Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Klubsko prvenstvo OK Polaris (sobota, 6. 6. 2020)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Hum
Tip: trening
Razdalja: srednja
Startna lista: povezava

Razpis

Organizator: Orientacijski klub Polaris

Datum: sobota, 6.6.2020

Traser: Boris Bauman

Zbirališče in parkirišče: nad domačijo Najvirt, Zimica 25

Karta: Hum

Prvi štart: 11:00, člani drugih klubov štartajo na začetku štartne liste, bo pa lista objavljena v petek

Oddaljenost do štarta in clija: 400m, 50 m vzpona, branje čipov pri zbirališču

kategorija in proge:  A (4,14 km / 200 m / 21 KT), B (2,24 km / 120 m / 11 KT), C (1,66 km / 70 m / 8 KT)

Prijave: do četrtka, 4.6.2020 zvečer na OrienteeringOnline.net:

Prostovoljni prispevki. Za kategoriji A in B priporočeno 5 EUR, za kategorijo C 3 EUR.

Sistem potrjevanja na KT: Sportident SI Air. Možna uporaba navadnih čipov.

Teren: Kraška vrtačasta planota večinoma čistega in lahko prehodnega gozda, strma pobočja planote z jarki.

Navodila: Trening z merjenjem časa s sistemom Sportident bo potekal v skladu z navodili OKS-ZŠZ po Odloku o začasnih pogojih za izvajanje športne dejavnosti

Trening je namenjen članom klubov pod okriljem OZS.

Mikrolokacije so samo na karti.

Dodatna pojasnila za udeležence treningov in tekem: 1. Če imate znake akutne okužbe dihal, ostanite doma. 2. Držite se najmanj dva metra stran od drugih udeležencev. 3. V avtu imejte sredstvo za razkuževanje in ga uporabljajte. 4. S sabo prinesite folijo, v katero pospravite zemljevid. 5. Odstranjevanje in dotikanje kontrolnih zastavic in postaj (ni dovoljeno. 6. Prepričajte se, da v ciljnem prostoru ni vrste, preden se odpravite na branje čipa. 7. Analize treninga ne izvajajte v ciljnem prostoru, temveč v digitalni obliki. 8. Ne imejte fizičnega stika z drugimi udeleženci. 9. Razglasitve rezultatov ne bo.

Pri izvajanju športnih aktivnosti je potrebno upoštevati vsa navodila ministrstva, pristojnega za zdravje, in Nacionalnega inštituta za javno zdravje za preprečevanje okužbe z virusom SARS-CoV-2.

Udeleženci se udeležujejo organiziranega treninga na lastno odgovornost!

Karta: Hum

Standard: ISOM
št. karte: 230
Lastnik: Mariborski orientacijski klub
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar
Merilo: 1:10000
Stanje: III:2012
Površina: 0.88km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 4. 10. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 24. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija