Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SmučO SOL3 in DP (sreda, 8. 2. 2023)

Organizator: PD Ajdovščina in OK Polaris
Kraj: Hotedršica
Tip: DP
Razdalja: srednja
Startna lista: povezava

Razpis

Tekmovanje:                   Državno prvenstvo srednje proge in 3. tekma SOL

Datum:                            sreda, 8. 2. 2023

Organizator:                    PD Ajdovščina s pomočjo OK Polaris

Lokacija tekmovanja:      Hotedršica

Parking:                          pri vrtcu, 100 m vzhodno

Prvi štart:                        12:00 

Vodja tekmovanja:          Ivo Kete

Traser:                            Igor Bončina

Karta:                              po SkiSOM določilih, 1 : 5 000 / 1 : 7 500

Kategorije:                       M/Ž14, M/Ž17, M/Ž21E, M40, M/ŽB (rekreativni za M in Ž), začetniška

Prijave:                            do 6. 2. 24:00, kasneje v primeru razpoložljivih kart.

Štartnina:                        5 za začetniško in mladinske kategorije, 10€ za ostale,  vključuje prispevek za uporabo tekaških prog

Teren:                            Raven, a rahlo vrtačast. Travniki. Odprt in pregleden. 

Čipi:                              Tisti, ki nimajo AIR čipe jih prevzamejo na štartu.

Potek štarta:

o   -2min CLEAR in CHECK

o   -1min SIAC TEST

o   -30s prevzem karte

o   0 start

Ogrevanje:                    Na štartu bo del proge odprt za ogrevanje. 

Uporablja se elektronsko beleženje časov z uporabo SPORT Ident tehnologije, izposoja brezstičnih SIAC Air čipov brezplačna, uporaba lastnih navadnih čipov ni mogoča. Čipi bodo pripravljeni po klubih in posamezen prevzem ni zaželjen.

Čip se nosi na drugi roki kot ura, ker sicer prihaja do motenj sprejema. Postaj se ni treba dotikati (domet 1,8 m). Bodite pozorni na pisk.

Po prihodu v cilj je branje čipov pri tekmovalnem centru. 

Proge med tekmovanjem ne bodo zaprte za druge uporabnike, zato pri teku bodite previdni ter obzirni do ostalih tekačev, posebej, kadar tečete v smeri, ki je nasprotna teku večine.

Kdor ima možnost naj svojo pot snema, po tekmi bo omogočena analiza z Livelox.

Organizator ne odgovarja za škodo, ki izhaja iz kakršnegakoli razloga, tudi tretjim osebam. Vsak udeleženec nastopa na lastno odgovornost.

Udeleženci se strinjajo z objavo fotografij in rezultatov.

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Hotedršica SmučO



Koledar tekem (SOL in DP)

marec

nedelja, 24. 3. 2024
3 Region cup (SOL 1) - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Naklo
sobota, 30. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - PreO1, WRE, ECTO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana - Črnuče
sobota, 30. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - Nočni PreO Sprint - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Domžale
nedelja, 31. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - PreO2, DP PreO, WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trzin

april

sobota, 13. 4. 2024
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 13. 4. 2024
MTBO SOL 1 - DP - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 14. 4. 2024
MTBO SOL 2 - DP - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 20. 4. 2024
Orange Cup, SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice
nedelja, 21. 4. 2024
Orange cup, SOL 3 DP dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice

maj

nedelja, 19. 5. 2024
DP štafete - štafeta
Orientacijska zveza Slovenije
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vavta vas

junij

nedelja, 2. 6. 2024
SSOL DP - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tržič
sobota, 15. 6. 2024
MTBO SOL 3 - srednja
Naturfreunde Villach
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Fakeer Zee - Villach
nedelja, 16. 6. 2024
MTBO SOL 4 - sprint
Naturfreunde Villach
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Fakeer Zee - Villach

avgust

sobota, 3. 8. 2024
Cerkno cup, SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
sobota, 3. 8. 2024
DP TempO 2024 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko

september

sobota, 7. 9. 2024
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 14. 9. 2024
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
sobota, 21. 9. 2024
Őrség Cup, SOL 5 - dolga
Alpokalja Szabadidősport
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Csörötnek

oktober

sobota, 5. 10. 2024
DP Štafete 2024 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pranger - Ivanje selo
nedelja, 6. 10. 2024
MTBO SOL 5 - DP - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prevoje
sobota, 12. 10. 2024
JVP, SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobrava pri Kostanjevici