Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP mešane štafete (sobota, 22. 10. 2022)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Spodnja Idrija
Tip: DP
Razdalja: štafeta
Startna lista: povezava

Razpis

Bilten tekmovanja

 

Vrsta tekmovanja: državno prvenstvo v mešanih štafetah
Vodja tekmovanja: Marko Obid

Traser: Klemen Kenda
Sodnik OZS: Iztok Rojc (OK Polaris)

Zbirališče: Osnovna šola Spodnja Idrija (46.0339, 14.0223)

Karta:

  • Spodnja Idrija (stanje 2017, delna reambulacija: oktober 2022)
  • Merilo 1:4 000, E = 2,5 m, format: A4, standard ISSOM 2007
  • Karte bodo tiskane na Pretex vodoodpornem papirju.

Start: 11:00 12:00 (prestavljeno na predlog OK Komenda zaradi Državnega tekmovanja v znanju logike z namenom, da se omogoči udeležbo čimveč mladincem)
Organizirana bo karantena, več informacij bo na voljo v biltenu.

Čas zaključka: predvidoma do 13:00 (oz. takoj, ko bo mogoče)

Sistem potrjevanja: SportIdent SIAC, AIR čip (brezplačna, SI Air+ čipe bomo razdelili glede na razpoložljivost v kategorijah MŽ21 in MŽ17).

Štartnina:

  • 5 € na tekmovalca do vključno M/Ž17, začetniki, 
  • 10 € rekreativci in ostali.

Plačilo: 

  • Naslov: Orientacijski klub Azimut, Sedejev trg 8, 5282 Cerkno
  • IBAN: SI56 0475 2000 0355 749
  • SWIFT: KBMASI2X
  • Banka: Nova KBM d.d., Ulica Vita Kraigherja 4, 2505 Maribor

Prijave: orienteeringonline.net do vključno 18. 10. 2022, po tem roku 50% višja startnina v primeru prostih mest.

Tekmovalne kategorije (drugo predajo v vseh kategorijah mora teči tekmovalka):

  • MŽ 12
  • MŽ 17 
  • MŽ 21

Odprte kategorije:

  • Začetniška
  • Rekreativna

OPOZORILO: Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.
Vsak tekmovalec mora upoštevati cestno-prometne predpise.

 

Karta: Spodnja Idrija

Standard: ISSOM
št. karte: 335
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Lokacija: Nov prikaz
Avtorji: Krešo Keresteš
Merilo: 1:4000
Stanje: V.2017
Površina: 0.4km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

nedelja, 4. 12. 2022
SSOL1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Piran
nedelja, 4. 12. 2022
PreO Promo liga, 2. tekma - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Piran
sobota, 10. 12. 2022
ZL3 Parkljeva orientacija - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 18. 12. 2022
ZL4 Rolerji - drugo
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sreda, 28. 12. 2022
SkiO SOL1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rudno polje

januar

sobota, 7. 1. 2023
ZL5 MassOvka - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 15. 1. 2023
SkiO SOL2 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
nedelja, 22. 1. 2023
SSOL2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vipava
sobota, 28. 1. 2023
ZL6 Nočni middle - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

februar

sobota, 18. 2. 2023
SSOL3 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 25. 2. 2023
SkiO SOL3 in DP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 26. 2. 2023
SkiO SOL4 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

nedelja, 5. 3. 2023
SSOL4 - sprint
FISO FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sistiano
sobota, 25. 3. 2023
SSOL5 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
nedelja, 26. 3. 2023
SOL1, DP - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

nedelja, 9. 4. 2023
MTBO SOL 1 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 15. 4. 2023
SOL2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
nedelja, 16. 4. 2023
SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Torovo
sobota, 22. 4. 2023
SOL4, DP - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 23. 4. 2023
DP - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

maj

nedelja, 14. 5. 2023
SOL5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
četrtek, 18. 5. 2023
WMMTBOC - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
petek, 19. 5. 2023
WMMTBOC - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sobota, 20. 5. 2023
WMMTBOC & SOL 2 - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 21. 5. 2023
WMMTBOC & SOL 3 - DP - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec

junij

petek, 2. 6. 2023
Alpe Adria 2023 - štafeta
Lombardia
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Livigno

september

sobota, 9. 9. 2023
MTBO SOL 4 - DP - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
nedelja, 10. 9. 2023
MTBO SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 16. 9. 2023
DP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dolenjske Toplice
sobota, 30. 9. 2023
DP knock-out sprint - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 7. 10. 2023
MTBO SOL 6 - DP - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
četrtek, 12. 10. 2023
DP osnovnih in srednjih šol - srednja
Orientacijska zveza Slovenije
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 10. 2023
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 14. 10. 2023
DP nočne - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 28. 10. 2023
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 12. 11. 2023
DP mešane šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda