Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL 8 (sobota, 7. 10. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Slovenske Konjice
Kraj: Rogla
Tip: SOL
Razdalja: dolga
Sodnik: Srečko Pirman

WWW: http://www.okpolaris.si/online/SOL8/index.html
E-mail: zoranfurman@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

The English invitation is below Slovenian.

Tekmovanje: SOL 8, skrajšane dolge proge

Datum: Sobota, 7.10.2017

Kraj tekmovanja: Rogla, Dom na Pesku (46.467065,15.344115)

Organizator: Orientacijski klub Slovenske Konjice

Vodja tekmovanja: Zoran Furman

Kontakt: zoranfurman@gmail.com

Karta: Pesek;  ISOM 2017; 1:15000 (MŽ 16-21), 1:10000 (MŽ 12, 14, 35- in Rekreativna/OPEN), 1:5000 (MŽ10); E 5m.

Teren: Hribovit, zmerna gostota poti. Veliko vegetacijskih podrobnosti, vodototokov in manjših močvirij.

Traser: Daniel Lebar

Sodnik: Srečko Pirman

Kategorije: MŽ10, M12, M14, M16, M18, M21A, M21B, M21E, M35, M45, M55, Ž12, Ž14, Ž16, Ž18, Ž21B, Ž21E, Ž35, Ž45, Začetniki, Rekreativna, Otroška.

Prvi štart: 11:00

Razglasitev rezultatov: Po prihodu večine tekmovalcev v cilj. Predvidoma okoli 14:00.

Prijave: Do torka, 3.10. izključno preko OOnet.
Kasnejše prijave v višini osnovne štartnine so možne v Začetniško in Rekreativno kategorijo. Za naknadne prijave v ostale kategorije bo štartnina dvojna in prijave zgolj v skladu z možnostmi organizatorja.

Štartnina:
Otroška: brezplačno
MŽ -18, Začetniška, Rekreativna: 5 EUR
MŽ 21- : 10 EUR
Izposoja Sportident čipa: 2 EUR

Plačilo štartnine pred ali po tekmi na račun organizatorja:
Orientacijski klub Slovenske Konjice
Sveti Jernej 20b
3215 Loče
IBAN: SI56 6100 0001 5866 249
BIC: HDELSI22
Banka: Delavska hranilnica d.d. Ljubljana

Ostala obvestila: Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

 

Type of competition: Slovenian orienteering league competition, shortened long distance

Date: Saturday, 7th October, 2017

Place of competition: Rogla, Dom na Pesku hut (46.467065,15.344115)

Organizer: Orientacijski klub Slovenske Konjice

Competiton leader: Zoran Furman

Contact: zoranfurman@gmail.com

Map: Pesek;  ISOM 2017; 1:15000 (MW 16-21), 1:10000 (MW 12, 14, 35- and OPEN), 1:5000 (MW10); E 5m.

Terrain: Hilly, average density of paths. A lot of vegetation detail, watercourses and small marshes.

Course setter: Daniel Lebar

SOF controller: Srečko Pirman

Categories: MW10, M12, M14, M16, M18, M21A, M21B, M21E, M35, M45, M55, W12, W14, W16, W18, W21B, W21E, W35, W45, Beginners, Open, Kids.

First start: 11 a.m.

Prizegiving ceremony: When majority of competitors will finish (around 2 p.m.).

Entries: Till Tuesday, 3rd October exclusively using OOnet.
Later entries with basic entry fee will be possible only in Beginners and Open category. Aditional entries in all other categories will be possible only with doubled entry fee and depending on organizer's possibilities.

Entry fee:
Kids: Free of charge
MW -18, Beginners, Open: 5 EUR
MW 21- : 10 EUR
Sportident rent: 2 EUR

Payment via bank transfer to the organizers bank account:
Orientacijski klub Slovenske Konjice
Sveti Jernej 20b
3215 Loče
IBAN: SI56 6100 0001 5866 249
BIC: HDELSI22
Bank: Delavska hranilnica d.d. Ljubljana

Miscellaneous: Each competitor takes part in the competition on his/her own responsibility.

Karta: Pesek

Standard: ISOM
št. karte: 343
Lastnik: Orientacijski klub Slovenske Konjice
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Mile Stevanović
Merilo: 1:15000
Stanje: IX. 2017
Površina: 5.37km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 in WRE - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij