Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL10 (nedelja, 30. 12. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Tivoli
Kraj: Ljubljana
Tip: regionalna
Razdalja: štafeta
WWW: www.slo3days.si
E-mail: ok.tivoli@gmail.com

Razpis

Tip tekmovanja: Dvočlanska nočna štafeta

Vodja tekmovanja Ana Pribaković Borštnik

Karte in teren: Nove Fužine, maj 2018, 1:4000

 

Kategorije: A (6 x 800 m)  B (4x800 m)  C (2x800 m)

Merjenje časa: Sport ident

Prijave: Do 28.12.2018,  orienteeringonline

Štartnina: Prostovoljni prispevki

Start: 17:00

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

 

Zbirno mesto je na ploščadi pred Preglovim trgom 10, Nove Fužine, Ljubljana

 

Povezava: 

46.052613, 14.557519

https://www.google.com/maps/dir//46.0525759,14.5575622/@46.052613,14.555325,17z/data=!4m2!4m1!3e0

 

Da se zagotovi enakopravnost parov za kategorije  A in B glede na starost in spol bomo pare točkovali. Manj točk ima ekipa, več oteževalnih okoliščin bo imela.

točke

A Proge označene z 1-6

0 Vse predaje razen prve tečejo po spominu

1 Vse predaje razen prve in druge tečejo po spominu

2 Peta in šesta predaja tečeta po spominu.

3 in več Tekmovalca tečeta vsako predajo s karto

 

točke

B Proge označene z 1-4

0, 1 Vse predaje razen prve tečejo po spominu

2, 3 Tretja in četrta predaja tečeta po spominu.

4 in več Tekmovalca tečeta vsako predajo s karto

 

Na C progi tekmovalca tečeta s karto. Progi 5 in 6.

 

Veljajo naslednja pravila za točkovanje ekipe:

Starost v sezoni 2018

Moški

Ženske

12

2

3

14

2

3

16

1

2

18

0

1

21

0

1

35

0

1

45

1

2

55

2

3

 

Tekmovalca se izmenjujeta. Prvi teče lihe predaje, drugi teče sode predaje. Tekmovalca imata samo en čip, ki si ga predata na predaji.

Vse ekipe štartajo istočasno. Vsaka ekipa mora sama paziti, da bo odtekla vse predpisane proge.

Karta: Nove Fužine

Standard: ISSOM
št. karte: 349
Lastnik: Orientacijski klub Tivoli
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Žan Luka Šumečki
Merilo: 1:4000
Stanje: V.2018
Površina: 0.58km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

torek, 25. 6. 2019
WTOC 2019 - PreO - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idanho-a-Nova & Relva
petek, 28. 6. 2019
WTOC 2019 - Štafete - štafeta
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral
sobota, 29. 6. 2019
WTOC 2019 - TempO - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral & São Pedro de Vir-a-Corça
nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 6. 7. 2019
OLP3 - Night Hawk - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 7. 7. 2019
OLP4 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij