Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

(Korona) ZL1 (11.12.-26.12.) (nedelja, 26. 12. 2021)

Organizator: Orientacijski klub Slovenj Gradec
Kraj: Slovenj Gradec
Tip: trening
Razdalja: sprint

Razpis

Tudi letos bomo izvedli nočni mestni šprint v Slovenj Gradcu.
V soboto, 11.12., bo v mestu postavljena proga z zastavicami in Sportidentom.
Štart bo mogoč od 18:00 do 20:00 ispred konja.
Štartnine ni, bo pa škatla s prostovoljnimi prispevki.

Na voljo bodo 3 proge:
A: 3,3 km, 19 KT
B: 1,9 km, 15 KT
C: 0,7 km, 6 KT
Seveda, se lahko katerekoli od prog udeležite tudi družinsko.


Za tiste, ki pa v soboto ne utegnete, bo proga na voljo od 12.12. do 26.12. z oznakami na terenu, a brez zastavic in Sportidenta. Link s progami bo objavljen v nedeljo, čas si merite z GPS tracki in Livelox-om.

To bo tudi odličen trening za naslednjo uradno tekmo - nočni šprint v Ljubljani (18.12.).

Koledar / prijave / rezultati zimskih trening tekem

Karta: Slovenj Gradec

Standard: ISSprOM
št. karte: 325
Lastnik: Orientacijski klub Slovenj Gradec
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Graga Raj
Merilo: 1:4000
Stanje: XI.2017
Površina: 0.51km2

karta je bila 2019 spremenjena na ISSprOM standard


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

januar

nedelja, 23. 1. 2022
SSOL3, DP - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina
nedelja, 23. 1. 2022
PreO Promo liga, 2. tekma - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina

marec

sobota, 12. 3. 2022
Lipica TrailO 2022 - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 13. 3. 2022
SOL1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobravlje/Kazlje
sobota, 26. 3. 2022
SSOL4 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
sobota, 26. 3. 2022
SOL2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

sobota, 9. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 10. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 23. 4. 2022
SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 23. 4. 2022
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jurčkova Dobrava
nedelja, 24. 4. 2022
SOL4, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

maj

sobota, 14. 5. 2022
SOL5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 15. 5. 2022
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
torek, 24. 5. 2022
ETOC 2022, EP v PreO - PreO
Finska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lohja, Finska
nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri ali Spodnja Idrija

junij

sobota, 18. 6. 2022
WTOC 2022, SP v PreO - PreO
Poljska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jelenia Góra, Poljska

avgust

petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup prolog - DAN 1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

sobota, 10. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 11. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin