Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Rakitna, OSL8 (nedelja, 11. 5. 2003)

Organizator: -
Kraj:
Tip: SOL
Razdalja: srednja

Razpis

ni razpisa

Karta: Rakitna

Standard: ISOM
št. karte: 57
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Tibor Erdélyi, Imre Urbán, Nándor Vancsik, László Zentai, Zsuzsanna Varga (risanje)
Merilo: 1:10000 (1:15000)
Stanje: V. 1997
Površina: 7.6km2

Hribovito kraško področje med Krimom in Rakitno. Nekatera pobočja so zares strma, ponekod brez izrazitih objektov, nad samo Rakitno pa tudi precej zaraščena.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

avgust

sobota, 24. 8. 2019
Trening tekma - TK Bohinj - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gozdna šola Bohinj
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij