Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

(četrtek, 0. 0. )

Organizator:
Kraj:
Tip:
Razdalja:

Razpis

ni razpisa

Karta:

Standard:
št. karte:
Lastnik:
Avtorji:
Merilo:
Stanje:
Površina: km2


Karta je bila doslej uporabljena:




    Koledar tekem in treningov

    december

    nedelja, 15. 12. 2019
    ZL3 - Kladje - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Podlanišče
    sobota, 21. 12. 2019
    ZL 4 Otvoritev stalne proge - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Podboršt
    nedelja, 22. 12. 2019
    ZL 5 Božično presenečenje - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Komendska Dobrava
    sobota, 28. 12. 2019
    Ski SOL 1 / ZL - srednja
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Pokljuka

    januar

    nedelja, 5. 1. 2020
    ZL - rogaining - ultra dolga
    Škofjeloški orientacijski klub
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Škofja Loka
    nedelja, 26. 1. 2020
    SSOL 2 - sprint
    Planinsko društvo Ajdovščina
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Vipavski Križ
    nedelja, 26. 1. 2020
    SSOL 2 - sprint
    Planinsko društvo Ajdovščina
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    februar

    sobota, 8. 2. 2020
    DP ski-o - srednja
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    nedelja, 9. 2. 2020
    DP ski-o - srednja
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    marec

    sobota, 7. 3. 2020
    SOL 1 - dolga
    DROT
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Lipica
    sobota, 28. 3. 2020
    SSOL 3 - sprint
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Logatec

    april

    sobota, 4. 4. 2020
    SOL 2, DP ultra dolge - dolga
    Orientacijski klub Tivoli
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Dobeno
    petek, 17. 4. 2020
    Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Kamnik
    sobota, 18. 4. 2020
    Orange O-Cup - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
    nedelja, 19. 4. 2020
    Orange O-Cup - SOL3 - dolga
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Črnuče, Ljubljana

    maj

    nedelja, 17. 5. 2020
    DP srednje - srednja
    Škofjeloški orientacijski klub
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    petek, 22. 5. 2020
    Pokal Alpe Adria - štafeta
    BTV
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bavarska, Nemčija
    sobota, 23. 5. 2020
    Pokal Alpe Adria - dolga
    BTV
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bavarska, Nemčija
    nedelja, 24. 5. 2020
    Pokal Alpe Adria - srednja
    BTV
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bavarska, Nemčija
    sreda, 27. 5. 2020
    DUP - srednja
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Tivoli
    sobota, 30. 5. 2020
    SOL 4 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Dole nad Idrijo

    junij

    nedelja, 14. 6. 2020
    DP, SSOL5 - sprint
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Idrija

    september

    sobota, 5. 9. 2020
    SOL 5 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Črni Vrh nad Idrijo
    nedelja, 20. 9. 2020
    SOL 6 - srednja
    Orientacijski klub Brežice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Brežice

    oktober

    nedelja, 4. 10. 2020
    SOL 7 - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Prenje, Cerklje na Gorenjskem
    sobota, 17. 10. 2020
    DP, SOL 8 - dolga
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rogla
    nedelja, 18. 10. 2020
    DP štafete - štafeta
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rogla

    november

    nedelja, 8. 11. 2020
    DP mešane štafete - štafeta
    Orientacijski klub Tivoli
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Ljubljana
    sobota, 14. 11. 2020
    SOM - srednja
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Gropada-Lipica