Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP PreO, SEEOC - SPOL7 (sobota, 25. 8. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Idrija
Tip: DP
Razdalja: PreO

Razpis

Razpis

SPOL6, DP PreO 2018 (SOBOTA, 25. 8. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Idrija
Tip: PreO
Razpis

Vrsta tekmovanja: PreO DP,SPOL, CHIS cup

Kraj tekmovanja: Idrija

Vodja tekmovanja:Emil Kacin

Traser: Emil Kacin

Karta:Rake 2 , ISSOM, E=2.5m, merilo 1:5000 ,VI 2017

Tekmovalni center: ARENA BAR https://www.google.si/.../data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x477adfd34...

Start: od 10.00

Kategorije: E open,E paralimpik, A
Prijava; http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx...

Rok za prijave:8.8.2018
Na meil do 20.8.2018 emil.kacin@gmail.com

Več informacij : https://www.facebook.com/events/212642945977341/
http://www.cerkno-cup.com

Opozorila: Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Competition on Friday 24.8. is DISCLAIME

Invitation

SPOL6, DP PreO 2018 (SOBOTA, August 25, 2018)

Organizer: Azimut Orientation Club
Location: Idrija
Type: PreO

Competition: PreO DP, SPOL, CHIS cup

Place :Idrija

Competition manager: Emil Kacin

Course setter: Emil Kacin

Map: Rake 2, ISSOM, E = 2.5m, scale 1: 5000, VI 2017

Competition Center: ARENA BAR https://www.google.com/.../data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x477adfd3... ! 4d14.0336649

Start: from 10.00

Classes: E open, E paralympic, A
Entries ; http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx...

Deadline for entries : 8.8.2018
On meil until 20.8.2018 emil.kacin@gmail.com

For more information: https://www.facebook.com/events/212642945977341/
http://www.cerkno-cup.com

Warnings: The organizer does not assume any responsibility for the competitors! Every competitor competes at his own risk!

 

Karta: Rake 2

Standard: ISSOM
št. karte: 336
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Remo Madella
Merilo: 1:5000
Stanje: VI.2017
Površina: 0.276km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

julij

sobota, 4. 7. 2020
Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokljuka

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 4. 10. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 24. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija