Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL10 (nedelja, 30. 12. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Tivoli
Kraj: Ljubljana
Tip: regionalna
Razdalja: štafeta
WWW: www.slo3days.si
E-mail: ok.tivoli@gmail.com

Razpis

Tip tekmovanja: Dvočlanska nočna štafeta

Vodja tekmovanja Ana Pribaković Borštnik

Karte in teren: Nove Fužine, maj 2018, 1:4000

 

Kategorije: A (6 x 800 m)  B (4x800 m)  C (2x800 m)

Merjenje časa: Sport ident

Prijave: Do 28.12.2018,  orienteeringonline

Štartnina: Prostovoljni prispevki

Start: 17:00

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

 

Zbirno mesto je na ploščadi pred Preglovim trgom 10, Nove Fužine, Ljubljana

 

Povezava: 

46.052613, 14.557519

https://www.google.com/maps/dir//46.0525759,14.5575622/@46.052613,14.555325,17z/data=!4m2!4m1!3e0

 

Da se zagotovi enakopravnost parov za kategorije  A in B glede na starost in spol bomo pare točkovali. Manj točk ima ekipa, več oteževalnih okoliščin bo imela.

točke

A Proge označene z 1-6

0 Vse predaje razen prve tečejo po spominu

1 Vse predaje razen prve in druge tečejo po spominu

2 Peta in šesta predaja tečeta po spominu.

3 in več Tekmovalca tečeta vsako predajo s karto

 

točke

B Proge označene z 1-4

0, 1 Vse predaje razen prve tečejo po spominu

2, 3 Tretja in četrta predaja tečeta po spominu.

4 in več Tekmovalca tečeta vsako predajo s karto

 

Na C progi tekmovalca tečeta s karto. Progi 5 in 6.

 

Veljajo naslednja pravila za točkovanje ekipe:

Starost v sezoni 2018

Moški

Ženske

12

2

3

14

2

3

16

1

2

18

0

1

21

0

1

35

0

1

45

1

2

55

2

3

 

Tekmovalca se izmenjujeta. Prvi teče lihe predaje, drugi teče sode predaje. Tekmovalca imata samo en čip, ki si ga predata na predaji.

Vse ekipe štartajo istočasno. Vsaka ekipa mora sama paziti, da bo odtekla vse predpisane proge.

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Ljubljana - Fužine



Koledar tekem in treningov

januar

nedelja, 20. 1. 2019
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vipava
sobota, 26. 1. 2019
ZL14 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice

februar

sobota, 2. 2. 2019
SKI O DP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 3. 2. 2019
Italian style O-race - srednja
Orienteering Trieste, UWCAD, Cai XXX ottobre
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Duino - Villaggio del Pescatore
petek, 8. 2. 2019
ZL15 - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 10. 2. 2019
ZL16 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 17. 2. 2019
ZL17 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

nedelja, 3. 3. 2019
SSOL 3 - sprint
FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gorica
nedelja, 10. 3. 2019
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 16. 3. 2019
ZL18 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 30. 3. 2019
SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Crngrob
nedelja, 31. 3. 2019
SOL 3, DP ultra dolge, Pokal treh dežel 2.dan - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

april

sobota, 13. 4. 2019
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše

maj

sobota, 4. 5. 2019
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 5. 5. 2019
WSCO 29.04. - 05.05. - ultra dolga
EOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Estonija
nedelja, 5. 5. 2019
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sreda, 15. 5. 2019
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
sobota, 18. 5. 2019
DP dolge, SOL 5 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 19. 5. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 26. 5. 2019
SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 22. 6. 2019
OLP1 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 23. 6. 2019
OLP2 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška Vas
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper