Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Bohinjski 3-kotnik SOL 8 (nedelja, 28. 8. 2016)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Bohinj
Tip: SOL
Razdalja: srednja
Sodnik: Nejc Zorman

WWW: http://www.okpolaris.si/online/SOL/index.html
E-mail: okpolaris@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

Bohinjski 3-kotnik, SOL8 - srednja

 

Organizator: Orientacijski klub Polaris

Datum: nedelja, 28. 8. 2016

 

Vodja tekmovanja: Miha Škarabot

Traser: Tajda Foški

Sodnik OZS: Nejc Zorman

 

Zbirališče/tekmovalni center: Gozdna šola ZTS https://goo.gl/maps/emMN69K5h1t, http://www.geopedia.si/#T105_x411785.75_y126881.75_s18_b4

 

Parkirišče: Parkirišče pod Gozdno šolo (plačljivo), parkirišča v Ukancu (plačljiva), brezplačna parkirišča na začetku Ribčevega Laza; v Gozdni šoli NE BO mogoče parkirati.

 

Karta in teren:

·         Ukanc (julij, 2016). Povezani karti Bohinj jezero (2012, Mile Stevanović) in Ukanc (1991). Področje karte Ukanc je narisan na novo (julij 2016, Istvan Földi).

·         čist alpski gozd ob jezeru in kamnit del z množico balvanov in detajlov (Ukanc).

 

Kategorije:

·         MŽ10, M/Ž12, M/Ž14, M/Ž16, M/Ž18, M/Ž21B, M21A, M/Ž21E, M/Ž35, M/Ž45, M55, ODPRTA, ZAČETNIŠKA, OTROŠKA

·         otroci s spremstvom lahko nastopijo v otroški ali začetniški kategoriji, ne pa v MŽ10

·         V primeru premalo prijavljenih tekmovalcev bomo kategoriji združevali v skladu s pravilnikom OZS.

 

Prijave:

·         http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=2933

do 22. 8. 2016

·         Kasnejše prijave so možne do zapolnitve mest ob 50 % doplačilu na miha.skarabot@ijs.si.

·         Štartnino nakažite na TRR  SI56 03134-1000009555

 

Sistem za merjenje časa: SportIdent

 

Startnina:

·         za članske in veteranske kategorije 10€

·         za mladinske do vključno M/Ž18, open, začetniško in otroško: 5€

·         izposoja SI: 2€

 

Prvi start: 11:00

 

Razglasitev in nagrade: Predvidoma ob 14.00 oz. ob zadostnem prihodu tekmovalcev v cilj, male praktične nagrade.

 

Opozorila:

Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Karta: Ukanc - Bohinjsko jezero

Standard: ISOM
št. karte: 315
Lastnik: OZS, ZTS in Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović, Istvan Foldi, Rymas Kutka
Merilo: 1:7500
Stanje: VIII.2016
Površina: 2.07km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija