Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

(četrtek, 0. 0. )

Organizator:
Kraj:
Tip:
Razdalja:

Razpis

ni razpisa

Karta:

Standard:
št. karte:
Lastnik:
Avtorji:
Merilo:
Stanje:
Površina: km2


Karta je bila doslej uporabljena:




    Koledar tekem in treningov

    februar

    sobota, 29. 2. 2020
    DP ski-o - srednja
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rogla

    marec

    nedelja, 1. 3. 2020
    ZL 13 Cik-cak - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Zalštad
    nedelja, 1. 3. 2020
    Test 2 - 3000m - drugo
    OZS
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    sobota, 7. 3. 2020
    SOL 1 - dolga
    DROT
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Lipica
    sobota, 7. 3. 2020
    SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Lokev
    nedelja, 8. 3. 2020
    SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta
    Orientacijski klub Trzin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Lipica
    sobota, 21. 3. 2020
    ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - TempO
    Tipo TKE
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bükfürdő, Madžarska
    nedelja, 22. 3. 2020
    ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - PreO
    Tipo TKE
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bükfürdő, Madžarska
    nedelja, 29. 3. 2020
    SSOL3 – Nočni sprint v Logatcu - sprint
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Logatec

    april

    sobota, 4. 4. 2020
    SOL 2, DP ultra dolge - dolga
    Orientacijski klub Tivoli
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Dobeno
    sobota, 11. 4. 2020
    SGMTBO 2020 - šprint - sprint
    Orientacijski klub Slovenj Gradec
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    nedelja, 12. 4. 2020
    SGMTBO 2020 - srednje - srednja
    Orientacijski klub Slovenj Gradec
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    petek, 17. 4. 2020
    Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Kamnik
    sobota, 18. 4. 2020
    Orange O-Cup - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
    sobota, 18. 4. 2020
    SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rakov Škocjan
    nedelja, 19. 4. 2020
    Orange O-Cup - SOL3 - dolga
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Črnuče, Ljubljana
    nedelja, 19. 4. 2020
    SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rakov Škocjan

    maj

    nedelja, 17. 5. 2020
    DP srednje - srednja
    Škofjeloški orientacijski klub
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Okroglo
    torek, 19. 5. 2020
    EP v Pre-O - PreO
    Finnish Orienteering Federation
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Kisakallio, Finska
    petek, 22. 5. 2020
    Pokal Alpe Adria - štafeta
    BTV
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bavarska, Nemčija
    sobota, 23. 5. 2020
    Pokal Alpe Adria - dolga
    BTV
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bavarska, Nemčija
    nedelja, 24. 5. 2020
    Pokal Alpe Adria - srednja
    BTV
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bavarska, Nemčija
    sreda, 27. 5. 2020
    DUP - srednja
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Tivoli
    sobota, 30. 5. 2020
    SOL 4 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Dole nad Idrijo

    junij

    nedelja, 14. 6. 2020
    DP, SSOL5 - sprint
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Idrija

    september

    sobota, 5. 9. 2020
    SOL 5 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Črni Vrh nad Idrijo
    nedelja, 20. 9. 2020
    SOL 6 - srednja
    Orientacijski klub Brežice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Brežice

    oktober

    sobota, 3. 10. 2020
    SPOL 5 - DP TempO - TempO
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    nedelja, 4. 10. 2020
    SOL 7 - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Prenje, Cerklje na Gorenjskem
    sobota, 17. 10. 2020
    DP, SOL 8 - dolga
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rogla
    nedelja, 18. 10. 2020
    DP štafete - štafeta
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rogla

    november

    nedelja, 8. 11. 2020
    DP mešane štafete - štafeta
    Orientacijski klub Tivoli
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Ljubljana
    sobota, 14. 11. 2020
    SOM - srednja
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Gropada-Lipica
    sobota, 28. 11. 2020
    SP v Pre-O - PreO
    Orienteering Association of Hong Kong
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Hong Kong