Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

MTBO SOL 5 (nedelja, 3. 9. 2023)

Organizator: Orientacijski klub Slovenj Gradec
Kraj: Ljubljana
Tip: SOL
Razdalja: srednja
Startna lista: povezava

Razpis

Slovenska verzija

English version

Tekmovalni center / Event center: Piknik koča, Cesta Andreja Bitenca 189, 1000 Ljubljana

Štartna po kategorijah / Start list by categories

Štartna po klubih / Start list by clubs

 


 

Karta: Klobuk MTB-O

Standard: MTB-O
št. karte: 25
Lastnik: Orientacijski klub Slovenj Gradec
Lokacija: Prikaz
Avtorji: Igor Bončina, Marko Dudič
Merilo: 1:10000
Stanje: III:2021
Površina: 5.7km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem OT

maj

nedelja, 26. 5. 2024
klubsko prvenstvo OK Polaris 2024 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana

junij

nedelja, 2. 6. 2024
SSOL5, DP Sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tržič
sreda, 12. 6. 2024
Prvenstvo Univerze v Ljubljani v orientaciji 2023/2024 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Tivoli
sreda, 26. 6. 2024
O-tabor 2024 - srednja
OZS in OK Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

avgust

četrtek, 1. 8. 2024
Cerkno Cup, 1. dan - sprint
OK Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 2. 8. 2024
Cerkno Cup, 2. dan - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 3. 8. 2024
Cerkno cup, SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
nedelja, 4. 8. 2024
Cerkno Cup, 4. dan - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

september

sobota, 7. 9. 2024
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 14. 9. 2024
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
sobota, 21. 9. 2024
Őrség Cup, SOL 5 - dolga
Alpokalja Szabadidősport
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Csörötnek

oktober

torek, 8. 10. 2024
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dragotinci
sobota, 12. 10. 2024
JVP, SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobrava pri Kostanjevici

november

nedelja, 10. 11. 2024
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij