Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SG MTBO 2017 - Šprint (sobota, 8. 4. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Slovenj Gradec
Kraj: Slovenj Gradec
Tip: SOL
Razdalja: sprint
WWW: http://www.sgmtbo.ok-sg.si/
E-mail: grega@slorational.si

Razpis

Organizator 

Orientacijski klub Slovenj Gradec

Vodja tekmovanja: Gregor Raj

Izdelava karte: Gregor Raj, Gregor Andrejc

Traserja prog: Gregor Raj, Gregor Andrejc


Spored  

Sobota, 8. april 2017

ŠPRINT - 1. tekma za Pokal Slovenj Gradca

Prvi štart: 13:00

Karta: 1:7500, MTBO standard, stanje 03-2017

 

Nedelja, 9. april 2017
SREDNJE PROGE  - 2. tekma za Pokal Slovenj Gradca 

Državno prvenstvo srednje proge

Prvi štart / First start: 10:00

Karta: 1:10000, MTBO standard, stanje 03-2017


Kategorije:      

Začetniki in družine

-          Starši lahko po svoji tekmi odpeljete progo z otroki (zaprosite za hiter start).

OPEN

-          Tehnično lahka a daljša proga za začetnike.

MW10

-          Otroška mešana kategorija, otroci vozijo samostojno. Starši jih lahko spremljajo brez pomoči pri orientaciji.

Moški:   M14, M15–17, M18 – 20, M ELITE, M21 SHORT, M40, M50, M60, M70

Ženske:  W14, W15–17, W18 – 20, W ELITE, W21 SHORT, W40, W50, W60


Kontrolni sistem:

Za kontrolo in merjenje časa se bo uporabljal elektronski sistem SportIdent. Čipe si bo možno tudi izposoditi.


Prijave:

http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=3283

Rok / Deadline: 3.4.2017


Štartnina:

Kategorija

1 dan Oba dneva 

MŽ10, M14, W14, OPEN,

Začetniki / družine

6 EUR 10 EUR
M15-17, W 15-17 8 EUR

14 EUR

Vse ostale 12 EUR 22 EUR

Izposoja SI čipa: 1,5 EUR / dan

Prijave morajo biti poravnane na TRR do 5.4.2017. Plačilo z gotovino ni možno.

Račun:

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Muratova ulica 24, 2380 Slovenj Gradec, Slovenija

SI56 6000 0000 0440 160

Banka: Hranilnica LON d.d., Bleiweisova cesta 2, 4000 Kranj, Slovenija

SWIFT HLONSI22


Nagrade:

Praktične nagrade in medalje za najboljše 3 tekmovalce v skupni razvrstitvi Pokala.

Posebna nagrada za najboljši klub v skupni razvrstitvi.


Točkovanje:

Obe tekmi posamično štejeta za slovensko, avstrijsko ter Madžarsko MTBO ligo.

Nedeljska tekma šteje za slovensko državno prvenstvo na srednjih progah.


Prenočišča:

http://www.turizem-slovenjgradec.si/

 


Lokacija:

Lokacija tekmovalnih centrov bo sporočena v biltenu 2.

 


Pomembna obvestila:

  • Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu.
  • Tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost.
  • Obvezna je uporaba zaščitne čelade.
  • Prepovedano je voziti izven poti. Kršitev pomeni takojšnjo diskvalifikacijo. Kontrolorji bodo prisotni na terenu.
  • Prepovedano je uporabljati nekatere glavne ceste (označene z rdečimi križci na karti). Pri prehodu glavnih cest je potrebno upoštevati navodila redarjev.
  • Tekmovalci morajo upoštevati cestno prometne predpise.

Karta: Dobrava MTBO

Standard: MTB-O
št. karte: 1
Lastnik: Orientacijski klub Slovenj Gradec
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Grega Raj (2005-MTBO), Dušan Petrovič (1990-ISOM)
Merilo: 1:15000
Stanje: III. 2005
Površina: 14.53km2

Prva slovenska karta narejana v uradnem standardu za karte za orientacijo z gorskimi kolesi. Karta je doživela še nekaj predelav.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

maj

sobota, 4. 5. 2019
SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 5. 5. 2019
OLP2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Predgriže
nedelja, 5. 5. 2019
WSCO 29.04. - 05.05. - ultra dolga
EOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Estonija
nedelja, 5. 5. 2019
SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sreda, 15. 5. 2019
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
sobota, 18. 5. 2019
DP dolge, SOL 5 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Planinska koča na Blegošu
nedelja, 19. 5. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Planinska koča na Blegošu
nedelja, 26. 5. 2019
SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 22. 6. 2019
OLP3 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 23. 6. 2019
OLP4 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

torek, 25. 6. 2019
WTOC 2019 - PreO - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idanho-a-Nova & Relva
petek, 28. 6. 2019
WTOC 2019 - Štafete - štafeta
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral
sobota, 29. 6. 2019
WTOC 2019 - TempO - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral & São Pedro de Vir-a-Corça
nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij