Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

(četrtek, 0. 0. )

Organizator:
Kraj:
Tip:
Razdalja:

Razpis

ni razpisa

Karta:

Standard:
št. karte:
Lastnik:
Avtorji:
Merilo:
Stanje:
Površina: km2


Karta je bila doslej uporabljena:




    Koledar tekem (SOL in DP)

    oktober

    sobota, 3. 10. 2020
    SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - ODPOVEDANO - PreO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rakov Škocjan
    nedelja, 4. 10. 2020
    SOL 7 - Prenje - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Prenje, Cerklje na Gorenjskem
    nedelja, 4. 10. 2020
    SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - ODPOVEDANO - PreO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rakov Škocjan
    sobota, 10. 10. 2020
    SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
    Orientacijski klub Slovenj Gradec
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Ravne na Koroškem
    nedelja, 11. 10. 2020
    SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
    Orientacijski klub Slovenj Gradec
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Slovenj Gradec
    sobota, 17. 10. 2020
    DP dolge proge, SOL 8 - dolga
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Pohorje
    nedelja, 18. 10. 2020
    DP štafete - štafeta
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Pohorje
    sobota, 24. 10. 2020
    SPOL 5 - DP TempO - TempO
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    november

    nedelja, 8. 11. 2020
    DP mešane štafete - štafeta
    Orientacijski klub Tivoli
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Ljubljana