Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SSOL2 (sobota, 18. 12. 2021)

Organizator: Orientacijski klub Tivoli
Kraj: Ljubljana, Fužine
Tip: SOL
Razdalja: sprint
Sodnik: Blaž Kölner

WWW: http://www.oktivoli.si
E-mail: ok.tivoli@gmail.com

Razpis

SSOL 2022

 

Dobrodošli na sončni strani Alp!
BILTEN 1

DATUM: sobota, 18.12.2021
LOKACIJA: Ljubljana, Nove Fužine, Muzej MAO
ORGANIZATOR: OK Tivoli
TEKMOVANJE: SSOL 2 za sezono 2021/2022, nočni sprint
Vodja tekmovanja: Ana Pribaković Borštnik
Traserja: Julija Ferenc, Davor Pobega
Sodnik: Blaž Kölner

KARTA: Nove Fužine, stanje maj 2018, delno reambulirano november 2021, 1:4.000 (urbano naselje in park)

MERJENJE ČASA: SportIdent, omogočeno branje SIAC čipov

KATEGORIJE:
  • M10, M12, M16, M18, M20, M21, M35, M50, M60 (enaka proga kot M50)
  • Ž10, Ž12, Ž16, Ž18, Ž20, Ž21, Ž35, Ž45, 
  • OTROŠKA, ZAČETNIŠKA, OPEN – bodo mogoče, če bodo to dovoljevali epidemiološki ukrepi
Tekmovalci v OTROŠKI, ZAČETNIŠKI in OPEN kategoriji gredo lahko skozi progo sami, v paru, z družino ali prijatelji.
Organizator si pridržuje pravico združevanja kategorij glede na število prijav in izpolnjevanje pogojev za kategorizacijo.

PRIJAVE: Prijave do 12.12.2021, v prijavi navedite številko naprstnika.
Po tem datumu so prijave možne v primeru prostih mest (štartnina se poveča za 50%).

Organizator zagotovi izposojo SIAC čipov, ki so v lasti OZS, tekmovalcem, ki to želijo in svoj interes navedejo ob prijavi. Organizator zagotavlja izposojo SIAC čipov naslednjim kategorijam po navedenem prioritetnem redu: Ž21, M21, Ž20, M20, Ž18, M18, Ž16, M16. Ž35, M35. Organizator lahko izposodi OZS čipe samo tistim kategorijam, kjer lahko zagotovi izposojo vsem zainteresiranim tekmovalcem iz posamezne kategorije. 

STARTNINA:
  • MŽ10-MŽ18  - 5 EUR; 
  • MŽ20 in starejši 8 EUR; 
  • OTROŠKA, ZAČETNIŠKA, OPEN 5 EUR (prijave možne tudi na dan tekmovanja uro pred pričetkom v ciljnem prostoru za enako štartnino)
Izposoja SIAC čipov je brezplačna.

REZULTATI: dostop do rezultatovobjavljen na prireditvenem prostoru.

PROGRAM: 
  • Prvi start: 17.00
  • Razglasitev: 19:30 prevzem medalj za otroške in mladinske kategorije

OPOZORILA: 
  • Tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost !
  • Karte so tiskane na vodoodpornem papirju. Mikrolokacije so na kartah in bodo na voljo na startu.
  • Elektronski sistem  SPORT IDENT; V prijavi navedite številko naprstnika.  
  • Ne pozabite svetilk. Javna razsvetljava v naselju ne omogoča branja karte.

TEKMOVANJE POTEKA OB UPOŠTEVANJU VSEH EPIDEMIOLOŠKIH UKREPOV.
Tekmovalci so dolžni izpolnjevati PCT pogoj. Predstavnik kluba, ki bo prevzel čipe, bo podpisal izjavo o izpolnjevanu pogojev članov kluba.

OK Tivoli vabi udeležence, da sledijo Muzeju MAO na FB omrežju grad Fužine (https://sl-si.facebook.com/centeraktivnostifuzine/), delijo svoje objave iz tekmovanja ter jih označijo z @gradFuzine 

Center aktivnosti Fužine



Karta: Nove Fužine

Standard: ISSOM
št. karte: 349
Lastnik: Orientacijski klub Tivoli
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Žan Luka Šumečki
Merilo: 1:4000
Stanje: V.2018
Površina: 0.58km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem (SOL in DP)

december

sobota, 18. 12. 2021
SSOL2 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Fužine

januar

nedelja, 23. 1. 2022
SSOL3 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina

marec

nedelja, 13. 3. 2022
SOL1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobravlje/Kazlje
sobota, 26. 3. 2022
SSOL4 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
sobota, 26. 3. 2022
SOL2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

sobota, 23. 4. 2022
SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 23. 4. 2022
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jurčkova Dobrava
nedelja, 24. 4. 2022
SOL4, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

maj

sobota, 14. 5. 2022
SOL5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 15. 5. 2022
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6, DP - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri ali Spodnja Idrija

avgust

sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

september

nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin