Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL8 - božični nočni sprint (sobota, 22. 12. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj:
Tip: regionalna
Razdalja: sprint

Razpis

BOŽIČNI NOČNI ŠPRINT 

Organizator:  mladinci OK Azimut

Datum:22.12.2018

Vodja tekmovanja: Deja Razpet

Traser:Deja Razpet, Teja Tušar

Zbirališče:Bar pr Albinc

Karta:Cerkno 3, 1:5000, stanje julij, 2018

Sistem:Sportident, možnost izposoje čipov (2€)

Prijave:na OrienteeringOnline ali pa na mail deja.razpet@gmail.comdo 18. 12.

Kategorije:A, B, C

Štartnina:A in B kategoriji: 5€, C kategorija: 3€

Prvi štart ob 17:00.

Zbran denar bo namenjen sofinanciranju dijakom Gimnazije Jurije Vege Idrija na svetovnem prvenstvu v Estoniji naslednje leto.

Razglasitev: po prihodu vseh tekmovalcev v cilj.

 

POMEMBNO: 

Proga A in B: Na progi po več krajših koridorjev, v katerem bo kontrola, ki pa ne bo označena na karti, označena bo le na mikrolokacijah. Kontrole ne bodo na robu koridorjev in bodo jasno vidne.


Proga C bo običajen šprint.

 

OBVEZNA naglavna lučka, priporočljivi odsevniki.

Promet po Cerknem ne bo omejen.

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu.

Karta: Cerkno 3

Standard: ISSOM
št. karte: 354
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Jan Drbal
Merilo: 1:5000
Stanje: VI.2018
Površina: 0.54km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem (SOL in DP)

marec

sobota, 2. 3. 2019
ZL17 - drugo
TOPOteam, ZTS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 2. 3. 2019
SPOL 1 - Regionalno prvenstvo FVG - PreO
FISO FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gorizia / Gorica (ITA)
nedelja, 3. 3. 2019
SSOL 3 - Most med kulturami - sprint
FISO FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gorica
nedelja, 10. 3. 2019
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 16. 3. 2019
SPOL 2 - Lipica TrailO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
nedelja, 17. 3. 2019
SPOL 3 - Lipica TrailO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
sobota, 23. 3. 2019
SPOL 4 - Őrség Cup PreO - PreO
Zalaegerszegi TFC
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kercaszomor / Krčica (HUN)
sobota, 30. 3. 2019
SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Crngrob

april

sobota, 13. 4. 2019
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše

maj

sobota, 4. 5. 2019
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 5. 5. 2019
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sreda, 15. 5. 2019
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
sobota, 18. 5. 2019
DP dolge, SOL 5 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 19. 5. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 26. 5. 2019
SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper