Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Test 1 - 3000m (sobota, 5. 1. 2019)

Organizator: OZS
Kraj: Kamnik
Tip: trening
Razdalja: drugo
E-mail: mladinska@orientacijska-zveza.si

Razpis

Organizator: Članska in mladinska reprezentanca OT
Kraj: Nogometni stadion Mekinje, Kamnik

Prvi start: 9:30

Vsi udeleženci CEYOC, EYOC, JWOC, JEC, SEEOC morajo v sezoni nujno opraviti 2 testiranji, s pomočjo katerih bomo spremljali njihov tekaški napredek, hkrati pa bo rezultat na testiranju tudi eden glavnih izločilnih kriterijev pri določanju statusa tekmovalca.

Vabljeni tudi vsi ostali!

V primeru odsotnosti, morate opraviti nadomestno testiranje s svojim trenerjem in sporočiti rezultat mladinskemu selektorju.

Prijave: Google Docs

Karta: Ajdovsko Gradišče

Standard: ISOM
št. karte: 83
Lastnik: OK Nova Gorica
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Robert Lorencon
Merilo: 1:10000
Stanje: II. 2000
Površina: 1.68km2

Pretežno polodprta kraška uravnava Gradišča s strmimi pobočji ob njegovem robu z okoliškimi travniki, njivami, vinogradi in zaplatami gozda.

Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

januar

nedelja, 23. 1. 2022
SSOL3, DP - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina
nedelja, 23. 1. 2022
PreO Promo liga, 2. tekma - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina

marec

sobota, 12. 3. 2022
Lipica TrailO 2022 - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 13. 3. 2022
SOL1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobravlje/Kazlje
sobota, 26. 3. 2022
SSOL4 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
sobota, 26. 3. 2022
SOL2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

sobota, 9. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 10. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 23. 4. 2022
SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 23. 4. 2022
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jurčkova Dobrava
nedelja, 24. 4. 2022
SOL4, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

maj

sobota, 14. 5. 2022
SOL5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 15. 5. 2022
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
torek, 24. 5. 2022
ETOC 2022, EP v PreO - PreO
Finska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lohja, Finska
nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri ali Spodnja Idrija

junij

sobota, 18. 6. 2022
WTOC 2022, SP v PreO - PreO
Poljska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jelenia Góra, Poljska

avgust

petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup prolog - DAN 1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

sobota, 10. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 11. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin