Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL 2, DP ultra dolge (nedelja, 2. 4. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Hrastovec
Tip: SOL
Razdalja: ultra dolga
Sodnik: Anica Hribar

WWW: https://www.dropbox.com/s/a63ijdxq20gzk6a/Bilten1.pdf?dl=0
E-mail: miha.skarabot@ijs.si
Startna lista: povezava

Razpis

SOL 2 in DP Ultra dolge člani elita

Organizatorja OK Polaris in Mariborski OK

Kraj tekmovanja: Lenart v Slovenskih goricah

Bilten tekmovanja bo objavljen v tednu pred tekmovanjem.
Vrsta tekmovanja: Slovenska orientacijska liga, dolge proge, državno prvenstvo ultra dolge za članice Ž21E in člane M21E
Vodja tekmovanja: Miha Škarabot
Traser: Dušan Petrovič
Sodnik OZS: Anica Hribar
Sistem beleženja: Sport Ident, izposoja čipa 5 EUR
Karta: združene karte Črni les, Komarnik in Hrastovec

Vrsta terena: razgiban gozd z mnogo detajli, prehodi čez odprto, nekaj tudi močvirnega
Kategorije:
M - 12, 14, 16, 18, 21E,A,B, 35, 45, 55
Ž -  12, 14, 16, 18, 21E,B, 35, 45, MŽ 10
začetniška, rekreativna, otroška (pri teh treh možno tudi v skupinah ali s spremstvom)
V primeru majhnega števila prijav bomo kategorije ustrezno združili.

Oddaljenost štarta od tekmovalnega središča 1,5 km za M21E in Ž21E, 900 m za ostale kategorije, brez omembe vrednega vzpona.

Pijave: do 30. 3. 2017
Prijavite se preko spleta na strani
Po tem datumu je cena prijave 5 EUR višja in možna do zapolnitve prostih mest.

Cena prijave, nakazilo na TRR OK Polaris pri SKB 03134-1000009555:
5 EUR  .... MŽ 10, 12, 14, 16, 18, začetniška, rekreativna, otroška 
10 EUR..... ostale kategorije
Prvi štart: 11.00
Razglasitev rezultatov: Predvidoma ob 14.00 oz. po prihodu zadostne večine tekmovalcev v cilj.
Opombe: Vsi tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost!

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: združene karte: Črni les + Črni križ + Hrastovec



Koledar tekem in treningov

november

četrtek, 21. 11. 2019
Doza raznih orientacijskih tehnik DROT#3 - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pikovnik
sobota, 23. 11. 2019
ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
nedelja, 24. 11. 2019
Trofeja Rismskega zidu - srednja
Urša & Matjaž
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

december

sobota, 7. 12. 2019
SSOL 1 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

april

petek, 17. 4. 2020
Orange cup - SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 30. 5. 2020
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem