Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SSOL2 (nedelja, 22. 1. 2023)

Organizator: Planinsko društvo Ajdovščina
Kraj: Vipava
Tip: SOL
Razdalja: sprint
Sodnik: Bojan Jevševar

Razpis

SSOL - 2 sprint

nedelja 22. januar 2023   11:00h

Kraj tekmovanja: VIPAVA

Tekmovalni center: Osnovna šola Vipava  

Prihod v Vipavo

Karta: Vipava  stanje:  XII. 2022

BILTEN 

BOLLETTINO

Dostop do spodnjih povezav 21.1.2023 zvečer

"DRUŽINSKA" KATEGORIJA STARTA NA ŠTARTNO KONTROLO


ŠTARTNA LISTA PO KATEGORIJAH - CLASS START LIST

ŠTARTNA LISTA PO ČASU - TIME START LIST

ŠTARTNA LISTA PO KLUBIH - CLUBS START LIST

 

Karte bodo natisnjene na vodoodpornem papirju (PRETEX)  

Vodja tekmovanja: Marija Kovač, Luka Ruter

Rezultati: David Čufer

Traser: Jaka Piltaver

Sodnik OZS: Bojan Jevševar

Predstavnik tekmovalcev:

Merjenje časa: SportIdent

Dostop do tekmovalnega centra in parkirišča:  Z avtoceste zavijete proti Vipavi in na krožišču zavijete proti 100m oddaljeni OŠ in parkirišču.

Sanitarje bodo dostopne v avli OŠ Vipava

Na dan tekme je prepovedano gibanje po starem delu Vipave.

Za ogrevanje je namenjeno igrišče nasproti OŠ.

Oddaljenost STARTA od tekmovalnega centra: 500 m; pot bo označena s trakovi.

Oddaljenost CILJA od tekmovalnega centra: 400 m; 

Na cilju bo potrbno oddati karte v zato pripravljene vrečke (po klubih).

Štartnina: 5€ do vključno M/Ž18, začetniki, otroci

                10€ ostali

Prijave: do petka 20.01.2022 na  www.orienteeringonline.net/

             še v soboto na e-pošto: david.cufr@hotmail.com     

Kategorije: M/Ž 10, M/Ž 12, M/Ž 16, M/Ž18,  M/Ž21, M/Ž35, Ž45, M50, M60, OPEN, Začetniki, Otroška

Mikrolokacije: na kartah, na startu in v tekmovalnem centru.                     

Kategorija            Dolžina         Št.kont.točk

M10                     1,6 km                 13

Ž10                      1,6 km                 13

M12                     1,8 km                 15

Ž12                      1,8 km               15

M16                     2,6 km                 17

Ž16                      2,3 km                 16

M18                     2,9 km                 19

Ž18                      2.6 km                 17

M21                     3,4 km                 20

Ž21                      2,9 km                 19

M35                     2,9 km                 19

Ž35                      2,6 km                 17

M50                     2,6 km                 17

Ž45                      2,3 km                 16

M60                      2,3 km                16

Otroška                 1,6 km                 13

OPEN                   2,9 km                19

Začetniki               1,8 km                15

DRUŽINSKA/GRUPPI    1,8 km      15

Karta: Vipava

Standard: ISSOM
št. karte: 238
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Prikaz
Avtorji: Tibor Erdelyl
Merilo: 1:4000
Stanje: VII:2013
Površina: 0.25km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

sreda, 28. 2. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-

marec

nedelja, 17. 3. 2024
OLP1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokojišče
nedelja, 24. 3. 2024
3 Region cup (SOL 1) - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Naklo
sreda, 27. 3. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-
sobota, 30. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - PreO1, WRE, ECTO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana - Črnuče
sobota, 30. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - Nočni PreO Sprint - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Domžale
nedelja, 31. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - PreO2, DP PreO, WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trzin

april

sobota, 13. 4. 2024
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 13. 4. 2024
MTBO SOL 1 - DP - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 14. 4. 2024
MTBO SOL 2 - DP - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 20. 4. 2024
Orange Cup, SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice
nedelja, 21. 4. 2024
Orange cup, SOL 3 DP dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice
sreda, 24. 4. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-

maj

četrtek, 16. 5. 2024
Univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Rožnik
nedelja, 19. 5. 2024
DP štafete - štafeta
Orientacijska zveza Slovenije
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vavta vas
sreda, 29. 5. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-

junij

nedelja, 2. 6. 2024
SSOL DP - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tržič
sobota, 15. 6. 2024
MTBO SOL 3 - srednja
Naturfreunde Villach
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Fakeer Zee - Villach
nedelja, 16. 6. 2024
MTBO SOL 4 - sprint
Naturfreunde Villach
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Fakeer Zee - Villach
sreda, 26. 6. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-

avgust

sobota, 3. 8. 2024
Cerkno cup, SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
sobota, 3. 8. 2024
DP TempO 2024 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko

september

sobota, 7. 9. 2024
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 14. 9. 2024
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
sobota, 21. 9. 2024
Őrség Cup, SOL 5 - dolga
Alpokalja Szabadidősport
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Csörötnek
nedelja, 29. 9. 2024
3 region MTB-O Cup - dolga
Comitato Regionale Friuli Venezia Giulia
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dolegna del Collio - Italy

oktober

sobota, 5. 10. 2024
DP Štafete 2024 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pranger - Ivanje selo
nedelja, 6. 10. 2024
MTBO SOL 5 - DP - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prevoje
sobota, 12. 10. 2024
JVP, SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobrava pri Kostanjevici