Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

(četrtek, 0. 0. )

Organizator:
Kraj:
Tip:
Razdalja:

Razpis

ni razpisa

Karta:

Standard:
št. karte:
Lastnik:
Avtorji:
Merilo:
Stanje:
Površina: km2


Karta je bila doslej uporabljena:




    Koledar tekem OT

    september

    sobota, 5. 9. 2020
    SOL 5 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Črni Vrh nad Idrijo
    nedelja, 6. 9. 2020
    DP, SSOL5 - sprint
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Idrija
    petek, 11. 9. 2020
    Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Kamnik
    sobota, 12. 9. 2020
    Orange O-Cup - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
    nedelja, 13. 9. 2020
    Orange O-Cup - SOL3 - dolga
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana
    nedelja, 20. 9. 2020
    SOL 6 - srednja
    Orientacijski klub Brežice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Brežice

    oktober

    nedelja, 4. 10. 2020
    SOL 7 - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Prenje, Cerklje na Gorenjskem
    sobota, 17. 10. 2020
    DP, SOL 8 - dolga
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rogla
    nedelja, 18. 10. 2020
    DP štafete - štafeta
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rogla

    november

    nedelja, 8. 11. 2020
    DP mešane štafete - štafeta
    Orientacijski klub Tivoli
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Ljubljana
    sobota, 14. 11. 2020
    SOM - srednja
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Gropada-Lipica

    maj

    sobota, 22. 5. 2021
    [PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
    BTV
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bavarska, Nemčija
    nedelja, 23. 5. 2021
    [PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
    BTV
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bavarska, Nemčija
    ponedeljek, 24. 5. 2021
    [PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
    BTV
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bavarska, Nemčija