Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

OLP - FVG O-Tour - Nova Gorica (nedelja, 2. 10. 2022)

Organizator: Mladinski center Nova Gorica in OK Azimut
Kraj: Nova Gorica
Tip: regionalna
Razdalja: sprint
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

   

Orientacijska liga Primorske - FVG O-Tour - Nova Gorica

Startna lista / start list

[versione italiana di seguito]

Primarni namen prireditve je predstavitev orientacije v Novi Gorici, tekmovanje pa bo namenjeno tudi izkušenim tekmovalcem z obeh strani meje in bo štelo za točkovanje Orientacijske lige Primorske. Tekmovanje bo štelo tudi za FVG O-tour 2022.

Ciljni prostor: Bevkov trg, pod arkadami (zemljevid)
Prvi start: 10:00 (tekmovalni center bo odprt od 9:00 dalje)
Prostovoljni prispevek: predlagamo 5 EUR/osebo (oz. družino), izposoja čipa za merjenje časa 2 EUR

Traser: Gregor Hvala

Uporabo karte je prijazno omogočil regionalni odbor Orientacijske zveze Italije (FISO FVG).

Kategorije in okvirne dolžine prog:

  • A - elitna (black- najvišja težavnost) - 3,5km
  • B (red - srednja težavnost) - 2,8km
  • C (yellow - lahka proga) - 2,0km
  • D - Družinska (white - začetniška proga) - 1,3km
Tekmovanje bo potekalo v urbanem okolju.

Prijave:
Rok prijav je 27. 9. 2022 (torek). Prijave so možne preko sistema orienteeringonline.net. Po tem roku so prijave možne samo v primeru prostih mest.


Orientacijska liga Primorske – FVG O-tour 2022 - Nova Gorica

Lo scopo principale dell´evento è la promozione dell´orienteering a Nova Gorica, ma la competizione è rivolta anche a concorrenti esperti da entrambi i lati del confine e varrà per il punteggio della Orientacijska liga Primorske e per la classifica del FVG O-tour 2022.

Ritrovo: Bevkov trg, sotto i portici (mappa)
Prima partenza: 10:00 (il centro gare sarà aperto dalle 9:00)
Contributo volontario: 5 EUR/persona (o famiglia), noleggio SportIdent 2 EUR 
Tracciatore: Gregor Hvala

L´utilizzo della mappa è stato gentilmente reso possibile dal Comitato Regionale della Federazione Italiana Orienteering (FISO FVG).

Categorie e lunghezze indicative dei percorsi:

  • A - nero (difficile) - 3,5 km
  • B - rosso (medio) - 2,8 km
  • C - giallo (facile) - 2,0 km
  • D - Famiglia - bianco (esordienti) - 1,3 km

La gara si svolge in ambiente urbano.

Inscrizioni:
La scadenza per le inscrizioni è il 27 settembre 2022 (venerdì). La inscrizioni sono possibili attraverso il sistema orienteeringonline.netDopo la scadenza, verranno accettate iscrizioni solo se ci sono posti vacanti inviando e-mail a info@cerkno-cup.com.

 

Karta: Gorizia/Nova Gorica

Standard: ISSOM
št. karte: 362
Lastnik: FISO FVG
Lokacija: Geopedia
Lokacija: Nov prikaz
Avtorji: Remo Madella
Merilo: 1:5000
Stanje: I.2018
Površina: 0.94km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

nedelja, 4. 12. 2022
SSOL1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Piran
nedelja, 4. 12. 2022
PreO Promo liga, 2. tekma - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Piran
sobota, 10. 12. 2022
ZL3 Parkljeva orientacija - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 18. 12. 2022
ZL4 Rolerji - drugo
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sreda, 28. 12. 2022
SkiO SOL1 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rudno polje

januar

sobota, 7. 1. 2023
ZL5 MassOvka - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 15. 1. 2023
SkiO SOL2 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
nedelja, 22. 1. 2023
SSOL2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vipava
sobota, 28. 1. 2023
ZL6 Nočni middle - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

februar

sobota, 18. 2. 2023
SSOL3 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 25. 2. 2023
SkiO SOL3 in DP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 26. 2. 2023
SkiO SOL4 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

nedelja, 5. 3. 2023
SSOL4 - sprint
FISO FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sistiano
sobota, 25. 3. 2023
SSOL5 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
nedelja, 26. 3. 2023
SOL1, DP - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

nedelja, 9. 4. 2023
MTBO SOL 1 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 15. 4. 2023
SOL2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
nedelja, 16. 4. 2023
SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Torovo
sobota, 22. 4. 2023
SOL4, DP - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 23. 4. 2023
DP - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

maj

nedelja, 14. 5. 2023
SOL5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
četrtek, 18. 5. 2023
WMMTBOC - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
petek, 19. 5. 2023
WMMTBOC - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sobota, 20. 5. 2023
WMMTBOC & SOL 2 - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 21. 5. 2023
WMMTBOC & SOL 3 - DP - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec

junij

petek, 2. 6. 2023
Alpe Adria 2023 - štafeta
Lombardia
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Livigno

september

sobota, 9. 9. 2023
MTBO SOL 4 - DP - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
nedelja, 10. 9. 2023
MTBO SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 16. 9. 2023
DP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dolenjske Toplice
sobota, 30. 9. 2023
DP knock-out sprint - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 7. 10. 2023
MTBO SOL 6 - DP - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
četrtek, 12. 10. 2023
DP osnovnih in srednjih šol - srednja
Orientacijska zveza Slovenije
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 10. 2023
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 14. 10. 2023
DP nočne - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 28. 10. 2023
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 12. 11. 2023
DP mešane šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda