Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP dolge, SOL 4 (sobota, 12. 5. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Rakitna
Tip: DP
Razdalja: dolga
Sodnik: Aleš Borštnik

WWW: https://www.dropbox.com/s/rq5fcv861vdkxwb/Bilten%20DP%20Rakitna%202018.pdf?dl=0
Startna lista: povezava

Razpis

povezava

Karta: Španov vrh

Standard: ISOM
št. karte: 342
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Zdenek Sokolar, Robert Miček
Merilo: 1:7500
Stanje: III.2017
Površina: 2.02km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem (SOL in DP)

februar

sobota, 29. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 8. 3. 2020
SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
nedelja, 29. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 11. 4. 2020
SGMTBO 2020 - šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 12. 4. 2020
SGMTBO 2020 - srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 19. 4. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana