Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP TempO - SPOL3 (nedelja, 8. 4. 2018)

Organizator: Planinsko društvo Ajdovščina
Kraj: Ajdovščina
Tip: DP
Razdalja: TempO

Razpis

Slovenian TempO Championship

Invitation

Place: Ajdovščina, Slovenia

Competition Centre: Student dormitory Ajdovščina (link), coordinates 45.890558, 13.901172

Date: April 8th, 2018

Competition: Slovenian Tempo Championship, CHIS TrailO Cup, Slovenian TrailO League

Organizer: PD Ajdovščina

Competition manager: Tjaša Jug

Course setter: Mateja Keresteš

Jury: Krešo Keresteš, Alberto Grilli, Emil Kacin

Classes: same course for all the classes of CHIS TrailO Cup (Elite Open, Elite Paralympic, Elite

Junior, A)

Entries: Orienteeringonline until April 5th.

Entry fees: 8 €

Payment in the competition centre before the start.

Map: Ajdovščina (2016), ISSOM, 1:4000 / 2,5 m; (link)

Terrain: urban terrain

Program:

• 10.30 - Opening of Competition Centre

• 11.00 – 12.00 Start – no start list

• prize giving ceremony half an hour after the arrival of the last competitor

Proposal for the TrailO weekend:

Saturday, April 7th

• 14.00 - Mlaka pri Kranju - National TrailO Championship - Relay (Invitation)

Sunday, April 8th

• 11.00 - Ajdovščina - National TempO Championship

Paths and courses:

Path on the course is mostly paved, accessible for wheelchair users.

There are 6 stations with 5 controls; course of the length of 1500 m is the same for both classes. This means that there will be Z controls in both classes and that time on each sation is limited to max. 150 sec.

The distances between Z controls to the closest flag are bigger than 8 metres or they are on the other feature or they are on the same feature, but for at least 135° out of direction.

Competitors compete at their own risk.

*Important! Please use the parking West from the competition centre and not SouthEast! 

Toilettes: Toilettes will be available in Competition Centre.

Prizes: Medals for National Championship and practical prizes for the best individuals.

Information: jugtjasa@gmail.com

 


 

Državno prvenstvo v TempO

Razpis

Kraj: Ajdovščina

Tekmovalni center: Dijaški dom Ajdovščina (link), koordinate 45.890558, 13.901172

Datum: 8. 4. 2018

Tekmovanje: Državno prvenstvo v precizni orientaciji – TempO, CHIS TrailO Cup, Slovenska PreO liga

Organizator: PD Ajdovščina

Vodja tekmovanja: Tjaša Jug

Traser: Mateja Keresteš

Tekmovalna komisija: Krešo Keresteš, Alberto Grilli, Emil Kacin

Kategorije: proga je enaka za vse kategorije (Elite Open, Elite Paralympic, Elite Junior, A)

Prijave: Orienteeringonline do 5. aprila.

Startnina: 8 €

Plačilo v tekmovalnem centru pred startom.

Karta: Ajdovščina (2016), ISSOM, 1:4000 / 2,5 m; (link)

Teren: urban teren

Program:

• 10.30 - odprtje tekmovalnega centra

• 11.00 – 12.00 štart – štartne liste ni

• razglasitev rezultatov in podelitev nagrad pol ure po prihodu zadnjega tekmovalca v cilj

Predlog za PreO vikend:

Sobota, 7. april

• 14.00 - Mlaka pri Kranju - Državno prvenstvo v precizni orientaciji - štafete (Razpis)

Nedelja, 8. april

• 11.00 - Ajdovščina - Državno prvenstvo v precizni orientaciji - TempO

Poti in proge: Proga dolžine 1500 m poteka po pločniku, je dostopna za uporanike invalidskih vozičkov. Ima 6 postaj s 5 kontrolami in je enaka za obe kategoriji. To pomeni, da bodo Z kontrole za obe kategoriji in da je čas omejen na vsaki postaji max. 150 sek.

WC: WC bo na voljo v tekmovalnem centru.

Nagrade: medalje za Državno prvenstvo in praktične nagrade za najboljše v skupni razvrstitvi.

* Pomembno: Prosim uporabite parkirišče levo od tekmovalnega centra in ne tistega jugovzhodno!

Informacije: jugtjasa@gmail.com

Karta: Ajdovščina

Standard: ISSOM
št. karte: 298
Lastnik: Planinsko društvo Ajdovščina
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Ivo Kate, Daniel Lebar
Merilo: 1:4000
Stanje: I.2016
Površina: 0.3km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija