU IN

NI OZNAČENA S TRAKOVI.



Prijave:   http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=2651

               do 29.1.2016

               ali david.cufr@hotmail.com

Prijave in spremembe možne tudi na dan tekmovanja

Prvi štart:  11:30h

Kategorija  dolžina proge (km) št.kontrol
MŽ10   1,4 10 
M12, Ž12   1,9 14
M16, Ž16, Ž45  3,1 19
M21         3,7 28
Ž21, Ž18, OPEN  3,2 21
M18, M35   3,5 22
M50, Ž35    3,0 18
Družinska, začetniki 2,6 19

 

Karte so natisnjene na vodoodpornem papirju.


STARTNINA:                  5    -   MŽ10 do vključno MŽ18,  open  in družinska

                                           10   -  vsi ostali         

                                            Začetniška brezplačno 

MERJENJE ČASA:         SportIdentAir, izposoja naprstnika Air vključena v startnino, kdor

                                            želi , lahko  uporablja tudi svoj (klasičen) naprstni čip,  vendar na

                                            to opozori ob prijavi.

                                            Za uporabo naprstnika Air mora vsak tekmovalec imeti svoj  

                                            pašček.

                                            Začetniki, družinska, open in  prijavljeni po izteku roka bodo  

                                           uporabljali navaden čip

OBVESTILA:                  Opisi kontrol (mikrolokacije) bodo na voljo v tekmovalnem centru,

                                           na startu in natisnjene na kartah.

                                           Po prihodu na cilj se karte poberejo in razdelijo šele po odhodu

                                           vseh tekmovalcev na progo.

                                           Podelitev bo predvidoma ob 13:30h

                                           Po končanem tekmovanju vas bodo v tekmovalnem centru čakali 

                                           topli napitki in prigrizek.

OPOZORILO:              Gibanje po Ajdovščini pred tekmovanjem ni dovoljeno.

                                      Tekmovanje poteka  po urbanem okolju, ki ni zaprto za promet.

                                      Obvezno je spoštovanje vseh pravil v cestnem prometu.

                                       Na progi bodite pozorni na avtomobile in morebitne druge 

                                       udeležence  (pešce,  kolesarje).

                                       V ozkih ulicah velja desno pravilo.

                                       Čez področja olivno zelene barve prehod ni dovoljen.

                                       Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za

                                       tekmovalce!

                                       Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

 

 

 

 

 

Direttore di gara:               Marija Kovač             

Tracciatori:                        Daniel Lebar, Stanko Čufer, Ivo Kete

Delegato tecnico OZS:       Silvij Močnik

Carta:                                   Ajdovščina, realizzata 2016 ISSOM, scala 1:4000 

Terreno di gara:                  Principalmente il centro storico 

Ritrovo:                               OŠ Šturje (scuola elementare)

 

Iscrizioni: http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=2651 

entro il 29/1/2016

o david.cufer@hotmail.com


Sarà possibile iscriversi anche il giorno stesso della gara.

 

Partenza e arrivo:  La partenza e l'arrivo distano 400m dal ritrovo; il percorso sarà fettucciato. 

Quote di partecipazione:    5 €   per le categorie OPEN, Družine (gruppi) e dalla MŽ10 fino alla M/Ž18 inclusa

10 €  per tutte le altre categorie 

La categoria Začetniki (esordienti) è gratis.

 

Punzonatura: SportIdentAir; il noleggio del testimone è incluso nella quota di partecipazione, tuttavia chi vuole può gareggiare anche con il suo SportIdent tradizionale, basta che lo specifichi all' iscrizione. 

Per fissare al dito lo SportIdentAir, ogni concorrente deve usare il proprio cinturino. 

Le categorie Začetniki (esordienti), Družine (gruppi), Open e gli iscritti dopo il termine delle iscrizioni useranno lo SportIdent tradizionale.

 

Ulteriori informazioni:  

Le cartine saranno stampate su carta anti-spappolo.

La descrizione punti sarà disponibile in segreteria, in partenza e sarà stampata sulla carta.

All'arrivo verranno ritirate le cartine che saranno restituite dopo la partenza dell'ultimo concorrente.

La premiazione si terrà indicativamente alle 13.30.

Dopo la gara, al ritrovo, vi attende il ristoro con bevande calde e spuntino.

 

ATTENZIONE

Prima della gara non è consentito circolare per Ajdovščina. 

La gara si svolgerà su strade aperte al traffico veicolare.

Durante la gara è obbligatorio attenersi al codice della strada. 

Sul percorso prestare la dovuta attenzione ad eventuali automobili, biciclette e pedoni.

Nei vicoli stretti tenersi a destra. 

Non è consentito il passaggio sulle aree, contrassegnate con il verde marcio (aree private). 

L’organizzazione non risponde di eventuali incidenti. Ogni concorrente corre sotto la propria responsabilità!

 

 

 

 

 

Karta: Ajdovščina

Standard: ISSOM
št. karte: 298
Lastnik: Planinsko društvo Ajdovščina
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Ivo Kate, Daniel Lebar
Merilo: 1:4000
Stanje: I.2016
Površina: 0.3km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 6 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
torek, 25. 6. 2019
WTOC 2019 - PreO - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idanho-a-Nova & Relva
petek, 28. 6. 2019
WTOC 2019 - Štafete - štafeta
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral
sobota, 29. 6. 2019
WTOC 2019 - TempO - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral & São Pedro de Vir-a-Corça
nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 6. 7. 2019
OLP3 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 7. 7. 2019
OLP4 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij