Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Klubsko prvenstvo OK Komenda (OLP 1) (nedelja, 20. 5. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Komenda
Kraj:
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
Startna lista: povezava

Razpis

povezava

Karta: Komendska dobrava

Standard: ISOM
št. karte: 212
Lastnik: Orientacijski klub Komenda
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović, Slavko Asak, Andreja Anžur
Merilo: 1:10000
Stanje: IV.2013 (IV.2011)
Površina: 6.28km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem OT

junij

nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 6. 7. 2019
OLP3 - Night Hawk - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 7. 7. 2019
OLP4 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij