Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Polarisova jubilejna ZL (ZL9) (sobota, 29. 12. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Pokljuka - Rudno polje
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: dusan.petrovic2@siol.net

Razpis

Polarisova jubilejna tekma

sobota, 29.12., Pokljuka, zbor pri vojašnici Rudno polje

proge: A 3,9km, 140 m vzpona, 11 KT; B 2,9 km, 105 m vzpona, 8 KT; C, 1,9 km, 40 m vzpona, 7 KT

štarti 10.30 do 11.30 na štartno KT, štart ob V robu smučišča Viševnik, 800 m in 50 m vzpona od vojašnice, posebnih oznak ne bo

prijave: http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=4239

na tekmi bodo za kategoriji A in B uporabljeni SIAC čipi, ki jih prejmete pred štartom, za C se uporabljajo navadni čipi

Parkiranje na Rudnem polju je plačljivo (5 EUR), a ob plačilu parkirnine parkomat (ki sicer drobiža ne vrača) natisne tudi kupon, ki ga na isti dan v Hotelu Center zamenjate za dnevno tekaško vstopnico. Tek na smučeh bo 29.12. možen predvidoma po 13. uri, prej so proge zaprte zaradi biatlonskega DP. Če pa parkirate nasproti vojašnice na vojaškem parkirišču (južno od ceste, glej tablo) ali ob cesti pred vojašnico pa naj parkirnine ne bi plačevali

Karta: Rudno polje

Standard: ISOM
št. karte: 51
Lastnik: MORS
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Martin Lejsek, Hannu Mähönen, Zdeněk Švec, Miroslav Seidl
Merilo: 1:15000
Stanje: IX. 1996
Površina: 4.05km2

Razgiban, v glavnem čist smrekov gozd, ki pokriva delno ledeniško preoblikovan kraški teren. Ena najboljših slovenskih kart v merilu 1 : 15000.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 4. 10. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 24. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija