Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL 5, DP dolge (sobota, 20. 5. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Lome
Tip: DP
Razdalja: dolga
WWW: http://www.cerkno-cup.com
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

Državno prvenstvo na dolgi razdalji (SOL 5) in državno prvenstvo štafet

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Datum: 

  • sobota, 20. 5. 2017 - Državno prvenstvo na dolgi razdalji (SOL 5) 
  • nedelja, 21. 5  2017 – Državno prvenstvo štafet 

Vodja tekmovanja: Franc Knap
Traser: Matjaž Štanfel (dolge), Klemen Kenda (štafete)
Sodnik OZS: Bojan Jevševar

Zbirališče: Lome, bo označeno z regionalne ceste Godovič – Črni vrh; glej povezavo
Karta: Lome - Trate, 1 : 7500, kategorija M21 za DP dolge - 1:10000, E 5 m, 1:5000 za MŽ10 in otroško kategorijo, ISOM 2000, stanje julij 2016 (popravki april 2017)

Vrsta terena: kraški gozd, vrtačasto, deloma zaraščeno
Kategorije:

  • DP na dolgi razdalji (SOL 5) za DP: MŽ10, M12, Ž12, M14, Ž14, M16, Ž16, M18, Ž18, M21, Ž21, M35, Ž35, M45, M55 kategorije, ki ne štejejo za DP: M21A, M21B, Ž21B, Ž45, začetniki (BEG), odprta (OPEN), otroška (KIDS) otroci s spremstvom lahko nastopijo v otroški ali začetniški kategoriji in ne v MŽ10 
  • DP štafete za DP: M12, Ž12, M16, Ž16, M18, Ž18, M20, Ž20, M21, Ž21, M35, Ž35; na voljo bodo še: začetniki (BEG), odprta (OPEN), otroška (KIDS)

V primeru premalo prijavljenih tekmovalcev bomo kategorije združevali v skladu s pravilnikom.

Prijave: do srede, 10. 5. 2017 na povezavah: DP dolge, DP štafete 
Pozor: Rok za prijave je zaradi usklajevanja kategorij, startnih list in kvalitetnega tiska kart postavljen prej, kot običajno!

Kategorija M21 ima na DP štafete 3 člane, ostale kategorije 2.

Kasnejše prijave so možne do zapolnitve prostih mest ob 50% viši startnine. Prijave v začetnišk, otroško in odprto kategorijo so možne na dan tekmovanja ob redni štartnini. Vsaka sprememba po objavi štartne liste (ime, čip, štartni čas, kategorija ...) se zaračuna 5€ po tekmovalcu!

Sistem za merjenje časa: Sport Ident
Štartnina:

  • MŽ10 – MŽ18, Začetniška, Odprta in Otroška – 5€ 
  • Ostale kategorije - 10€ 
  • izposoja čipa Sport Ident: 2€ 

Prvi štart: oba dneva ob 10:00
Razglasitev rezultatov: predvidoma ob 14:00

Opozorilo: Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Karta: Lome - Trate

Standard: ISOM
št. karte: 314
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Mile Stevanović
Merilo: 1:10000
Stanje: 2016
Površina: 2.49km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

sobota, 29. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
bo sporočeno v četrtek

marec

nedelja, 1. 3. 2020
ZL 13 Cik-cak - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad
nedelja, 1. 3. 2020
Test 2 - 3000m - drugo
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 8. 3. 2020
SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 21. 3. 2020
ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - TempO
Tipo TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bükfürdő, Madžarska
nedelja, 22. 3. 2020
ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - PreO
Tipo TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bükfürdő, Madžarska
nedelja, 29. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 11. 4. 2020
SGMTBO 2020 - šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 12. 4. 2020
SGMTBO 2020 - srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 18. 4. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 19. 4. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
torek, 19. 5. 2020
EP v Pre-O - PreO
Finnish Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kisakallio, Finska
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong