Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL2 - 30 let (sobota, 12. 11. 2016)

Organizator: Orientacijski klub Tivoli
Kraj: Golovec, Ljubljana
Tip: regionalna
Razdalja: srednja

Razpis

Zimska liga 2, 30 let orientacije

 

Golovec, Štepanjsko naselje, Ljubljana

Organizator:

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana

Datum:

Sobota 12. november 2016

Tip tekmovanja:

Tekmuje se v parih, score

Vodja tekmovanja

Ana Pribaković Borštnik

Karte in teren:

Golovec, junij 2014, 1:10000

Kategorije:

A (cca 4700 m/osebo)  B (cca 4000 m/osebo)  C (cca 2000 m)

 

Merjenje časa:

Sport ident

Prijave:

Do 10.11.2016,  orienteeringonline

Štartnina:

Prostovoljni prispevki

Start:

11:00

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

Zbirno mesto je Blažev grič na Golovcu pri Štepanjskem naselju

Povezava:

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=
214521509697278808201.000499483b0fc318905a3

 

Da se zagotovi enakopravnost parov za kategorije  A in B glede na starost in spol bomo pare točkovali. Manj točk ima ekipa, več oteževalnih okoliščin bo imela.

točke

 

A

B

 

0

0, 1

1 karta, samo izohipse in modra

1

2

1 karta

2

3

2 karti, od tega ena samo izohipse in modra

3

4

2 karti

Na C progi ima par 2 karti.

Veljajo naslednja pravila za točkovanje ekipe:

Starost v sezoni 2017

Moški

Ženske

12

2

3

14

2

3

16

1

2

18

0

1

21

0

1

35

0

1

45

1

2

55

2

3

Celotna ekipa mora pobrati vse kontrolne točke. Vsak tekmovalec v paru ima svoj čip. Na nekaj kontrolnih točk morata oba člana priti skupaj - označena s krogcem in kvadratkom (toleranca je 30 sekund).

Vse ekipe štartajo istočasno. Par mora priti istočasno v cilj.

 

 

Karta: Golovec

Standard: ISOM
št. karte: 255
Lastnik: OK Tivoli, OZS, FŠ
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović, Martin Lejsek, Daniel Lebar
Merilo: 1:10000
Stanje: VI.2014
Površina: 2.35km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija