Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Hleviše (nedelja, 30. 6. 2002)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj:
Tip: SOL
Razdalja: srednja

Razpis

ni razpisa

Karta: Hleviše

Standard: ISOM
št. karte: 20
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Barkász, István Földi
Merilo: 1:10000
Stanje: VI. 1992
Površina: 3.4km2

Razgibana karta s strmimi pobočji in posameznimi vrtačastimi območji. Deloma kamnita, mestoma odprta.

2008/2009 - digitalizacija območja Pšenk - Klemen Kenda - Pšenk / Pšenk 2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem OT

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - PRESTAVLJENO za nedoločen čas - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
petek, 17. 4. 2020
PRESTAVLJENO! Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
PRESTAVLJENO! Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
PRESTAVLJENO! Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 31. 5. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica