Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

TK Vojsko T1 (sreda, 26. 12. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Komenda
Kraj:
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
Startna lista: povezava

Razpis

Prvi trening TK Vojsko bo na karti Cajnar pri Kalcah. Za kategorije MŽ 14 + bo enotna proga s skupinskim štartom in enako progo do 4 kt, nakar sledi maksimetuljček. Dolžina proge bo 5 km. Otroci do 12 let bodo imeli več kratkih progic s štartom in ciljem na istem mestu - tu bo tudi cilj kategorije MŽ14+.

Skupinski štart bo cca ob 10.30. Prijave na trening so možne do 25.12. do 16.00 na tem mestu:http://www.orienteeringonline.net/ListOfEntries.aspx?ListType=4&CompetitionID=4236

Karta: Cajnar

Standard: ISOM 2017
št. karte: 333
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Matjaž Štanfel
Merilo: 1:10000/1:7500
Stanje: V.2017
Površina: 1.2km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

november

četrtek, 21. 11. 2019
Doza raznih orientacijskih tehnik DROT#3 - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pikovnik
sobota, 23. 11. 2019
ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
nedelja, 24. 11. 2019
Trofeja Rismskega zidu - srednja
Urša & Matjaž
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

december

sobota, 7. 12. 2019
SSOL 1 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

april

petek, 17. 4. 2020
Orange cup - SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 30. 5. 2020
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem