Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Ski-O SOL 4 (nedelja, 11. 2. 2018)

Organizator: PD Ajdovščina in OK Azimut
Kraj: Hotedršica
Tip: SOL
Razdalja: srednja
E-mail: ikete36@yahoo.com
Startna lista: povezava

Razpis

Vodja tekmovanja: Marija Kovač
Traser: Ivo Kete
Merjenje časa: Klemen Kenda

Dolžina:  srednje proge
Prvi štart:
13.00

Parkiranje: pri OŠ
Start in cilj: nasproti gasilskega doma

Karta: Hotedršica Ski-O, 1 : 10 000
Plastnice: 5 m, ISSkiOM Standard
Kategorije:

  • M14, Ž14,
  • M17, Ž17,
  • M20,
  • M21E, Ž21E,
  • M40,
  • ŽB, MB,
  • Začetniki

(združevenje glede na število prijav)

Štartnina: M/Ž14, M/Ž17 in začetniki: 5,00 EUR
Ostale kategorije: 8,00 EUR

Prijave do petka, 9. 2. na orienteeringonline.net, kasneje osebno v primeru razpoložljivih kart.

Na tekmovanju ne bomo uporabljali SIAC čipov!

Poročilo s terena in dodatne namige bomo objavili v sredo.

Po sneženju v noči na četrtek in novih 15 cm snega so proge, ki so primerne tudi za zčetnike spet lepo urejene. V nedeljo nas bo pričakalo lepo vreme, primerne temperature in skoraj kičasto okolje.


Karta: Hotedršica

Standard: Ski-O
št. karte: 8
Lastnik: Planinsko društvo Ajdovščina
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Ivo Kate, Daniel Lebar
Merilo: 1:10000
Stanje: I.2017
Površina: 1.12km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

nedelja, 17. 2. 2019
ZL16 - start 11:30 - srednja
Deja Razper, Teja Tušar
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 24. 2. 2019
ZL17 - drugo
TOPOteam, ZTS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

sobota, 2. 3. 2019
SPOL 1 - Regionalno prvenstvo FVG - PreO
FISO FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gorizia / Gorica (ITA)
nedelja, 3. 3. 2019
SSOL 3 - Most med kulturami - sprint
FISO FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gorica
nedelja, 10. 3. 2019
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 16. 3. 2019
ZL18 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 16. 3. 2019
SPOL 2 - Lipica TrailO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
nedelja, 17. 3. 2019
SPOL 3 - Lipica TrailO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
sobota, 23. 3. 2019
Orseg Cup - srednja
Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pečarovci
sobota, 23. 3. 2019
SPOL 4 - Őrség Cup PreO - PreO
Zalaegerszegi TFC
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kercaszomor / Krčica (HUN)
sobota, 30. 3. 2019
SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Crngrob
nedelja, 31. 3. 2019
SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

april

sobota, 13. 4. 2019
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše

maj

sobota, 4. 5. 2019
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 5. 5. 2019
WSCO 29.04. - 05.05. - ultra dolga
EOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Estonija
nedelja, 5. 5. 2019
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sreda, 15. 5. 2019
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
sobota, 18. 5. 2019
DP dolge, SOL 5 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 19. 5. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 26. 5. 2019
SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 22. 6. 2019
OLP1 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 23. 6. 2019
OLP2 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

torek, 25. 6. 2019
WTOC 2019 - PreO - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idanho-a-Nova & Relva
petek, 28. 6. 2019
WTOC 2019 - Štafete - štafeta
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral
sobota, 29. 6. 2019
WTOC 2019 - TempO - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral & São Pedro de Vir-a-Corça
nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper