Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Ski-O SOL 5 (nedelja, 4. 3. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Logatec
Tip: SOL
Razdalja: srednja
E-mail: mckladu@gmail.com

Razpis

 

Ski-O  Logatec 2018

Datum:                                4.3.2018

Organizator:                      OK Azimut

Vodja tekmovanja:        Igor Bončina

Traser:                                 Igor Bončina

Vrsta tekmovanja:          Smučarska orientacija

Karta:                                   Logatec Ski-O

Kategorije:                         M/Ž14, M/ŽB - 3950m/0 

                                           M/Ž17, M/Ž40 - 3700m/80m

                                           M20, M7Ž21E, - 5400m/130m

Prijave:                                               do vključno 3.3.2018 do 22.ure

http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=3879

 

Startnina:                           M/Ž14 in M/Ž17: 5€

Prvi štart:                           9:00

Opozorila-pravila:          -      VSAK TEKMOVALEC TEKMUJE NA LASTNO ODGOVORNOST !!!

-          Uporabljen bo Sport ident

-          Tekma bo v vsakem vremenu

Zbirališče:                          45°54'39.5"N 14°12'20.4"E          45.910973, 14.205666

 

Karta: Martinj hrib

Standard: Ski-O
št. karte: 5
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Janez Cimerman
Merilo: 1:10000
Stanje: XII.2012
Površina: 2.82km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem OT

junij

nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 6. 7. 2019
OLP3 - Night Hawk - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 7. 7. 2019
OLP4 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij